» »

Biti neviden v Messenger -ju za tiste, ki jih zbriseš iz kontaktne liste ?

Biti neviden v Messenger -ju za tiste, ki jih zbriseš iz kontaktne liste ?

Cokolesnik ::

Uporaba MSN Messenger -ja (različica 7.x) je glede zasebnosti precej problematična? Če imaš enkrat nekoga v kontaktni listi in ga kasneje odstraniš, kako bi njegov stik onemogočil v smislu, da te več ne vidi na omrežju, niti ne more pošiljati sporočil? Ko sem gledal po Možnostih, ima uporabnik na voljo le to, da določeno osebo, ki ga je dodala, iz seznama "Dovoljenih" prestavi v seznam "Blokiranih", a to ni najbolj konstruktivna rešitev zlasti v primeru, da dotična oseba ni bila dodana z njene strani, ampak sem jo dodal jaz - torej jo v seznamu oseb, ki so me dodale in jih lahko izbiram kot "blokirane" ni.

Torej? :\
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

klemen22 ::

Kaj maš težave s kakšno bivšo žensko?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

glinik ::

A ni očitno :D :D

Naredi si nov acount??

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Keyser Soze ::

Ah, zdaj se pa zezaš. Sicer uporabljam 8.0 verzijo, tako da ne morem pogledat a vem,da me je vedno, ko sem brisal kontakt, messenger vprašal, če želim osebo TUDI blokirati.

Imaš pa tudi pod "Options" zavihek "Privacy", kjer imaš "Allow list" in pa "Block list". Precej jasno. Če je kontakt na "Block" listi, ga lahko izbrišeš iz kontaktov v messengerju, pa bo še vedno ostal na "Block" listi.

Isto, če ga blokiraš v glavnem oknu in potem zbrišeš. Samo da ga tu potem ne vidiš več, ostane pa na "Block" listi.

P.S.: Sem šele sedaj prebral do konca. Opcijo "Only people on my Allow list can see my status and send me messages" imaš označeno? Mi res ni najbolj jasno kaj te tare. Ker je precej čudno napisano tole. Sploh ne vem, kako te lahko kdorkoli kontaktira oz. vidi tvoj status brez da ga ne dodaš na Allow listo?

Zgodovina sprememb…

r5r ::

Če imaš osebo na blocked v privacy zavihku, oseba ne vidi tvojega statusa, torej boš bil prikazan kot odsoten in ti ne more pošiljati sporočil. :) Iz allow seznama spravi osebo na blocked seznam, če oseba ne obstaja jo dodaš in nato blokiraš. (Bodi navidezno odsoten) >:D

Tista možnost s kljukico se nanaša na vse ostale osebe, ki jih še nimaš dodanih. :D
And it makes me wonder.

~Speed ::

Look into non-transparent proxy servers and this >>
~~~~~~~~
www.resevanje-podatkov.net | www.icteam.info


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

potrebujem pomoč FB

Oddelek: Pomoč in nasveti
172827 (2123) lolikabolika
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675331 (15972) tilinho20
»

msn vprašanje(appear off-line)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141693 (1437) Kami
»

Izvrsten primer "pameti" sistemov samodejne detekcije

Oddelek: Novice / Zasebnost
254174 (3175) BigWhale
»

e.mail spamer

Oddelek: Omrežja in internet
342652 (2140) Tr0n

Več podobnih tem