» »

Northon Ghost 9.0/navodila

Northon Ghost 9.0/navodila

simon1980 ::

zanima me na kak način ustvariti s Northon Ghost-om sliko diska tako da ob formatiranju diska naložiš sliko diska. A potem vseeno rabiš winse za samo formatiranje (v primeru windows XP) in kdaj potem preideš s nalaganjem CD-jev s sliko?? potemtakem bi winse moral naložiti al kako?

LP in hvala za pomoč, SImon

Poldy ::

Vsaj pri starejšem ghostu je tako...
v windows lako izbereš željeno sliko diska, ki se ti naloži ob ponovnem zagonu. Formatira ti ravno ne, zbriše pa ti celo particijo.
Lahko narediš tudi zagonski cd ali dvd s sliko, tako da če se ti windows čisto sesujejo, samo vstaviš cd na začetku, pa se ti vse zbriše in obnovi...

Ne potrebuješ win cdja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

meganboj ::

Haj nekaj me zanima glede gosta 9.Naredil sem sliko c pogona zapekel na cd sedaj pa mam en problem.Pri ponovnem zagonu mam nastavljeno boot cd rom vendar mi noče brati cd temveč se zaženejo kar xp

Witboy ::

jst mam obcutek da nisi naredu bootable cdja :)

meganboj ::

ja prav maš samo nevem kako

biaggoj ::

jst mam 8 (po moje je 9 enak). Rabiš originalni cd ki imam BOOt funkcijo. Image particije ti nič ne koristi, ker je to samo "kopija" tvojga sistema. Ko dobiš ali imaš boot cd od NG restartaj rač., bootaj prek tega cd, ki te bo "trotlziher"pripeljal do dela kjer preslikaš particijo z shranjenim image-om. aja, še to 1. stvar ne preslika cel disk ampak samo particijo
2. shran pomembne stvari pred izvedbo backup-a

biaggoj ::

da me ne boš narobe zastopu, originalni cd mislim tistga s katerega si inštaliral NG

kolumb007 ::

Ali je možno da se naredi ghost na npr. svojem računalniku brez driverjev pa se potem da na drugi računalnik? Pa da se zboota?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kloniranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
354551 (3681) solatko
»

Disk Cloning - ghost image (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
537001 (5421) thebaloh
»

Kopiranje Norton Ghost image CD

Oddelek: Programska oprema
101361 (1152) snoopy20
»

windows could not start

Oddelek: Pomoč in nasveti
141142 (1035) strongman
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452275 (1646) BlackHole

Več podobnih tem