» »

maila na dobim v nabiralnik na email.si

maila na dobim v nabiralnik na email.si

AirBladE ::

Zdravo,
ker je bil moj prvi resni email na email.si sem si reko OK ga bom pa uporabljal tudi za resne stvari vendar mi je zaj postalo malo žau. V čem je fora na w_w_w.powerpip.com imam registrirano domeno in v info record mam napisan ta email.si email. Ker že dolgo nism nič spreminjal v tej domeni sem pozabil geslo, se zgodi. In tam imajo en zelo praktičn form v katerega vpišeš domeno in ti skripta pošle mail na email naslov katerega imaš vnesenega v info podatkih.

In to se vse zgodi vendar na email.si ostaja nabiralnik prazen, email sporočilo nikakor ne pride v NABIRALNIK. Poslal sem že menda 20 zahtevkov za reset gesla in nikakor ne dobim novega geslav email nabiralnik. Ker imam več domen registriranih in za njih uporabljam drugi email, in stvar špila kaj se tiče reset gesla za domeno.

Na email.si sem že poslal zahtevek na podporo pa NIŠTA.

Kolko vem nimajo na email.si SPAM FILTRA.

Nevem naj jih grem gnjavit po telefonu??

Aha če želim direktno na registrantu menjat mail morem poslat svojo osebno izskaznico s sliko tja in 20 $ me pride. Tak da upam da bom lahko z email.si zrihtal. Samo 1 email še rabim od njih pa ne rabim več njihovega maila.

Če ima kdo kako pametno rešitev naj mi javi!
Če si kdaj okusil leteti, boš vedno hodil z očmi obrnjenimi v nebo. Od tukaj si in tja se boš dolgo vračal. Leonardo da Vinci
  • spremenil: AirBladE ()

Bakunin ::

kaj pa postmaster@powerpipe.com pravi zakaj ne more poslati sporocila ?

AirBladE ::

"(host mail.powerpipe.com[69.20.58.73] said: 550 User postmaster@powerpipe.com not found."

Mislim, da sem ti s tem ker nekaj povedal! Ej nevem kaj naj nardim ni mi dat 20$ pa še nevem kake papirje v Ameriko pošiljat!!

DREK!!

Dajte mi kaj otipliviga!!
Če si kdaj okusil leteti, boš vedno hodil z očmi obrnjenimi v nebo. Od tukaj si in tja se boš dolgo vračal. Leonardo da Vinci

Bakunin ::

>"(host mail.powerpipe.com[69.20.58.73] said: 550 User postmaster@powerpipe.com not found."
>Mislim, da sem ti s tem ker nekaj povedal!

ja. da powerpipe.com ne uposteva pravil. naslov postmaster@domena.tld MORA obstajati.
Ce posiljajo iz neveljavnega e-naslova, potem ni cudno da jih email.si zavrne.

Vec info bos dobil samo z vpogledom v mail.log obeh domen.

PS: a samo iz powerpipe ti ne deluje ali se kje pojavlja enak problem ?

AirBladE ::

Danes sem testiral in sem resetiral password za eno drugo domeno katera ima drugačen email in zadeva dela kot mora email pa dobim od support@powerpipe.com in ta email naslov 100% obstaja. Mail sem dobo v 10s v domači nabiralnik.

A na email.si ga pa ni in NI NI,..

Danes že zagnjavim administratorjem, da vidim kaj se da iz tega nardit,..


Lep pozdrav,
Andrej
Če si kdaj okusil leteti, boš vedno hodil z očmi obrnjenimi v nebo. Od tukaj si in tja se boš dolgo vračal. Leonardo da Vinci

Narcos Satanicos ::

ma tale email.si je eno sranje, jest dobivam maile s 24 urno zamudo...
SPORT THE WAR, WAR SUPPORT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email.si zaključuje svojo zgodbo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6312941 (9753) FitnessBoy
»

Vprašanje o Email.si

Oddelek: Omrežja in internet
272569 (2569) OmaDesala
»

Ali postaja email.si vedno bolj nezanesljiv?

Oddelek: Omrežja in internet
363758 (2343) marsovcek
»

Trenutni TOP e-maili (po zanesljivosti)

Oddelek: Omrežja in internet
323010 (1944) ;-)
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216565 (13247) the_unborn

Več podobnih tem