» »

poser 6

poser 6

biaggoj ::

Zdravo.
Nabavil program Poser 6 (3D simulacija).
A kdo pozna kak dober tutorial, ker mi tisti v sekciji Help čisto nič ne koritsti?

#000000 ::

poglej semle

in pa seveda google, ampk moram priznat, ko sem jest isku za ta prog tutoriale in kake že narejene modele, sem bil čist razočaran, nikjer nič kej dost, al pa sem prekmal obupal. Drugač pa kr ok. SW mislm ni težek za naučit. LP

biaggoj ::

Ja no..., ni težko se naučit..., sem delal po njihovem tutorialu, tud dobu z neta (emule) ful skinov, modelov,.., sledil vse po korakih, dobesedno,pa sem dobu tako skropucalo, al pa sem pozo zasral, al pa ozadje, pa ga nisam znal vrnit, pa v tutorialu kr neki preskakujejo (check this on page 56, also on page 120,...) tko da... Fenomenalen program, ampak kaj ko za zaćetnike prekleto zajeban - pa nisem glih bumbar za programe in obdelavo. Sem se pozanimal na ostlaih oblikovalskih forumih in večina oz. skoraj vsi so začeli na Poserju 3 ali 4 in potem šli dalje...

#000000 ::

Slučajno naletu na tole poser video tutorilal mogoče ti zna prit prav. LP

biaggoj ::

kaj nej rečem, fajn, ampak tip na videu je dooooost pred mano pri poznavanju programa, tako da...., vseen hvala
ajd

#000000 ::

Ja no sej ne boš obupal v 14 dneh, tipa lahko ujameš tik tak, mal poglej P2P in mulo pa bo tutorialov kot toče. Srečmo LP

biaggoj ::

to maš pa tud prou.
Hvala AJd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264578 (887) Netrunner
»

PHP - nujno! - email forma

Oddelek: Izdelava spletišč
261930 (1612) DonMatejo
»

Kje narediti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
281644 (1215) MihaFirst
»

Kje začeti z programiranjem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
947581 (5185) BigWhale
»

učenje c++, ali pascala, ali pa delphija (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
935880 (4869) Brilko

Več podobnih tem