» »

Low ID - E-mule

Low ID - E-mule

St_Peter ::

:\ Lep pozdrav,
:\ Zanima me sledeče. Ali je možno da imam v e-mulu Low ID, ker imam pri ponudniku internetnih storitev T-2, nastavljeno srednjo varnost. Win xp firewall imam izklopljen, inštaliran imam Sygate Personal Firewall, pri katerem ima e-mule odprte vse porte, ruterja nimam.
  • zaklenil: jurre ()

Keyser Soze ::

Klik!

Baje da je že tema o tem?

St_Peter ::

:\ Ja vidm da sem zgrešu forum, pa vseen če kdo ve kje bi lahko bil vzrok za Low ID naj napiše.

antonija ::

Low ID ti eMule dodeli ko:
a) Nimas na firewallu(ih; vseh) osprtih tistih portov ki so nastavljeni v eMuli.
b) Ko ti SP2 od WinXP omeji stevilo povezav/s in ti nek drug program (medtem ko mula isce server) zasede vecino teh povezav.

Za tocko a) porihtaj svoj(e) firewall(e) in poklici na T2 in preveri ce mas odprte porte tud pri njih (srednja varnost je ze omejena).
Za b) pa pogooglaj kako stweakas winse da lahko naredijo do 50 povezav/s (ali vec ce hoces) pa je zadeva resena.

Obstaja se ena resitev za tocko b), in sicer uporaba OSa ki nima takih omejitev, ampak to ponavadi noben noce slisat...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

St_Peter ::

:\ Hvala Antonija za predloge, bom prečekiru. Če veš kakšno dobro spletno stran, kako windovse stweakaš, dej link.

Jinto ::

A se zavedaš, da uporabljaš :\ v napačnem kontekstu?

St_Peter ::

:\ Ja, vem, k mi je pa všeč. kaj pa nej bi ta t zelen pomenu?

jurre ::

ce te se kaj zanima prosim vprasaj v tisti temi, ki jo je podal ze Keyser Soze. Tole pa zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425344 (8628) Freakylion
»

Your ip (84.255.244.0) ends with a 0. The edonkey protocol assigns a LOWID to you. It

Oddelek: Omrežja in internet
191812 (1467) SasoS
»

Router AT-AR220E - Nastavitev IP-ja

Oddelek: Omrežja in internet
181805 (1613) T-Mac
»

Emule/Siol modem-router težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
62020 (1984) Ursus

Kompletna pomoč za Emule uporabnike (porti, Emule, zaščita)

Oddelek: Omrežja in internet
1012888 (11044) jurre

Več podobnih tem