» »

mercedes A manual

mercedes A manual

perci ::

Se komu sanja kje bi dobil owner's manual za mercedes a claso* Ne čist ta nov model, ampak oni ki se je rad prevračal.

Loki ::

kaksno prijazno e-pismo na mercedes (nemcija) z obrazlozitvijo zakaj, bi mogoce naredilo kaj.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

jetam ::

Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Balandeque ::

Imam jaz, če hodiš čez center LJ, pošlji ZS in ti posodim. Je pa tega ene 10 cm v debelino.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

perci ::

ma tej mercedezarji bl pocas odgovarjajo na mejle

Balandeque: Kako hudiča žarnco zamenaš? Sem včeri gruntu eno uro pa nič pametnega pogruntal.

flipflop ::

Škoda da nisi član AMZS-ja, tam bi ti jo menjali brezplačno, plačal bi edino samo žarnico. Ti novi avti so stisnjeni do konca in lahko res še doktorat narediš zraven brez navodil.

perci ::

ma ni moj avto, je od kolega iz italije, tko da bo ocitno treba kr na intercar pelat

Shybby ::

Sem v avtošoli vozo A klaso, in če se prav spomnim, moraš kolo dol vzet , pol lahko nekak spodaj zraven do žarnice prideš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shybby ()

K0K0 ::

Perci v koloteku so vratca skozi katera čist simpl prideš do žarnice. Torej žarnica se menja od spodaj pri gumi in ne zgoraj kot pri ostalih avtomobilih.
Gumo lahko pustiš gor razen če si malo bolj neroden :D .

Balandeque ::

Jap, čez blatnik.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

perci ::

jao bože, kera čehijada, tale mercedes, thx fantje

Balandeque ::

Bognedaj, da te kdo prosi za elektriko. Tri dni boš akumulator iskal. :)
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

perci ::

ja to vem, da je pod sovoznikovimi nogami ;)

brez manuala si mrzel ;)

pelican ::

Zarnico pri A-jcku zamenjas tako, da sprednje levo/desno kolo cist namotas in gor v blatniku mas tako loputo, ki jo umaknes in tako prides do luci. Skrajno zoprno opravilo ponoci na mestu brez javne razsvetljave.

K0K0 ::

Jest sm prvič odmontiru blatnik, odbijač, posodo za vodo pa še kej bi se našlo skratka razdru sem pol prednjega konca in ko sem končno dobil ven celo parabolo sem opazil vratca v koloteku :8).
Matr sm bil jezn sam nase kr sm bil prepameten da bi prebral navodila.

SkIDiver ::

Hehe. LOOOL, ker sistem. MB vedno preseneča:D

Drugače pa pri nas hočejo za navodila ponavadi 10 prešernov. Jz sem spraševal za C klaso pa so hotl 10 prešernov.
Samo obirajo nič drugega in to na enih navodilih za avto:\

Balandeque ::

Jaz bi samo tole offtopic dodal: avtek je super, samo naš uradni uvoznik&serviser pa kot le kaj zanič. Ko sem avto kupoval, so se obnašali kot da ga nočejo prodat. Na servis včasih čakaš 14 dni, pa še vedno mi uspejo zraven kaj pokvarit.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

cryptozaver ::

Vsak avto ima prilozen user manual Merdzo verjetno ni izjema. Torej poiskat nekoga ki avto ima in nardit kopijo.

Drugac pa: sem bil pred dilemo Golf ali A. Stestiral sem oba in se sicer zaradi razlicnih razlogov odlocil za golf, A pa mi je ostal v izrednem spominu. Preprosto MERCEDES. Ce bi kupoval avto za zeno ali ljubico 8-) bi izbral prav A.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako nastavit višino bi-xenon žarometa?

Oddelek: Pomoč in nasveti
183149 (2290) Pentium
»

Ko ti crkne ena žarnica, zamenjaj še drugo - mit ali resnica? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8619523 (16238) bambam20
»

Rabljen avtomobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10621628 (16826) amigo_no1
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828068 (17361) MrBrdo
»

Kupovanje rabljenega avtomobila

Oddelek: Na cesti
215836 (5314) SkIDiver

Več podobnih tem