» »

Windows VISTA

Windows VISTA

TOP ::

Mene zanima ali se splača naložit Visto beta in kako je z drajverji od osnovne plošče,kaj so isti kot za XP.HVALA

UBR ::

Ce pod splaca mislis, da bi zamenju XPje z Visto, potem seveda ne. Lahko si jih das gor tolko da vidis kaj te caka ko bojo prsli vn.
Driverji pa niso isti kot za XP in jih dobis na strani proizvajalca maticne.
77/82

TOP ::

HVALA

Spc ::

billgates ::

ko se tolko govori o windows vista, kakšne bodo sistemske zahteve?:\

ReBi ::

"Technical Requirements
The Windows Vista Capable PCs must meet all the criteria for the "Designed for Windows XP 32-bit or 64-bit" logo. In addition, the PCs require a combination of essential hardware that will define sufficient overall Windows Vista performance—a triumvirate of CPU plus memory plus graphics. PCs should have a modern CPU which includes at least 512 megabytes of memory, and a graphics processor that will support the Windows Display Driver Model (WDDM)."

iz uradne strani... kliknjot

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ReBi ()

mietke ::

Jaz sem si na eno particijo nainstaliral Visto samo tolko da vidim kaj me caka.Osnovni driverji so vec ali manj ze notri,tako da zadoscajo za preizkus.Se pa dobijo driverji na straneh od proizvajalcev strojne opreme.
Jaz sem bil nad videnim kar presenecen ker se mi zdi da so sli v pravo smer,to se pravi uporabniku in njegovim ocem prijazno.
V kaksne vecje teste se nisem spuscal,le pregledoval sem OS in moram reci da je graficna podoba zelo cool ,ter da so meniji zelo dobro narejeni in razporejeni nekako logicno in uporabniku prijazno.Kar nekaj je novih moznosti ostali programi ki so ze notri so pa tudi en korak naprej od prejsnjih verzij.
Meni se zdi da gredo v pravo smer.
Za pogledat in sprobat je ta beta verzija cist v redu,vendar le za dodatni OS zraven,nikakor pa se ne da bi bil to edini OS na racunalniku.
LP mietke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mietke ()

BendeR ::

Verjel ali ne, tak poteka beta progam. OS uporabiš kot primarni sistem in javljaš buge in težave s katerimi se srečaš v vsakdanjem delu. Če pa tega ne dojameš ne vem, zakaj sploh daješ tole gor, ker itak še ni feature complete.
Tudi če nisi uradni beta tester lahko javljaš najdene buge in tega je MS najbolj vesel. Ne pa da zadevo inštaliraš za par ur (kvečjemu dni) in potem spljuvaš, kak nič ne dela.

P.S. ATiju zamerim, da še zmeraj v novih Vista driverjih ne podpira ne dx9 kartic. Vsaj 3D pospeševanje bi nam lahko šenkali. :'(

kabum ::

jao, tale NOVICA je pa smešna, ni?

v glavnem, samo močno upam da ne bojo enostavno v kodo napisali: if svchost.exe makes problems, then do NOT show it in the Solution to Performance Problems.aspx

:D

darkolord ::

kabum: hja, nekaterim pač še ni jasno, kaj pomeni beta

Person ::

Hm, a kdo ve, če se še da oz. kje se da včlaniti v BETA program?

Ja, len sem ... ne da se mi brskat po net-u ...
Let's make something useful!

darkolord ::

Trenutno ne

tuoermin ::

A ima kdo tole Visto zapečeno na CDju?
Jaz bi rad proval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264441 (64033) Seljak
»

3DMark 2008 aka. Vantage

Oddelek: Navijanje
483771 (1345) svetetko
»

Microsoft pripravlja SP1 za Visto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13411671 (7393) Tr0n
»

Windows Vista Beta 2 Customer Preview Program (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15217505 (11148) kinetik
»

windows vista- kak je zaj s tem

Oddelek: Operacijski sistemi
272736 (1945) Matri[X]

Več podobnih tem