» »

Uporaba računalnika

Uporaba računalnika

GeForce_man ::

Toliko ljudi je tukaj ki sprašuje kakšen računalnik naj kupi!!!in če on ne takoj pove zakaj ga hoče uporabljat mu takoj usi odvrnejo "ZAKAJ PA GA BOŠ UPORABLJAL"???in pri tem zdej nevem zakaj sploh se uporablja računalnik...jaz kar ga uporabljam je za igranje igric in gledanje filmov...in če bi še kaj navijal mašino ampak zaenkrat je še nisem...in zdej nevem če mi lahko kdo pove kako ga še v uporabljate???mogoče je to res neumno vprašanje ampak vseeno...ampak res mi ne pade na pamet za kaj se še uporablja računalnik kot vsakdanjo rabo....
lp
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

MihaFirst ::

ljudje programirajo, delajo zahtevne spletne strani, grafiko, uploadajo kake večje datoteke... jst osebno delam veliko stvari na enkrat. in ne zdrži vsaka kišta, da ti srfaš po internetu (ADSL-nič zelo hitrega), si na msnju, delaš v Adobe AE in Premiere Pro, nekaj wordov, zraven pečeš CD in skeniraš eno fotko, seveda imaš odprt Photoshop, nalagaš si 200 MB velik program, zraven je pa npr še muska. Ni vse eno koliko rama je in kakšen je procesor.

Nekaj zelo posebnega ni, ampak čisto vsaka kišta pa tut ne zmore tega. In če kupiš sestavljen računalnik je treba tut ocenit, kako grafično ma - za igrce, 3D grafiko, filme ali samo pisanje tekstov? Rabiš AGP, ISO ali kako čudno sranje?
Zvočna kartica- bodo najcenejši zvočniki, ali 5.1 prostorski zvok?

Dragi moj, veliko je razlogov, zakaj se sprašuje "Zakaj ga boš pa uporabljal?"

LP, waš edward
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…

64738 ::

Lahko ga rabis za sluzenje $$$ preko interneta. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 64738 ()

GeForce_man ::

no edward to si res dobro povedal...zdej si lažje predstavljam zakaj je tolko vprašanj zakaj ga uporabljaš=))
ok hvala....
lp
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

MihaFirst ::

no edward to si res dobro povedal...


kok sm happy... :D :D :D :D :D :D :D
www.gamma.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vase mnenje o konfiguraciji računalnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1065180 (4101) koyotee
»

Kako vi očarate punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6811309 (8943) link_lank
»

je dobro imeti racunalnik prizgan 24ur na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
858496 (5719) Fizikalko

moj prvi forum

Oddelek: Izdelava spletišč
221502 (1117) kuglvinkl
»

Dual Celeron

Oddelek: Slo-Tech
201771 (1582) matevzm

Več podobnih tem