» »

moj prvi forum

moj prvi forum

simejanko ::

ja naredu sm forum sam je pomoje tok bedn http://1.myfreebulletinboard.com/?mforu...

mte ::

In kaj potem če si ga "naredil", ups - preklikal spletno stran ki ponuja in generira zastonj forume...naj ti mi zdaj rečemo da ni bedn? Tak način izdelave je zelo daleč od tega, da bi lahko rekel da si ga "naredil". Pa še vsebine ni in je tudi nikoli ne bo na tak način.
Če pa si hotel samo reklamo nardit, pa bi rekel da že žvenketajo ključi od moderatorja za zaklep teme :)

alum ::

ni bedn... :)))

Elemen_T ::

Hud je, hud!

#000000 ::

hudo. Adieu slo-tech. pa pa

t909 ::

za kok ga prodas

itak37 ::

Forum zgleda odlicno, zdej bos moral samo obiskovalce dobit. Poskusi edwarda kontaktirat, si bosta lahko bannerje izmenjala al kej takega.
Pa v vsako sekcijo moras objavit kaksen sticky post, kjer bos opisal tisto, kar folk najbolj zanima, da ne bo vsak posebi enega in istega spraseval.

Sicer pa forum nema da nema, od knjig do konzol... Kar tako naprej, ce bos rabil kaksnega moderatorja, se priporocam:D

MihaFirst ::

ti to resno? jst zlo nucam reklamo, ja... me veseli, da si se spomnu name... :D :D :D

sam naj mi on pošle ZS, jst se ne mislim takle kr neki menit... |O
www.gamma.si

strictom ::

Sem lihkar mel napisanih par zelo grdih in smotanih žaljivk pa sem raje pritisnil Ctrl + a in pa Delete.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

BluPhenix ::

No, zaklep zaenkrat dvomim da se bo zgodil, ampak če bo to šlo v smer v katero nakazuje verjento ne bo dolgo trajalo.

In ja simejanko, to še ne pomeni, da si naredil forum. Pač si ga prilagodil svojim potrebam.

prosim, da se vzdržite pikrih in neumestnih komentarjev.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

itak37 ::

Edward, to se bosta mogla pa sama zmenit, jest sem dal samo idejo. Sigurno pa je v dveh lazje kot sam.
Glede na to, da nima oddelka za hekanje, bi mogoce lahko naredila skupaj en mega forum. Dvakrat vec obiskovalcev, dvakrat vec prispevkov, sej poznas Moorov zakon? Scasoma bi lahko ze z reklamami kej zasluzila...
Evo, se eno idejo vam dam.

Kako ze pravijo, zrno na zrno pogaca, kamen na kamen palaca...
Samo vztrajat je treba. Pa veliko uspehov obema...

Ziga Dolhar ::

> Glede na to, da nima oddelka za hekanje, bi mogoce lahko naredila skupaj en mega forum. Dvakrat vec obiskovalcev, dvakrat vec prispevkov, sej poznas Moorov zakon?

:O
https://dolhar.si/

MihaFirst ::

itak37: ne pride v poštev! izmenjava reklame in samo to. jst pa itak že mam SUPER forum... :D
www.gamma.si

itak37 ::

edward, ne se razburjat. Dejta se pa samo za izmenjavo bannerjev zmenit, ni panike...
Kako pa kej kodiranje, kateri jezik si potem izbral?

BTW, sem malo pogledal tvoj forum, se kar pozna napredek...

MihaFirst ::

HVALA... :D

sicer pa za Javo - zanimiva, dokaj preprosta itd.

LP
www.gamma.si

alum ::

Jaz mislim, da je edward(ov) forum skoraj že v taki fazi, ko bi lahko za malo več reklame zaprosil na slo-tech(u) - pasica na unikatnem mestu. V zameno, pa jim ponudi morda kdaj kakšna izobraževanja, predavanje na NESTU, karkoli se pač dogovori.

Tako, da si kar vzami zgled po njem. Jaz imam na slo-tech komaj še čas pogledat, od kar obiskujem njegov forum. Res. :)

MihaFirst ::

to jemljem kot kompliment! :D

hvala
www.gamma.si

BluPhenix ::

Bi lahko hodili malo manj offtopic? Če želite laskati edvardu to počnite preko ZS. Razen če želite da to res vsi vidijo...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

MihaFirst ::

jst sm torej na njegovem forumu že naredil reklamo... :D

me zanima če bo on tut pršu kej pogledat...

še trije uporabniki do 100 mi manjka... :)
www.gamma.si

strictom ::

Šele zdaj sem opazil edwardov forum. Od nekdaj me zanima hekanje. Se bom registriral. Končno en ki dejansko pusti hekerske pa piratske teme. Slo-Tech fu!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

iNN ::

Ej Edward btw, dost boljsi vtis bi naredu ce bi mel podpis pravilno napisan Spet je tukja ... tukaj imo.

srz off topic
==

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iNN ()

MihaFirst ::

ej hvala, veš, da tega sploh še nisem opazil... :D
www.gamma.si

kuglvinkl ::

zanimiva pravila:

1. ne kpreklinjate
2. ne žalite drugih
3. ne delajte brezveznih postov oziroma topicov
4.ne pisite topicom in postov kot gost ker bm vse zbrisal

ostala pravila bom še napisal

če kdo večkrat prekrši ta pravila mu pošljem zs tet mu dam zadnjo opozorilo

hehe.

OK, dost šal. Tale tema ne vodi nikamor.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odmrznit msn?

Oddelek: Pomoč in nasveti
464543 (2260) enxtip
»

Forum (ni reklama)

Oddelek: Izdelava spletišč
262583 (2172) 64738

vodstvu ST!!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
16012141 (7912) perci

nov slovenski hack forum

Oddelek: Loža
175886 (5483) MihaFirst

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612500 (9170) Elemen_T

Več podobnih tem