» »

pomoč pr tv tunerju!

pomoč pr tv tunerju!

magic9 ::

Zanima me če je ta tv tuner dober (http://www.comshop.si/article.asp?Artic...? kaj rabm še zravn da bo slika ful dobra(prbližn tko kokr na teveju) ?a je še kšna posebi stvar?aja pa kakšno anteno morm met?Mogoče če mi lohk poveste tud kšno ceno za anteno:D

kikicar ::

Ta kartica je zadovoljiva za ne preveč zahtevnega uporabnika. Kar se pa tiče dobre slike pa nikakor ne moreš primerjat s sliko na TV sploh pa če imaš anteno in ne kabelskega priključka. Tv kartice so ponavadi zelo občutljive na anteno še bolj kot pa televizija zato bi si moral omisliti še kakšen ojačevalnik ali kaj podobnega! :))

Jan987 ::

to je bl tko tko. Jest mam win-fast pvr 200 xp - expert pa je slika zlo vredu, bp se snema pa vse je cool sam je pa okol 15k. Pomojem je to bl na nivoju kakšnih atijevih integriranih na grafičnih (all in woder) na katerih je slika veliko slabša kot na zgoraj omenjeni. Aja pa če bi recimo vzel leadtek pvr 2000 xp deluxe k je ista kot une moja zorej sam da nima radija pa še niki pa je okol 10k bi blo pomojem bol.

No moje mnenje je da je to bl tko kartica glih da je

magic9 ::

ej jani123 kero anteno maš zravn?kje se da kupt pa kašna slika je? a je ful slabša k na teveju?:))

Jan987 ::

jah na tvr expert je slika če jo gledaš recimo iz 3 metre na 19' monitorju približno enaka kot na televiziji je pa res da imam oboje priklopljeno na kabelsko anteno

mrcina ::

Mam tuner, ki ga hoces kupt in dela cist ok. Nabavu sm ga, ker mi je crknu tv (51cm), zdej pa gledam na 19' monitorju in je slika cist primerljiva (zanima me, ce je kdo primerjou slike razlicnih tv kartic na istem compu?:\ ) - mam pa sobno anteno.Laufa mi na celeronu 333!!8-O , ceprou so minimalne zahteve 800mhz, za snemanje pa 1500. Meu sm edin probleme pri instalaciji na win98, tko da sm mogu dt Win 2k gor...

Utk ::

Fora te kartice je, kot tam piše, da ima malo manj svoje elektronike, rama, in zato malo bolj troši procesor. Ni pa razloga, da bi bila zato slika kaj slabša. Morda je slučajno slabša od katere dosti dražje, ampak ne zaradi cene. Še zmeraj pa ne rabiš nekega hudega stroja...jaz sm s starim AMD 2.8 in 512 M rama snemal nek program in zraven vse normalno delal, visel na internetu, morda še kak mp3 nažgal pa ni bilo zato nič slabše posneto.

magic9 ::

ej mrcina a mi lohk daš seznam programov k ti lovi???

mrcina ::

lovi mi: LJ1, LJ2, POP, A, TVPIKA, PRVATV, KOPER
sem pa iz Lj.

magic9 ::

kere programe mislš da vi lovil v kranju?na tvju mamo prvotv,lj1,lj2,pop pa kanal A.

Jan987 ::

ja sej zaka pa antenskega abla nočš notr uštekat?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaksno TV anteno

Oddelek: Zvok in slika
91443 (1311) Phoebus
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509854 (7663) edublin
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918305 (5277) Pyr0Beast
»

winfast pvr2000 problem

Oddelek: Kaj kupiti
91141 (973) lifeguard
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918981 (12021) Izi

Več podobnih tem