» »

I/O jack na Creative Audigy 4

I/O jack na Creative Audigy 4

prix ::

Ellow!

Moje vprasanje je povezano z zgoraj omenjeno zvočno kartico. Na kartico ze imam priključen 5.1 Logitech X530 zvočniški sistem. Sedaj pa bi rad na prosti izhod ( I/O digital jack ) priključil še stolp. Kabel že imam in priključeno tudi, vendar mi se ni uspelo da bi mi zvok predvajalo na stolpu. Sedaj me zanima kaj morem narediti da bo kartica posiljala singal na 5.1 izhode ter na ta digital jack output.

Gledal sem ze documentation ampak ne najdem odgovora.

Hvala in LP
:D
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

-Jani- ::

Lejga, te lahk vprašam, ali ti dela mikrofon pri Audigy 4 (mnogim namreč ne - tut meni ne, vsaj s Creativovim softwarom ne - bom zdaj probo še s kakim drugim...)?

Pozdrav
Jani

prix ::

Ellow!

Jap mam priključen tudi mikrofon in dela...[Software je tisti ki sem ga dobil priloženega] :) Uporabljam za skype in igranje cod2. Sem zelo zadovon s to kartico :D.

Sam eno verjetno bo zvenelo butasto, ampak useen mam vprasanje. Ali je Digitalni jack izhod na kartici enak ostalim izhodom na kartici, ki bi naj bli Analogni po logiki ? Torej ce jaz priključim gor stolp ki ima analogni vhod zadeva zato ne dela? Ozima se slisi samo šum in delno tisto kar predvajam?

Hvala in LP
:D
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prix ()

5er--> ::

prix ::

Hej :D

Amm če si lahko malo bolj natančen... Kje bi potem lahko kaj takega dobil oziroma kako bi naj to sploh zgledalo. Upam da kdo ve oziroma je to prakticiral :)

Hvala in LP

:D
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

5er--> ::

Signal na digital jack output-u je kodiran in lahko v sebi nosi 5.1 zapis, ki pa ga je potrebno odkodirat in nato poslat vsak kanal na svoj zvočnik. Za to bi rabil npr. kakšne zvočnike z dekoderjem (Logitech z-5500), reciever z dekoderjem...
Po mojem je najboljše, da si nabaviš kaj takega:

in priklopiš na zvočno kartico, kjer imaš zdaj priključene FRONT zvočnike. Logitech X530 seveda priključiš nazaj, na prost jack pa priklopiš stolp.

(verjetno s takim kablom)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19927163 (11249) Hrenowsky
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018560 (10896) sash69
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310823 (10098) T-Majo
»

Katero zvočno kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526371 (4943) __Devil__
»

Z-5500 vs Gigaworks S750

Oddelek: Kaj kupiti
242613 (2320) Suli

Več podobnih tem