» »

Nov TV

Nov TV

LapD ::

Torej ko so se glave po novem letu malo streznile sem hotu pogledat en dobr film in evo TV crknu. Garancija je ravno potekla "lokalni" serviser je reku da se ne splača popravlat.

No treba bo neki novga kupt. Dal bi recimo 130k rajši nekaj manj lahko pa zelo malo več :)). Zdj neke plazme in lcdji ne pridejo v poštev ker tudi če se kaj dobi za ta denar je vrjetno mikro dimenzij. Ekran mora bit vsaj 72cm. Priključki so vrjetno povsod podobni saj nevem kaj za to ceno ne morm pričakovat. Mi je pa všeč en WS od Samsunga ki je v Bbangu 134.000 pa me zanima če ga ma kdo doma - mnenje o njem? Videl sem ga tudi na skopuhu za 120.000 kjer naj bi ga prodajala enaa ampak v njihovi trgovini ga pa ni. Sicer pa vsak predlog bo dobrodošel.

podbevna ::

Moj brat je kupil nov TV in se je precej pozanimal. Trenutno se še vedno daleč najbolj splača katodnik.

Med katodniki pa je bil po njegovih ugotovitvah najboljši Philips 29 PT 9020, ki ga je tudi kupil.

Ta ima poleg obveznega flat zaslona in 100 HZ še Pixel plus 2 (povečevanje resolucije), Digital Natural Motion (gladkejše gibanje z vstavljanjem vmesnih slikic med dve sliki signala), Digital Crystal Clear (večji kontrasti in lepše barve), Digital Scan, Dynamic Auto Focus...

TV sem gledal pri njem in slika je res neverjetna. Predvsem pa je mene navdušil zvok. TV ima Dolby virtual in že vgrajen woofer in zvok že z originalnimi zvočniki resnično seka.

Je pa bil dobrih 139.000 SIT. Še link na enaa: http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...

Stepni Volk ::

Tem o TV-jiih je že kar nekaj, povezave najdeš tu: mini KAZALO oddelka Zvok in Slika. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926651 (10737) Hrenowsky
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916221 (7182) Seb4
»

Logitech Z-5300 5.1 (280W RMS)?izkusnje?

Oddelek: Kaj kupiti
372510 (1570) boštjan
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905003 (4195) Caligula
»

igre + lcd tehnologija

Oddelek: Kaj kupiti
161271 (994) Marjan

Več podobnih tem