» »

Madden 06

Madden 06

|SwightDraw| ::

Ali igra kateri madden?Jaz se jo začel igrati pred kratkim in se mi zdi neverjetna:)) Toliko funkcij še nisem videl v nobeni športni igerci.Pri EA games so šli tako daleč, da si lahko narediš svojega navijača in da ne začnem o igranju kariere, kjer si moreš prvo poiskati svojega agenta in šele potem začneš s kariero.Tudi stadioni so zelo kvalitetno izdelani.Na koncu koncev igerca seka!
Me zanima če kdo igra igerco in kakšno je vaše mnenje.0:)

lp

konrad ::

ja kar zanimiva igra..sevede jo igram :))
Zanima pa me kako igraš preko neta s kom drugim.. :|

hooger ::

Sem jo naložu ampak špilal samo 15 minut. moti me da preveč stvari naredi računalnik sam....

jedateruk ::

Glede Multiplayer igre: mene je pri instalaciji vprašalo, če želim namestit datoteke za online igro.
Drugače pa mi je igra zanimiva, čeprav mi marsikatere komande niso jasne - če jih kdo dobro obvlada, mi naj pošlje zs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

|SwightDraw| ::

-Kar se tiče, da računalnik naredi preveč stvari sam se ne strinjam s tem.Že tako moreš biti pozoren na toliko stvari, ko igraš da je pomoč kar realna.
-Jaz sem tudi probal igrati preko interneta ampak sem imel tudi težave in se mi ni dalo ukvarjati s tem problemom, tako da ne vem kaj bi bilo narobe.Mislim pa, da bi se dalo igrati preko LAN-a.Takšen program jaz uporabljam za igranje drugih igerc preko neta.
-Glede funkcij, ker jih he res veliko, gumbeke imaš nastavljene za napad, obrambo, metanje in sprejemanje.Jaz sem si to poenostavil, da sem si nekaj gumbekov nastavil kot pri nogometu, tako da se nisem rabil na novo učiti pozicij gumbekov.Zelo pomaga, če razmisliš, da je toliko različnih gibov oz potez.Pač tako si lahko vsaj malo pomagaš.
Res pa je, da ima igerca veliko funkcij.Ampak to je lahko samo prednost in ne slabost.Igerca ima vse!Drugo pa je če ne poznaš pravil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
918075 (2267) RejZoR
»

XBOX 360 - Odklep prednosti, slabosti

Oddelek: Konzole
1611374 (7270) hojnikb
»

PS3 - XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
579167 (7596) mgermo

Problem z ASUS WL500g

Oddelek: Omrežja in internet
92032 (1722) CaqKa
»

Command & Conquer: Generals (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18911963 (7355) jRk0

Več podobnih tem