» »

PS3 - XBOX 360

PS3 - XBOX 360

1
2
»

PARTyZAN ::

Dragi konzola-penis,

ne skrbi glede mojega časa, ga dovolj dobro razpodelim. Kljub temu, da ta trenutek preigravam Valkyria Chronicles, FFXIII, GT5, SC2 in še kaj drugega mi je uspelo najti prosti termin za counter-flame. Debato si začel ti z postom, ki veselo pljuva čez PC-penise na področjih, kjer so konzole največji šit. Praviš, da si PCjaš še iz časov Wolfensteina, zato mislim da pač nimaš realne predstave kaj PC kot gaming platforma ponuja. Jaz poznam in uporabljam oboje, pa si recimo nebi upal izustit bedarij, ki si jih natipkal ti v svojem postu.

Glede tvoje zablode o balancah v avtomobilih. Praviš, da je balanca optimalen HID za avto ... need I say more? Mislim, ja ravno toliko je optimalna kot je gamepad za FPSe in RTSe. Po tvoji logiki je tudi najudobnejša igra pong. Ker je tako ... enostavna?

Compesce mentem !

bezerk ::

Moj post ni pljuval po ničemer, preberi še enkrat. Si prebral ?
Bedarij tudi nisem pisal, ampak si ti stvari označene kot IMHO (po mojem skromnem mnenju) zagrabil kot junc s pregreto glavo ali hormoni.

Kaj je PC Gaming, si predstavljam, da vem veliko bolje kot ti.
Če drugo ne, sem delno zaslužen, da je quake in ostalo kar je prišlo od ID za njim delalo pred več kot 14 leti v 3D na zastornih očalih in HMDjih, približno isti čas ko je tebi mamina ziza padla iz ust.
Ampak ja, to je zgodovina in jaz seveda nimam predstave, ker sem za odstrel, ker nabijam konzole.(7 jih imam BTW, 6 zadnje generacije)
Če te zanima in se skuliraš, vabljen k meni, da ti pokažem kako kaka moderna igra deluje na HMD (lastim si dva, seveda z headtrackingom) na na grafični postaji, malo zaradi narave poklica, večinoma zaradi zajebancije, pa lahko vidiš kaj PC kot gaming platforma ponuja.


Glede balanc si preberi še enkrat, poglej kje se najdeš, premisli in pol napiši, da se ne boš spet blamiral.

Glede tvojega pregovora ne bi zgubljal preveč besed.
Jaz sem ti lepo napisal, da ima vsak svoje reči najraje, kar je znano iz pamtiveka in je mišljeno kot dvorezen meč, kar tudi nisi razumel. Svoj temperament moraš pa kontrolirat predvsem ti.

GeForce ::

@bezerk
Glede nato da imaš 7 konzol imaš tudi kakšno PS3? Ti je mogoče kakšen PS3 že "crknil"? Ker sedaj po guglu malo brskam pa pa sem nekje zasledil da veliko PS3 sicer ne slim ampak prejšnji modeli preprosto "crkenjo".

bezerk ::

Imam dva, original launch model PS3 60GB, ki ga je doletel YLOD in PS3 slim 160GB.
Prvi PS3 60GB mi je delal skoraj 3.5 let preden je crknil.
Crkne, ker se grafični čip dobesedno odlota od plošče zaradi pregrevanja (podobno kot na X360, vendar se na Jasperjih ali novejših čipih to ne dogaja, vsaj meni deluje vse BP.), igral sem Kilzone 3 in naenkrat PUF, PS3 se ugasne in ga ni moč zalaufat, blinka rdeča.
Malo je tečno, ker imata GPU in CPU na PS3 BGA packaging in ne prideš zraven brez pravega orodja.
Sem ga razstavil na prafaktorje in naredil uspešen reflow GPUja.
Še vedno dela. Ne vem zakaj sprašuješ, ampak če ti je crknil ti ga lahko popravim skoraj zagotovo.
Stane te sixpack in pot do mene :)

Berserker ::

Prodajaš Killzone 3 ?

bezerk ::

LOL :D kljub temu, da mi je "ubil" PS3, ga ne dam.

BALAST ::

Pismo Amazon je imel danes akcijo PS3 Slim 120Gb (brez dodatnih iger) za 140€.
Poletje bo še zelo vroče kar se tiče cenovnih znižanj za konzole. ;)

mgermo ::

link?

nvm, sem videl da so šle v minutah

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konzole vs. PC - Od začetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14234522 (10038) dolenc
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649817 (25165) hojnikb
»

PS3 Super Slim, GTA: V

Oddelek: Konzole
253324 (2705) [D]emon

PS3 odklep novejsih verzij

Oddelek: Konzole
329831 (6099) Mavrik
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Konzole
142256 (1857) St235

Več podobnih tem