» »

Wolfenstein

Wolfenstein

1
2
»

kuglvinkl ::

Tisti, ki vidite rdeče. Obstajajo tut manj zahtevni forumi.
Your focus determines your reallity

Izi ::

You must be kidding right? V prvo sem ga obrnil v 3h ter 40 minutah, v drugo pa v 2 urah in pol:D

Vsakovrstne čudake imamo na svetu. Tudi povprečen 2 urni film lahko daš na hitro previjanje in ga pogledaš v petih minutah. Približno toliko si ti odnesel od te igre.

Res ni tako dolga kot je kazalo na sredini igre, kajti proti koncu se vse skupaj kot ponavadi začne odvijati z vrtoglavo hitrostjo. Od misije na Gradu naprej ko se spopadeš z Kraljico žužkov iz druge dimenzije se vse skupaj odvija tako hitro, da nimaš niti trenutka predaha.
Vseeno pa je za povprečnega igralca okoli 3 dni igranja.

Samo ogled 19 animacij v igri, ki se odvijajo med misijami, vzame dobro uro.
"Intel", ki ga iščemo med misijami, odkriva zgodbo bolj v detajle, jih je okoli 100, in je večinoma govorjen vzame spet dobro uro za poslušanje.
Pogovarjanje z vsemi NPC-ji, ki te pošiljajo sem in tja po mestu in na različne misije vzame še dodatno uro.
Torej imamo dobre 3 ure zgodbe brez da bi sploh kaj igrali.

Misij je sicer samo 15 ampak so precej obsežne in vsaka vzame kakšno urico za končanje, če se vsaj malo razgledaš naokoli in razgledati se splača, ker nekatere mape so narejene z veliko domišljije.
Torej 15 ur igranja + 3 ure zgodbe in smo na 18 urah. Točno toliko je tudi meni kazalo na koncu igre.
Torej 3 dni, če igraš 6 ur na dan, kar je dejansko že malo pretirano, če smo čisto pošteni.

Pohvalil bi boje z "šefi", ki niso samo brezglavo nažiganje z vsem kar ti pride pod roke, ampak je treba malo pomisliti in uporabiti različne funkcije artefakta.

Pograjal pa bi premajhno funkcijo z denarjem kupljenih nadgradenj orožja in artefakta v igri. Sicer precej olajšajo igranje, tako, da se z povsem nadgrajenim artefaktom počutiš že skoraj kot kakšen mali bog, ampak vseeno se da igrati brez da bi sploh kaj nadgradil.

Zgodba tudi ni nek literarni biser, ampak glede na dosedanje igre je vseeno malo nad povprečjem. Zanimivo in malo čudno je, da glavni negativec na koncu preživi in ga vidimo kako ves jezen prileze iz razbitin cepelina, ki je strmoglavil na grad.

Ko končamo kampanijo se odklene "cheat mode", tako da lahko naslednjič veselo goljufamo >:D

T-h-o-r ::

ja na žalost si na koncu res že skoraj v god-modeu, sploh ko si ščit nadgradiš na stopnjo, ko vsakega uniči, ko se ga dotakne in ko se krogle odbijajo nazaj :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

opeter ::

Se strinjam, ampak poznam kar nekaj oseb, ki v povprečju igrajo 7-8 ur na dan.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

M-XXXX ::

Vsakovrstne čudake imamo na svetu. Tudi povprečen 2 urni film lahko daš na hitro previjanje in ga pogledaš v petih minutah. Približno toliko si ti odnesel od te igre.

Večina posnetkov sem gledal (nisem pa vse (oziroma ne cele) v igri sem našel okoli 30% denarja, ter 40% inteligence on ostalega,... Tako da če ti ura vzame 5h pri res temeljitem igranju in iskanju pa res ne vem kaj delate...

Steinkauz ::

Kaj če mi mal manj spoiler opise igre delal :\

kuglvinkl ::

Zaenkrat dam oceno 6/10. Suppressing fire? Kristus...
Your focus determines your reallity

laught ::

izi,18 ur? polek špila sem prav umiral od dolgčasa mape so enolične in dolgočasne igral sem na hard pa sem končal v dobrih 6 urah in se niti pritaknit nemislim več špila polek tega pa je špil taki shit kot da bi jim kaki 10 letnik dal ideje.

T-h-o-r ::

aaaahahhaaaaaaaaa
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

g. Oden ::

Pa saj ne morem verjet, to je popolna kopija Medal of Honour: Airborne. Pa je šlo še eno dobro ime po gobe: Wolfenstein. Očitno se računalniku kot platformi bliža okruten konec, kajti to kar zadnje čase dobivamo je še bolj poneumljeno kot vsi najbolj trapasti Hollywoodski filmi skupaj. Ne razumem pa, zakaj si Microsoft koplje lastno jamo. Več kot očitno si želijo vse kar ima zveze z igrami premaknit na njihove konzole xbox. Ampak roko na srce, kaj pa ti lahko Windowsi ponudijo, če odšteješ igre? Bistveno manj kot Linux ali MacOS! Tu so torej glavni vzroki za padec prodaje Windowsow in povečanje deleža Linuxa in Maca na trgu... OK sem že izven okvira teme.

Berserker ::

Misliš da imajo vsi pc samo za igre ? Sicer je kolega pravo da je kr bedno ko moraš v igri po mestu iskat misije da kr bedno rata.

g. Oden ::

Misliš da imajo vsi pc samo za igre ? Sicer je kolega pravo da je kr bedno ko moraš v igri po mestu iskat misije da kr bedno rata.



Seveda ne, ampak povej mi prednosti Windowsov pred npr. Linuxom, če odštejemo igre. Pri tem pa je treba upoštevat nakupno ceno.

Sami ::

Kdo ve kako vklopiti konzolo, ker meni ne gre?

Bližnjici dodam +set com_allowConsole 1, ampak še zmeraj ne gre.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

T-h-o-r ::

Misliš da imajo vsi pc samo za igre ? Sicer je kolega pravo da je kr bedno ko moraš v igri po mestu iskat misije da kr bedno rata.


ahahahahaa
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

In kaj bi ti rad, spet sitnariš obnašas pa se na stopnji pet letnika, pojdi v AO spet kot vedno. G oden kakšna pa je razlika med win in linuxi pa ti bo vrjetno kdo ki ima kaj znanja o tem razložil.

bluefish ::

Seveda ne, ampak povej mi prednosti Windowsov pred npr. Linuxom, če odštejemo igre. Pri tem pa je treba upoštevat nakupno ceno.
OK, ne bi spet s to debato, ki se pojavi že v vsaki novici,...

kuglvinkl ::

Tole je tema o špilu. Ya basta!
Your focus determines your reallity

mmmato ::

Metki ne prebijejo nič razen stekla. Glede na, to da na zečetku zgleda kot da tekmuje s cod, je to res turn off
http://www.turnofftheinternet.com/

Outsajder ::

Men se zdi fenomenalen špil sam je prekratk obrnu sm ga v dveh dneh :D

cewapcic ::

Pa saj ne morem verjet, to je popolna kopija Medal of Honour: Airborne. Pa je šlo še eno dobro ime po gobe: Wolfenstein. Očitno se računalniku kot platformi bliža okruten konec, kajti to kar zadnje čase dobivamo je še bolj poneumljeno kot vsi najbolj trapasti Hollywoodski filmi skupaj. Ne razumem pa, zakaj si Microsoft koplje lastno jamo. Več kot očitno si želijo vse kar ima zveze z igrami premaknit na njihove konzole xbox. Ampak roko na srce, kaj pa ti lahko Windowsi ponudijo, če odšteješ igre? Bistveno manj kot Linux ali MacOS! Tu so torej glavni vzroki za padec prodaje Windowsow in povečanje deleža Linuxa in Maca na trgu... OK sem že izven okvira teme.

heh jaz mam windows 7 zastonj na msdnaa
in misliš, da se mi da zapravt ne vem koliko časa za inštaliranje in konfiguriranje linuxa
če lahk inštaliram windows in vse dela iz prve

Master Chief ::

Igram, super spil!

__Devil__ ::

Sem obrnil, konec je neki čuden :P

globoko grlo ::

men se pa ne da iskat golda, a obstajajo kakšni cheati za keš?
pa ne vem zakaj rabjo neke fancy fore (ščiti&stuff) not tlačt

tnx

dronyx ::

Pa saj ne morem verjet, to je popolna kopija Medal of Honour: Airborne.

Airborne je odlična igra, samo moraš igrati na najtežji težavnosti. Jaz sem jo na začetku igral na normal in jo je bilo v petih urah konec. Sedaj jo igram še enkrat in je to čisto nekaj drugega. Wolfija bom pa počakal, da mu cena pade na kakšnih 20 € ali da dobim rabljenega, ker kot kaže multiplayer ni nič posebnega.

car3 ::

A res nikogar ne moti dejstvo da špil nima Anti-aliasinga?

Igram sicer na 1920x1200 vse na max, ampak jst brez AA enostavno ne morem uživat v igri.
AA-ja enostavno niso implementiral, čeprav DX10 to dopušča. Probal sem forcat preko driverjev, ne deluje, baaah.

Engineer_SLO ::

niti ne...
drugače pa zanimiv špil,ni bilo za pričakovati kaj posebnega,sem pa kar zadovoljen....
za povprečnega igralca kot sem ja,cca 10 ur zabave,sploh mi ni dolgčas.... :)
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

globoko grlo ::

če pustimo britje genitalij obstrani, a kdo ve kodo za unlimited keš, ker se mi res ne da brskat za te cekinčke

tnx

T-h-o-r ::

ne, ampak zagotovo je kje na megagames.com
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

RunoTheDog ::

Meni je tudi špil vredu. Ni takega vzdušja kot pri RTCW, ampak definitivno nudi nekaj ur preproste zabave.

Bor H ::

Men je kul, na nivoju RTCW, definitivno me ni dolgočasla, edin najeda premal municije za tamočna orožja in preveč iskanja neumnosti. Osebno bi raj vidu, da dobiš denar kot ga dobiš konc misije in to je to.
SPOILER:
Me pa matra zadnji bos. Kako ga fentat? Pršu sm čez prvi del in drugi del (torej empower in mire del) pol po uni potki ga tut pokosim ampak mi ne rata ko te dvigne nazaj na platformo. Kak predlog?

Engineer_SLO ::

parkrat ga spraviš na kolena pa je...

mal težje kot prej sam parkrat probaš pa bo....

ne nastavljalj se mu preveč
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

klemenSLO ::

Morm rečt da že ene 3 leta nism igral kake streljačine . Ko pa sm slišu za Wolfija sm pa mogu probat in je prav zabavno.
Pa še zanimiva zgodba, mal fantastike. Je pa moj 'B.J' brez kondicije in sem šele pr tretji misiji :) po 3 urah igranja včeri
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

g. Oden ::

Men je kul, na nivoju RTCW, definitivno me ni dolgočasla, edin najeda premal municije za tamočna orožja in preveč iskanja neumnosti. Osebno bi raj vidu, da dobiš denar kot ga dobiš konc misije in to je to.
SPOILER:
Me pa matra zadnji bos. Kako ga fentat? Pršu sm čez prvi del in drugi del (torej empower in mire del) pol po uni potki ga tut pokosim ampak mi ne rata ko te dvigne nazaj na platformo. Kak predlog?


Municijo za vsa orožja si lahko kupiš, tako da je praktično nikoli ne zmanjka.

globoko grlo ::

zmanka pa keša >:D

Bor H ::

Yup, municija za eksotiko je draga. Sm enkrat končal na tretji težavnosti pol sm šol pa za hec še s kodami na najtežje. Je zabavno k lahk uporabš uno orožje k ti paše kadar ti paše.

globoko grlo ::

a lohka kode prlimaš?

tnx

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bor H ::

Ko prvič končaš lahko itak kr iz menija jih klikneš, maš na voljo pumpkin head, all weapons pa all veil power.

RejZoR ::

Sem začel igrat tole zadevo, ker sem jo našel na Steam spisku kupljenih špilov, pa me grozno moti feel miške. Tko obuno ležernega premikanja križca ne vem če sem kdaj videl v lajfu. Najdu sem neke tweake za pitch in yaw v configu, ampak še vedno je premikanje merka grozno. Ko si vajen super tekočega gibanja iz iger kot so UT99, Q3A, CS:S/GO, NS2 itd je tole kr neki. Premikaš miš pa imaš občutek kot da imaš roke iz želatine in vse skupaj neki plava naokoli.
Se kdo spomni rešitve kako zrihtat, da bo merek enako odziven kot v drugih streljačinah? Prišel čez 3 save checkpointe in bom verjetno znorel s tako glupim gibanjem.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Na PCGamingWiki piše da Mouse Acceleration ne morš izklopt, tough luck.

dronyx ::

>...pa me grozno moti feel miške.

Jaz sem Wolfensteina 2009 igral pred dnevi, ampak težave z miško na mojem računalniku nisem opazil. Edino kar sem moral popravit vsakič v nastavitvah je hitrost miške (sensitivity), ker se je prehitro premikala, igra pa kot kaže tega ne shrani za drugič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

RejZoR ::

Ni normalno, ker je premikanje gor in dol bilo z drugačno hitrostjo kot levo in desno (praktično pol počasneje), kar je butasto do konca. Poleg tega je imel vsak axis gibanja še mikronski delay, da je bila stvar še slabša. Preko wolfSP.cfg sem to spremenil, ampak je še vedno totalno čudno premikanje miši, da komaj igram oz bolje rečeno je cela znanost zadet nekoga na par metrov razdalje zaradi butastega obnašanja miši. Ker imaš ves čas feeling kot da zadeva sploh ni povezana z dogajanjem na ekranu. Predstavljaj si, da ima miš 500ms zamika za vse kar počneš v igri. Tak feeling nekak je. Sej se prilagodiš za zamik ampak debilen feeling in nenatančnost ostaneta.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein: Youngblood (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11313709 (9380) PH03N1X
»

Wolfenstein II: The New Colossus (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558974 (4494) Zaphod_B75
»

Wolfenstein: The New Order (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7116280 (8582) kitl76
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518755 (7164) oo7
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163298 (2881) guest #44

Več podobnih tem