» »

XBOX 360 - Odklep prednosti, slabosti

XBOX 360 - Odklep prednosti, slabosti

mstrax ::

Imam nov XBOX 360 z Kinectom in me zanimajo malo prednosti slabosti po tem.

Pa nekatere stvari mi niso jasne, kot recimo:
- Ali je možno original igerco z neodklenjenim XBOX-om kopirat na disk? (Pomeni da bi se lahko oginal igerce posojale in kopirale na diske). Ker tudi ne razumem zakaj v original konzolo potem davajo 250GB disk, če ne moreš na njega kopirat, razen iz interneta preko XBOX live računa.

- V primeru da si ga odkleneš, pomeni da boljše da internet onemogočiš na konzoli, ker ti lahko račun banajo. ( v mojem primeru tak nimam nameta preko interneta nič igrat, niti zdaj, nito takrak ko bi bila konzola odklenjena)

- Če odkleneš ali vse igerce delajo tudi za Kinect? (če jih downloadaš in nasnameš)

- Ali je mogoče da si sama igerca, brez povezave do interneta kako zaklene odklenjen XBOX? (pač da ima igerca kak tak software v sebi da preverja in zablokira XBOX)?

LuGi ::

- Lahko kopiras igro le za zagon mora biti DVD obvezno v konzoli.

- ...

- Da

- Da. Update lahko onemogoči odklep.

sandmat ::

ad 1. na disk gredo ponavadi vsi dvdji, ki so označeni od 2 naprej (igraš samo z enim dvdjem, ob prvem zagonu igre pa skopiraš še drugi (ali morda ostale) DVDje na disk). Disk služi tudi za shranjene igre, zdownloadane igre itd. Nekako je logično, da je disk namenjen contentu, ki ga potegneš iz interneta, saj je to glavni vir dodatkov in ostalega pri Xboxu.

ad 2. To je bila trditev in ne vprašanje? Če nimaš nič pametnega na računu, je vseeno.

ad 3. Nimam pojma, ampak to nekako nima veze, ali stvar uporablja kinect, ali kontroler, mogoče se motim.

ad 4. nisem še slišal za to. Ampak tudi sicer ne vem, da bi ti lih karkoli zablokiralo. Je pa res, da imam jaz zaklenjen xbox in igram samo originalne igre.

mstrax ::

Hvala za odgovore.

Imam še eno vprašanje...Ali lahko namesto XBOX diska uporabljaš svoj zunanji USB 500GB disk ali kak USB 16GB ključek?

Pač sem zajebal, da nisem kupil v Avstriji XBOX z kinectom in 250GB za 299€, zdaj pa tudi nebi rad dal 70€ za nek disk.

Zoro3 ::

Lahko uporabljaš svoj ampak potem moreš imet odklenjenega na JTAG v2

Niklas ::

Mi lahko kdo odpise kako je postopek pri JTAG odklepu. Potegneš dol špil iz neta, si ga daš na usb ključek, potem pa na xbox360 disk in špilaš?? je to vse? kateri file pa se sploh naloži na xboxa da igre špilajo? LP

c3p0 ::

Kaj boš s tem? Boljši in cenejši je JTAG odklep, potem imaš še homebrew...

barocco ::

Sem sam dosti razmišlju o odklepu xbox slim 250 GB..
Ampak sem se odloču ,da bom trenutno(leto, dve)raje ostal in v miru brez problemov preigraval originale(imam občutek,da igro tudi bolje ceniš..)
poznam 3 znance ,ki so imeli probleme pri odklepu-oz. je delalo ,ko so ga odlkenili .. vendar kasneje niso morali igrati MP ali so jih bannal in dobili.. kasneje so morali v Goblin ,da popravijo zadevo. in lej ga zlomka ni minil mesec dva in spet ponovno isto.
Hvala za tako obremenjevanje.. ,keša, pa tud nimam tolk ,da si vse to lahk prvoščm .

mumbo ::

Če igraš online itak nimaš kaj odlklepat oz. se ne splača, ker te slej ko prej banajo. Sicer je najbolje pustiti hacke pri miru. Igre pa kupiš s tujih spletnih trgovin ali rabljene na bolhi. ;)

c3p0 ::

Za ban je kriv slab odklep (ne lockajo nazaj SPI na slimih npr.), ali pa bolj verjetno slabi backupi (wave patching, slab PFI, SS...).

mumbo ::

Vedno je prvo rečeno, da so hacki "varni" in da jih MS ne more zaznat. Čez čas, recimo pol leta ali leto sledijo bani. Folk se čudi da kako je to možno, če je bil hack varen. Tudi če so vse preverjali z abgx itd.. :D

bigpack44 ::

jaz sem imel odklenjenga in sem inštalirau update in nimam več odklejenega zdaj sem update izbrisal ali je možno da xbox spet odklenem

celec98 ::

Mene pa nekaj zanima prosim če mi prosim odgovorite !
Če imam odklenjen xbox potem lahko igram orginalne igrice prek interneta ? potem se mi zaklene ale ne ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: celec98 ()

goranzaric ::

celec98 je izjavil:

Mene pa nekaj zanima prosim če mi prosim odgovorite !
Če imam odklenjen xbox potem lahko igram orginalne igrice prek interneta ? potem se mi zaklene ale ne ?


Lahko te benajo. Zgubiš vse podatke o svojem profilu ter dosežke.

St235 ::

in dostop do interneta.

krajnc11 ::

Kako pa je glede posodabljanja odklenjenega xboxa?na koliko časa ga je treba posodobit?

hojnikb ::

posodobiš ga takrat ko to zahtevajo igre ane ;)
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

XBOX 360 JTAG in podobno...

Oddelek: Konzole
143307 (2518) Loser
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199995 (77168) radovednik
»

Nakup Xbox 360 Slim Arcade 4GB

Oddelek: Konzole
204086 (3548) Bug
»

nakup XboX 360 arcade

Oddelek: Konzole
233529 (3263) chuck

Več podobnih tem