» »

Subway Sendvici

Subway Sendvici

«
1
2

d0rK ::

Hi,

zadnc sm opazu, da so v Ljubljani na Slovenski odprl Subway sendvicarnco. Cene so kul hude... Mislm, da je 30 centimeterski
sendvic s puranom manj kot jurja.

Je kdo ze bil?
So sendvici uredu?
Postrezba?

Res je, da bi lahka sou sam tja. Ampak po pravic povem, se mi za brezveze ne da it. =)

Ginginova ::

Cene so premosorazmerne z obloženostjo in velikostjo sendvičev. Sam še nisem šel tja. Sta pa dva sodelavca s seboj privlekla dva velika sendviča od tam. In sta prav slastno izgledala (sendviča seveda). 8-)

Ogo

d0rK ::

Men hudo zgledajo cifre z vsebnostmi mascob.

Nutrition


4.5g za puranji sendvic...Mmmmm =)

Loki ::

kje na slovenski?:\ :O

d0rK ::

Slovenska cesta 55

Na Bavarcu, nasproti Borze.

NoUse4AName ::

subway sendviči so tako dobri in zdravi kot si jih izmisliš. Saj ti poveš kaj hočeš imet not. Meni so to daleč najboljše fast food restavracije. Imajo veliko izbiro sestavin in kruh ki ga sami pečejo je odličen.
Ko bi nekdo odprl subway v mariboru :'(

Dr_M ::

torej se splaca it probat?

blue ::

Ena izmed bolših amriških fast food restavracij!! :D
Aja če nimaš kaj preveč rad zelenjave potem se ti ne splača it.

Malo so dragi (minajo na bone (še)).

Sedaj manka samo še Starbucks in godfather's pizza.

LordWorm ::

sam se to nam manka da bomo fat kot americani :D

b0B3k ::

A niso to uni sendviči, po katerih je zaslovel Jared S. Fogle AKA "Jared the Subway Guy". Tisti, ki so kdaj gledali South Park ga morebiti poznajo ;) ...
edit:
Še reklama :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b0B3k ()

d0rK ::

Ok grem pol sprobat enkrat ta tedn.

B-D_ ::

Ni na bone? Torej so zanič. :\ Grem raje v rio ham ham (zraven pošte) kjer dobiš za 180 sit bon že cel orenk kebab, pomfri pa še 2deci kokakole, kot pa da tem plačkarjem za 100 tolarjev vreden sendvič vržem stran 900 tolarjev (beri: za PET! kebabov) in dam jurja. ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B-D_ ()

Dr_M ::

B-D_: kaj se pizdis, ne zivimo usi na racun drzave...:\

madmitch ::

Še dobro, da nisem več študent in grem lahko tudi v Sub na sendvič.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

b ::

Se dobro, da nimajo bonov... vsaj ni guzve zarad studentkov, ki ne vidijo dlje od svojega nosa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b ()

B-D_ ::

Še dobro da je v ljubljani dosti tupega folka ki je pripravljen plačati 900% in še večjo maržo ker ne vidijo najboljšega soseda 50 metrov levo. Toda gostinci tak folk tudi ciljajo, tko da se lepo izide... :\

madmitch ::

BD a to je isti tupi folk, ki hodi v lokale, restavracije... ker ne ve, da je jesti doma, ko si sam skuhaš, ceneje? OK pol.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Phoebus ::

B_D- če hodiš v rio ham ham, potem je jasno kaj je zate "hrana".

iskra ::

Ah, ni kej dosti cenej si doma kuhat. Prištej še delo, amortizacijo kuhalnih pripomočkov, hladilnik, prostor in pot v trgovino... Prideš na isto - razen, če hodiš v neke hude restavracije, s pogrinjkom za 2k SIT. Potem je doma ceneje. :D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

LordWorm ::

Eh tako hrano se itak je 1x na teden ce zivis zdravo.

In na dan ko se gresi zihr nebom sel v Rio Ham Ham kjer smrdi po starem olju in kjer se usrano, ma fuj ogaben je Rio, sramota.Tut ce je zdej kej bols kr nemorem it tja. Podn!

madmitch ::

iskra, LordWorm: my point exactly. Ni kaj dosti cenejši (če je sploh) sendvič. ki si ga narediš sam in ja, če ti je vseeno kaj "požreš" samo da se krmiš, potem je tudi Rio dovolj dober. Jaz tam ne bi niti prašiča krmil, ker je zanikrna smrdeča beznica. In če bom na vsakem koraku gledal, kaj je ceneje, je bolje, da se ta trenutek obesim na prvo vejo.

BD, ti verjetno še nisi jedel v restavraciji ali pa kje drugje kot doma, ker verjetno nisi tako tup kot mi, ki podpiramo oderuške gostince, ki računajo na našo tupost. Daj, reci mami naj ti naredi sendvič, ker greste s prijatelji v McDonalds in vode naj ne pozabi, ker tisti, ki ožemajo pomaranče in jih pakerajo tudi odirajo in ti nisi tup da bi to pil.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

B-D_ ::

Naiven folk ki jokca in pljuva po edinih poštenih placih v ljubljani je gonilna sila vseh beznic ki zaračunavajo nesmiselne marže.

Sicer pa noben ni tolk pameten da bi dojel da s plačevanjem fuknjenih cen podpira obstoj fuknjenih cenikov. No ja... če je sam fuknjen pa lepo paše zraven.

Sicer pa sem liberalen, vsak ima pravico biti glup. Te pravice nočem nobenemu odvzeti. :P

perci ::

Sicer pa sem liberalen, vsak ima pravico biti glup. Te pravice nočem nobenemu odvzeti.
Tudi mi je tebi nočemo vzeti. :D

B-D_ ::

Vseh pravic se za razliko od nekaterih pač ne poslužujem.

Sicer je pa na daleč očitno... v bingobanga stran metat smešne količine denarja za en okrogel kos plastike ki je realno vredna največ 500 sit, potem na poti domov še iti v kako glupo restavracijo in vržt stran 3 jurje za hrano vredno 600 sit, da pokazateljev-inteligence, čikov, ki niso vredni počenega groša ne omenjam... in na koncu v več tisoč procentnih maržah najebe tudi tisti mali procent inteligentnega naroda, ki celo VE kako ravnati z denarjem, ker mu ga ne tiši mamica v razvajeno rit in ga zato ne razmetava brez smisla. :\

d0rK ::

Eni pa cist prevec pretiravate s stiskarjenjem....

Ce hocs use tip top...Gres v fancy restavracijo in placas top bucks....Ce ne, gres v Meka.
Na svetu se standart pac placa.

madmitch ::

B_D: in za kaj naj potem ta denar, ki sem ga tako intelegentno privarčeval, ko nisem podpiral oderuhov, porabim? Naj ga v grob nesem?

Jaz grem na sendvič, gre še kdo z mano?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

BananaMan ::

uf, b_d pol pa hitr z mano v hoferja, če kupiš 15 kavnih mlinčkov pršparaš okol 20k :D
junkie

Zgodovina sprememb…

NoUse4AName ::

Kot vedno je največji bedak začel druge obtoževat da so tupi.

Res, če še niste probali vam zelo priporočam. In ne nikjer ne moreš dobit takšnega sendviča kot v subway, ker nikjer drugje ne dobiš tako dobrega kruha za sendviče.

H4rVeSteR ::

Zelo okusni in tudi zelo dragi sendviči. 600 pol, 900sit cel... Ampak še zmer je samo sendvič.
In ravno ta predstava u podzavesti,da je to sendvič, me kr ovira pri tem da bi si ga prvošču. Pod besedo sendvič se mi v glavi projecira žemlja, 5 dag Poli in 2 rezini sira in ta vrsta hrane pr men nikol ne bo ovrednotena več kot samo to pa čeprou ma nevem kok prelivov, zelenjave itd, še vedno je samo sendvič.
Mislm ,da se ne bo doug obdržu tko k se Dairy Queen ni pa Quick tud ne. Ljubljana ma preveč ponudbe hitre prehrane in le redki ostanejo, Subway mislm da ni med njimi.
***I have a dream***

Doman ::

Mogoče malo offtopic, vendar vseeno.
Kakšni so pogoji za pridobitev študentskih bonov?

Lp, Doman

LapD ::

Status študenta za začetek?:D

BluPhenix ::

Doman, emm kaj tebe zanima kako si lahko posameznik pridobi bone, ali restavracija?

Za posameznika ti je povedal lapajne

za restavracije pa ni tako enostavno :D prijaviti se moraš na razpis, več na: http://www.sou-lj.si/prehrana/#razpis
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Doman ::

Sem še dijak, in nihče v razredu nima bonov. Pravijo da to ni za nas:8) Bi mi pa vsekakor prav prišli. Vsaj malico bi imel ceneje.

delfinus ::

Kebabcarnica Konkurenca s svojim izvrstnim kebabom v blizni avtobusne postaje in zelezniske v LJ poseka vse ameriske power puff predikate. Kebab je naravnost izvrsten in to za normalno ceno - 490. Mislim, da Subway ne bo uspel, ce ne bo ponudil bonov za normalno ceno ali pa znizal cene, ker je 600 za pol sendivica za slovenski zep prevec. Cena je namrec enaka kot v razviti del EU, sam moramo vedet, da mamo mi ene 2-3-4 nizje prihodke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

LapD ::

delfincek: A to je tisto zravn Ajde? Kebap je res najbols od vseh FFoodov sam dobis dva bureka za to. Ta cena se pa sliši zanimiva :)

doman: J.ja to res ni za vas.

delfinus ::

To je ta kebabcarnica, ki ima rumen ambient z velikim prostorom. Pravkar sem se vrnil z enega in je bil 1A. Za moj okus ponujajo najokusnejsega. Shiptarez rulez :D

Smorny ::

Mislim, da Hrvati nimajo nič višjega standarda, pa pri njih lepo uspeva Subway. V Mariboru pa je alternativa Megadelis v Koloseju. Zanimivo, da še nisem nikjer v avstriji opazil Subwaya :8)
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

keber ::

Harvester:
>>> Ljubljana ma preveč ponudbe hitre prehrane in le redki ostanejo, Subway mislm da ni med njimi.

Preveč ponudbe? Kaj pa imamo? Burek, pleskavica v lepinji, kebab, McDonalds.
Eto. Zdaj pa pojdi še kam po svetu, pa primerjaj.

Utk ::

Mene bolj "moti" to, da ni neke konkurence v bistvu. Večinoma imajo enake formate in enake cene. Kot da so dogovorjeni, vsaj nekateri.

JanezekNovak ::

Horsburger si še pozabil! ;)

Je pa res da so "Jufke" pri Konkurenci res dobre!
http://www.euroairsoft.com/

zee ::

IMHO horse poseka vse po vrsti :D

zee

PS: bom pa riskiral tistih 900 SIT za en sendvič v Subwayu. Bom potem lažje sodil.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BananaMan ::

v celju vem da je bil v planetu tuš en Frizer, štručke od Žita, prelivov, zelenjave, mesa malo morje, res dobri sendviči, cena tud ni bla pretirana, ampak so zaprl. škoda :/ upam samo da bo subway uspel, ker vseeno od kot gledate, sendvič je bolj zdrav kot pa burek(bog ve kaj vse šiptar notri nameče, oni nenazadnje ne jedo mesa (načeloma)) al pa obrok v BigM-u. :D
junkie

keber ::

Ah horse sem pozabil. Kaj ne spada to v domeno hamburgerjev? :D

Sicer pa hors ni nič posebnega, ne vem kaj vidite posebnega v tej napol pečeni pleskavici.

Sicer sem mislil naslednje: si predstavljate še kako hitro prehrano v mehiškem, azijskem in podobnem slogu, tako kot je navada drugje po svetu? Spomnim se, da si včasih pred Namo lahko kupil kranjsko klobaso (ki je tipična slovenska jed). Danes jo lahko samo še v trgovini.

Brane2 ::

IMHO un tip na rudniku, ki prodaja burek nasproti zelenjavarja Doktorja Bulca (ob karting progi) caruje.

Za 400+400SIT dobiš pri njemu mesni+sirov megaburek, iz katerih se da naredit fenomenalen sendvič. >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

CWIZO ::

Prijateljica mi je rekla, da so zraven pravnega faxa odprl neko kitajsko, kjer mas all-u-can-eat...

Tok, da dodaste na seznam:P
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

d0rK ::

Pismu delate lušte...:\


Lacn sm k svina.

Loki ::

keber hotdog z kranjsko klobaso (ce te ze zanima) lahko dobis v okrepcevalnici student nasproti strojnega faxa.:)) je pa dokaj zasedeno, zato bolje, da prides bodisi bolj zjutraj bodisi bolj popoldne (zaprejo ob stirih)

H4rVeSteR ::

@keber
U LJ je malo morje raznih burekđinic in ostalih FF obratov tko, škoda da bi naštevu, loh ti sam za miklošičevo povem : picerija napoli-pice na kos, foculus - pice na kos, Nobel burek, 'trgovina' Behar-kebab ipd, Eurobalkan, takoj za vogalom Konkurenca in Aida, mal naprej še Ali Baba kebab,Mcdonalds pa pr Maistru je biu še en Einstein sam je propadu, da ne omenjam Bavarski dvor : Slast, Olimpija, King Kebap, Subway, pod metalko še en Slast, Super 5.... itd itd in velka večina teh dela 24/7.
Mau sm razvleku tole miklošičevo ampak point je ta, da je tega vsega več kot preveč. Učasih se uprašam kako jim sploh rata preživet.
***I have a dream***

H4rVeSteR ::

Pa še to, prehrana je kakršna je, ne rečem, da je ful raznolika in načeloma se vse vrti okol, pleskavice, kebapa, hot doga, bureka in pice na kos ampak to folk je in tud ,če se osredotočm na ljubljano, folk je načeloma slovenske nacionalnosti in pa s poreklom iz ex-yu republik. Razumljivo,da se ponuja hrano, k je folku domača. jst nebi glih jedu nekih kitajskih nudlcou z napol surovimi ribami not k bi prletu pijan zjutri tja, bi mi pa sedla kaka goveja juhca oz karkol na žlico.
Vse je stvar okusa, loh ti pa rečem da tud u berlinu nism vidu druzga k pr nas razen tega da majo tam 'wurst shop' , tist je pa sploh ogabn.
***I have a dream***

Tomi ::

/offtopic

CWIZO: imenuje se Novi Šanghaj, imajo na bone, če ne, je pa kosilo 1400 sit. Se splača, za moje pojme, pa še vedno je hrana zelo sveža, ker imajo veliko prometa.
metrodusa.blogspot.com
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

malica v službi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13022830 (4618) PacificBlue
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185220 (10283) ahac
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245427 (41092) PINki
»

McDonald's (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
766726 (6066) blue96

Več podobnih tem