» »

Subway Sendvici

Subway Sendvici

1
2
»

madmitch ::

Ja kebab je pa res pravi, vsi tisto "meso" uvažajo od nekega turka (ki zalaga pol evrope) in v tisti gori ni nič drugega kot ostanki švapskih "viršl", skratka šrot, da mu ni para. Pa še niti od blizu ni podoben spodobnemu kebabu.

In zakaj Sub in podobni naj nebi uspevali? Čakam samo še Sam's pizzerie in kakšen kitajski fast potem bo pa morda malo bolje.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Smorny ::

madmitch: se tebi vsaj približno sanja kako je narejen tisti stolp mesa za kebab?! Katero meso se uporabi za to? So notri mastni deli, kite ipd? Najprej se pozanimaj in šele nato šimfaj z osnovo, ne da si bedarije zmišljuješ, ker s tem samo svojo kredibilnost zbijaš.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

keber ::

Seveda imamo vse sorte, od burekov do hamburgerjev (uf, mnogo ... NOT). Potem pa greš malo v Stockholm, kjer ima vsak 7-11 še kotiček za hitro prehrano, recimo kake testenine na tak in drugačen način, pogreto v mikroveli, ki precej bolj pašejo ob 4 zjutraj kot pa kak fejst masten burek (zanimivo, najboljšega doslej sem jedel ravno na Švedskem :)). In še čuda drugega. Mah, dejstvo je, pri nam ni neke izbire. Že to bi bilo fino, če bi bureke in pljeskavice prodajali še kaki Bosanci ali Srbi, ker Albanci naredijo od vsega tega še najslabšo robo (kdor je probal zadeve tam nižje, že ve). Ampak monopoli in karteli tudi v poslu s hitro prehrano.

B-D_ ::

Najbolj legendarna je tista tabla pri burekđinici na kateri ponosno piše: EUROBALKAN :D

madmitch ::

Smorny: ne skrbi za mojo kredibilnost. Ravno v tem je problem, da VEM, kaj je v tistem kupu.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

delfinus ::

Ce bi se skos spraseval kaj je v kaki hrani slabega, strupenega, cudnega, bi jedli NIC. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

delfinus ::

Sem sel na pokusino danes v ta Subway, sem vzel nek mesan sendvic. Solidno, a nic posebnega in zasoljena cena. + dosti zelenjave, namesas si lahko kar si ces, - mala dimenzija za 600SIT. Konkurenca s svojim kebabom se vedno pusti boljsi okusni obcutek.

Damjan Jagar ::

Če je pa od konkurence kebab dober, potem pa res ne vem. Je za vogalom boljši, No mogoče sem imel smolo. Hruh od podna in preveč hard core narezana čebula. Preveč hamburgersko vse skupaj.
http://jagar.si

Zgodovina sprememb…

jRk0 ::

V bistvu me cudi, da v Lj nekako ne mors enga normalnega Hamburgera ali Cheesburgera kupit. Ali se pa motim? Mi lahko nekdo pove, kje jih majo?=) Jaz sem jedo samo na kongrescu v enem cist malem pajzlu levo spodaj. Na Ptuju, v Mariboru recimo je dosti vec tega. Mamo recimo ful dobre vsepovsod =) (Burgerhill etc)
You fuck up once, you loose two teeth.

LapD ::

God help him he doesnt know about Horseburger :D

jRk0 ::

sem ze velikokrat jedo horsa =) sam sprasujem se o kravah! =)
You fuck up once, you loose two teeth.

B-D_ ::

Ko jebe kaj je notri :D važn da je poceni in dobrega okusa (v tem vrstnem redu!). >:D

p.s.: Sicer pa "pametni" janezek že ve, da bo živel dolgo z "zdravo" zelenjavo ostali bomo pa živeli samo še do smrti. :8)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

malica v službi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13022879 (4667) PacificBlue
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185428 (10491) ahac
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245473 (41138) PINki
»

McDonald's (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
766731 (6071) blue96

Več podobnih tem