» »

McDonald's

McDonald's

«
1
2

blue96 ::

Velikokrat hodim v McDonald's. T ose pozna na moji masi. No, amopak to ni namen sporočila teme.
Povem vam po resnici: Včeraj sem bil v McDonals'su in sem čakal na cheeseburger 15 minut. Ampak to ne zaradi tega, da bi bilo veliko folka ampak ne vem. V vrsti sem čakal 5 minut. Na hamurger sem čakal 10 min.
A mislite da je možno, da jim je zmanjkal sira? Ker so šli gotov v trgovino, to se je videlo, ker je sel nekdo ven in nato spet v štacuno, zadaj za pult...
Ce se je se kateremu kaj tacga zgodili, moramo ukrepati, ker sem potem zamudil bus"!!!!


P.S.:Je pa res, da so mi hamburger potem podarili.... Biznis?:\:\
.

whatson ::

to je pa tudi eden izmed razlogov zakaj jaz ne jem v McDonaldsu... Saj mogoče so v kako skladišče tekli..

fast food is for slow & fat people:D

blue96 ::

JA, CE SE TI PA MUDI NA BUS? pol ap ne ostane nič drucga.

p.s.:i am not slow!
.

whatson ::

no saj nisem mislil na tebe (pregovor pač)... brez zamere:8):D
če se ti mudi na BUS kupi kak jatin angleški sendvič...:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

blue96 ::

ja sej je okey. just joke. no angleške sendviče pa še nism probu. bom letu pol v štacuno, ko se mi bo mudilo.
saj je to res smart choise, predvsem ker je menda jatino meso zdravo za srce in ožilje. a to drži?
.

R0K ::

Jst sm učasi rad jedu hamburgerje pr MC`D zdey pa sploh ne več zarad te slinavke pa parkljevke.Grem raj v štacuno pa si naročim sendič z mortadelo:D

OZZY ::

jest sem včasih jedu v Mc samo zdej sem se odloču živet bolj zdravo.:))):D
Go with the flow.

blue96 ::

a nic cudn. pa vse več takih štacun kot je MC'D se odpira.

TUDI V KOLOSEJU
.

freezie ::

jas vam povem ce ste ze v mb obvezno v Bobra (blizu serša) tam majo najbolse sendvice!kaj se pa tiče MC`D..no ja ponavadi se nikoli ne najem ce ne spiem ene cole zraven da me napihne >:D
.::. RŠT .::.

miha ::

V McDonaldsu sem jedu samo 1 x ni nikol več ne bom ker imajo zanič hrano

jetam ::

Hehe ROK iz česa pa misliš da je mortadela?? Da raste na kakšnem drevesu??
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

tejo ::

E, MULC, a si mal tr***! On ne kupujejo sira v trgovini, ampak imajo posebnega dobavitelja (SL). Sira jim pa 100% ni manjkal!

BTW: A lahko prosim narediš še kakšno še bolj butasto temo?
FA: Dej nehi že delat tako butaste teme!!!;((!!!

NoUse4AName ::

hehe v bobru majo kolko tolko dobre sendvice ja, sam hamburgerji pa niso bogvekaj.

R0K ::

jetam : osebno mislim da je mortadela nabolša klobasa (poleg pršuta:D) in me sploh ne briga iz čega je narjena

Paramedic ::

Men pa ni jedi čez McD-jevega Chicken McNuggets Menija! Tu pa ni kake slinavke in parkljevke, ker je piščančje meso (ocvrto), zraven pa eno sladko-kislo omakco in pomfri s kečapom, pa jabolčno pito, pa kornet al pa mcsundae karamela...Slin! Ne vem če ne bom kr zdle letu, ko ste mi slinavko vzdražli. :Dslin, slin, slin...|O
End transmission.

Aljo1 ::

Fast food , slow service

McHregec ::

Najboljši za moje pojme je pa navadni hamburger, pomfri z kečapom in sladoled s karamelo. Škoda ker nimamo smeškota ki se oblizuje okrog ust, ker bi on to najbolje ponazoril.
Destroyer Of The Worlds.

burekar ::

Drekdonalds ima menda neka pravila, kok dolgo lahk kupec maximalno čaka(al je 5 al pa 10min, ne spomnem se točn). Jest sa, vem, da je 15min preveč, ta njihova pravila so pa worldwide pravila, torej piši na Drekdonalds centralo in jim povej, kak zanič je postrežva v slo. Mogoč boš dobu zastonj Big Maca.

R0K ::

Če hamburger več kot 10min čaka na kupca ga morju stran vrečt!Sm pa skor 100% da tole ne drži (govorim za celje)

tejo ::

Moj rekord v čakanju, ko sem naročil BigMac Menu je 4 min v Velenju. V Kranju zmeraj takoj dobim, v Ljubljani (Šiška, BTC) prav tako. A ja, pa v Celovcu tud zmeraj takoj dobim! :D:D:D

R0K ::

Kaj pa naročiš Glista meni + drek kola:D

fictionel ::

jst grem pa cca 1x na mesc u mca...
narocim pa ponavad plejndabl cheesburgerja... pa je ful dobr...
no zravn je pa se pomfri pa kokakola pa sladoled itak...

plejn je sam meso pa sir; drug je men zanc :D

LPP ::

Hej, MULC, a bi ti meni razjasnil, kateri avtobus si (bi) zamudil?
Ljubljanski potniški promet

jeti ::

Ah, Če si že kdaj privoščim kakšen takle nezdrav fast food, zagotovo ne grem v McDonalds, ker se za neko ceno nič ne najem. Dosti bolj se splača kakšen šiptarski burek, horse (no ja, tut to ne zdej več tolk, ker so podražil) al pa kebap.
Za isto ceno se bolj in bolje naješ.
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Huey P ::

Jebte vi McDonaldsa! Pridte vi v Mursko pa tam probajte najboljši hamburger pri Pajdoju!
Samo je pizda dvignil ceno na 350 SIT, samo vseeno je hamburger 1A pa štirikrat večji kot tisti kurac pri McDonaldsu!!!
Drugače pa ma McDon tud dobre hamburgere samo so (pre)dragi ko pizda...

..::DOOM III: The Legacy::..

Thomas ::

Od vsega fast fooda mam najrajš kšno italijansko ali pa francosko kosilce.

Drugač pa solat bar pa jabolka pa banane pa tak. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

malinavc ::

men so osebno hamburgerji iz Mcdonaldsa zakon! Sam zdele mi kak mesec še ne bojo pasal al pa kej podbnga ne, ker smo mel maturanca v Španiji in v hotelu je bla hrana zanič, pa smo vsak dan prbližn 6 hamburgerjev pa eno pico pojel, aja, tam smo pa bli 7 dni, tak da sm cca. 50 hamburgerjev pojel vsak, pol pa še pir fini češki :) pa ta raznese! hehe
...odvisno s katere perspektive gledamo...

TESKAn ::

Burek rulllz, zravn še kak sok za spit, pa je malca:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Matek ::

Ja burek je pa res nekaj najboljšega, še posebej od šipterjev.

Burek danes ne, utišla u kurac pečnica.

kuzifix ::

Po tistem ko so odprl Maca v Nm, smo visel tm vsak dan ... Ene dva mesca ... Pa je denarcna ful tanka, pa kr naenkrat 110 kil ... Tko da zdej sam obcasno zaidem, ce mi zapase. Pa se to sam na ksn sejk al pa flurija ... Drgac pa u tujini sem ter tja zaidemo v ksn Burger King al pa KFC, za spremembo. Pa tud doma narjeni spageti pa sveza zelena solata s paradajzi al pa jajci rulajo ob temle vremenu :D
PS: Tud horse al pa pica burek nista tko svoh :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

element ::

McDonalds je zanič, vse je presušen pa tko. Jest tud včasih grem ke, pa kdo ve, od kje uvažajo meso Nore KraveTM? Uglavnem grem rajš na pico al pa McChicken menu :))) :D! Sladoled pa rula! Čaku nisem pa še nikol več k 10min. :))

Freak ::

ok no sej ni tok zanč, ponavad grem med odmorom tja na malco, drugač pa mi je njihov sladoled s karamelo cool!

blue96 ::

meni je tudi nesquickov mc flurry všeč, še posebej pa jagoda.
.

abcde7 ::

Mislim da je meso s Štajerske nek z ene mesarije... Perutnino s Ptuja... Sam coca-colal dol pa sux!

Freak ::

oni majo prov naštiman, da kokakole pride sam mal pod črto, ker je vse ostalo led!

abcde7 ::

ne sej naštiman majo ql, samo tista coca-cola ni prava, to je mal gazirana voda zmešana s posebnim sirupom, ki ga posebej coca-cola uvaža za mekiča!(mcdonalds)

Tomi ::

Že tako ali tako pojemo veliko "svinjarije" ( še posebej študentarija, ki nima druge možnosti ), tako da ni treba še jesti v McDonaldsu. Enkrat sem bral, kaj vse delajo, da ostaja njihova hrana sveža ( para, kreda ) do tega, kaj je vse v "govedini".
Mulc pa spet bluzi, ne. Tudi če je zamudil bus, je naslednji prišel čez par minut ( razen, če si iz Sostrega ali podobnih perifernih krajev.. ) Saj vsi ne kujejo zarote proti tebi, sprijazni se in ne igraj večne žrtve..
metrodusa.blogspot.com

Rott-von-weiler ::

evo tu pa je spet pregovor sto ljudi sto čudi jas hodim v mc donald kr redno dva do tri krat na tedn ziher sploh ob pondeljkih pa ob sredah ko je hamburger 99sitov všeč mi je hrana ker ni tak mastna da dol teče ko pri raznih čifurjih to pa da bi čakal več kot dve minuti pa se mi ni še nikoli zgodlo sicer hodim al pa se vozim v mc drive sn pa enkrat neki čito da je neki tipson nevem zdaj točno ki mislim pa da v ameriki ko je naročo mknagece dobo zraun majhno piščančjo glavo pohano seveda da se to meni zgodi bi jih najprej olupo za mastne pare jest pa k njim nebi nehal hodit ker če bi v vedli kaki šit je recimo v hrenovkah ne vem kaj bi rekli:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Lara-K ::

Pejte raj v kitajsko...100x bols hrana, cenej, bolj zdravo >:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Freak ::

Lara-K: se strinjam kitajska je najboljša

abcde7 ::

Ja jest tud, to pa ni boljše hrane na svetu; sam s palčkami je težko jest... Zanč sm cel jedu kosilo skor 3/4 ure s palčkam, se še privajam:D

I chinese food!

tejo ::

Kitajska hrana = draga, samo riž in zelenjava! :(:(:(

TESKAn ::

Veste kaj je dobro?

- Frišn krompir olupiš, narežeš pa ocvreš - ni ga čez domač pomfri:).
- Par svinskih zrezkov, lepo v olje, prej jih seveda nasoliš, zravn pa dodaš še rožmarin. Ocvreš, da so dobr zapečeni.
- Zravn pa še lih mal majoneze, tko za okus

Za to pa rečem jst samo: MLJASK!!!

Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Binji ::

Ma jst skorej da ne jem v kasnem Mcdonaldsu. Se najrajsi na en sendvic al pa se to ne. Drgac je pa kitajska res zakon pa se entertainment mas ko probas s palckami jest:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

abcde7 ::

pa pr kitajsk je tko, če se še tko nažreš, čez eno uro, se ti vse lepo poleže... Je zlo lahka hrana. Ne k sem se pa u mekiću nažrl, k cel dan nisem več mogu jest, bil sem:(!

blue96 ::

se strinjam s teskanom. tudi glede krompircka.
.

luni ::

Rott-von-weiler ja, to si bral na Slo-Techu (je bla se slikica :))
Artificial Intelligentia

`DoC ::

Če že grem u mekiča si kupim čiknmknuggets drugače pa prisegam na kitajsko hrano ala sweet&sour varjanto z ričem itd. :D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Freak ::

kaj pa ta nov quick. Jst še nism biu, kako ste vi zadovoljni?

zetko ::

Men je še vedno najbol horse-burger! Drgač pa tut mene zanimajo vaše izkušnje s quickom...
Living it another way.....
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964183879 (8942) ahac
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417725 (13085) Gremio
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143101 (117161) Spock83
»

McDonalds (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110241 (8303) perci
»

Supersize Me!

Oddelek: Sedem umetnosti
483230 (1889) Tear_DR0P

Več podobnih tem