» »

ASUS MyPal A620BT

ASUS MyPal A620BT

rwakc ::

Nekaj sem saril po dlancniku in sem pomotoma izbrisal tovarniski backup.:O
Zato bi prosil koga, ki ima tak dlancnik, da mi poslje ASUSBKUP (datum spremembe je l. 2003)
shranjen je Na Flas Disku in je velik okrog 10MB.
Prosim, da mi ga da kdo na forum, oz. pošlje na e-m@il dorijan.morelj@gmail.com
Na ASUS-ovi strani ga ne najdem.:(

JOKER ::

Glej, nekaj me zanima :

A Backup sistema so že v tovarni naredili in ga posneli v Flash, ker pač Storage Card niso imeli, imam prav ?
Ponavadi si lastniki dlančnikov nardimo Backup Systema na Storage Card, oni so pa tebi oz. proizvajalec je to nardil na Flash , če prav razumem ?
________________________________________________________
Ka te češ ....

rwakc ::

saj jaz si tudi sam delam backup na Storage Card sam je bil v Flash od dlancnika nalozen se tovarniski.
Jaz mam backupe od dlancnika na racunalniku (Vse razen tistega ki je bil na Flash Disku)

JOKER ::

No, potem je to tako.
Tovarniški Backup je Backup dlančnika, ko je čist nov ko še na njem ni čisto nič naloženo.
Brez skrbi nič nisi zgubil. V kolikor bi si rad še enkrat nardil takšen Backup je zadeva silno enostavna.

Ko v dlančnik vstaviš baterijo, si moral takrat vklopit tudi stikalo, ki se nahaja zraven baterije oz. je nekje bolj skrit.
Pri dlančniku imamo eno stikalo (Hard Reset) ter tipko za (Soft Reset).
Premakni stikalo za Hard Reset ter pusti zadevo v takšnem stanju 1 minuto !
Po minuti vklopi stikalo in dlančnik bo v stanju kot da je nov iz tovarne !
Vse nastavitve se bodo povrnile na tovarniške in vse programe, ki si imel naložene boš izgubil. V glavnem sedaj bo dlančnik v stanju v katerem ti želiš, to je tovarniškem.
Takoj za tem si naredi Backup na Storage Card, ter si jo shrani recimo na računalnik.

Po tem postopku pa si naloži zadnji Backup ki si ga imel in programi in dokumenti ki si jih imel naložene se bodo povrnili. Tako, da nisi nič zgubil samo po navodilih ...

V primeru, da uporabljaš navigacijo v tujini ... itd je pametno imeti zadnji Backup na Storage Card, ker če se ti v tujini sesuje zadeva ti nič ne koristi, če imaš Backup doma na compu.
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem namestitve iGo 8 na Becker navigacijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
52135 (2069) king67
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227121988 (30814) Kunte
»

Ali obstaja kak "čistilec" za windows mobile ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121367 (1163) krneki0001
»

Kako na Pocket pc na novo naložiti windowse?

Oddelek: Mobilne tehnologije
92281 (2032) JetStream
»

Pocket pa windowsi

Oddelek: Operacijski sistemi
151103 (925) Meamoto

Več podobnih tem