» »

TV kartica v Win XP

TV kartica v Win XP

Birkof ::

Čau !

Mene bi pa samo zanimalo , če ima kdo TV kartico pod sistemom XP ? In seveda katera je to ?

Pač jst imam ImageWorld ConferenceTV in že za Win 2000 ni driver-jov . Oz če ima kdo driverje naj mi prosim napiše kje jih je dobil.

Hvala in Lep pozdrav

ToniT ::

Jaz imam ATI all in wonder 128 PRO in z novimi gonilniki za grafiko dela brez problema pod XP.

faca9 ::

Sam imam Avermedijin TVPhone 98 in lepo dela z gonilniki za WIN2000.

danielka84 ::

faca9, a prodaš tega tunerja?
In če ga, za kolko?
ni-da-ni

JanezH ::

FlyVideo98 in mi tud drla z driverji za Win2K

tejo ::

Jest mam neka Zoltrix jajca, pa mi dela v XP.

Birkof ::

NO fantje kdo išče ta najde =)

Kakor vidide sem lastnik ImageWorld ConferenceTV Tv kartice . Firma , ki jo izdeluje nima novih driver-jov.Ker sem že obupal in šel iskat po oglasih novo TV kartico in ko sem gledal če podpirajo win XP sem zasledil ,da ima Zoltrix Flyvideo 98
isti dalinec kot ConferenceTV ,nato sem ugotovil , da je tudi kartica ista ,sam pač druga firma izdeluje.Pogledam ,če odstajajo driver-ji za XP in so BETA verzija. Downloadm in DELA !!!!!!!!!!! =)

No fantje ,ki imaste ImageWorld ConferenceTV si lahko privoščite tudi XP :p

No to je vsee

čau

andrej ::

jaz pa furam eno Siemens TV kartico iz leta 96 z NT 4 gonilniki pa pici!:D

TheHijacker ::

Birkof: Tud sam mam imageworkd conference tv... Za gledanje kanalov uporabljam BorgTV program. V win98 mi še najlepše deluje BorgTV 2.55, ki za delovanje tunerja splog ne potrebuje imeti inštaliranih gonilnikov za kartico, tako, da imam pod sistem tv tuner še vedno označenega kot PCI Multimedia Device. BorgTV uporablja svoje gonilnike. V win XP se pa tole malce zakomplicira, ker 2.55 Borg ne deluje, deluje pa 1.1 Pro verzija, ampak ta potrebuje imeti nameščene gonilnike. Sem probal inštalirat tiste od fly pa ni delovalo, ker mi je borg javljal en error. Potem sem pa našel generične gonilnike za vse 8x8 kartice, ki jih je naredil en rus in odlično delujejo v windows xp...
Dobiš jih tu: http://ivus.tele-kom.ru
Sedaj lahko tudi v xp-jih gledem tv!
http://www.google.si

Yurko ::

Jest mam Ati AIW 128 32 pa tut čist fino dela pod XPji. In kartulja je naprodaj, če koga interesira.

LP, Yurko

faca9 ::

Angel_q malce pozeno odgovorjam, a bolje pozno kot nikoli. Glede prodaje Avermedije - zaenkrat še ne raznišljam o prodaji... Žal...

sirotka ::

Jst mam tud awermedijin tv capture 98, pa ne najdem pravih gonilnikov na tej strani, faca9 mi lahko pošlš driverje al pa link kjer se jih downloada(direkten) tnx Aja jst bi ga mogoče prodau

faca9 ::

Poskusi downloadati driverje s strani:
PRVA POVEZAVA
ali s te
DRUGA POVEZAVA.

Potem pa uporabi originalni software ali BORG TV ali pa D-SCALER ali kaj podobnega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292546 (1774) Predator
»

Fly Video 98

Oddelek: Zvok in slika
91096 (932) SasoS
»

kako lahko ugotovim....

Oddelek: Strojna oprema
6947 (830) eiht
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277860 (6998) mojsterpeter
»

Borg TV 2.55 ni zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
71343 (1239) matevzm

Več podobnih tem