» »

Borg TV 2.55 ni zvoka

Borg TV 2.55 ni zvoka

voodoo man ::

Ali kdo ve kako se vklopi zvok v Borg TV.Bttool mi ni pomagal nič.

Borg Tv 2.55
Win2000 Professional
Ati TV Wonder
SoundBlaster Live

TheHijacker ::

Ati+BorgTV ne greta glih skupaj... Prijatelj ma tud TV Wonder pa mu nikakor ne deluje. Če ga je pa tebi uspelo usposobiti pa nimaš zvoka poglej pod volume control v winsih, če imaš mogoče line in ali aux na mute. Meni na Conference TV dela bp... Še daljinec alhko uporabim....:D

MitjaM. ::

Hijacker a ti mas conference TV pa ti dela v win2k? Dej pils povej kje si ga nabavu, ker jest tut iscem en tv-tuner k dela v win2k

TheHijacker ::

Conference TV mi dela v win2k brez problema... V bistvu sploh ne rabiš met driverjev, ker ti BorgTV en drv gor inštalira pol ti pa kr začne delat, čeprav maš v System pod ? PCI multimedia device... Drugač se ga da pa tud z driverji pognat sam ne uporabljat originalne, ker ne delujejo vedno. Rabš dat gor driverje of Flyvideo98, ki zgledajo popolnoma enako(Tajvanci pač) s tem da so malce novejšega datuma in delajo preverjeno... Aja kupu sem ga pri Mlakarju(Mlacom) pred kakšnim letom. Če parabiš TV tuner, ki ziher dela v winsih si pa nabav Ati TV Wonder al pa Avermedia(ta baje dela tud z borgom)...
Upam da pomaga8-O

Hijacker

MitjaM. ::

Ja ful hvala za tvoj odgovor. Bom verjetno kr conference TV kupu, ker ati-ja nocem kupit, ker nima daljinca, jest pa bi TV iz postle gledu pa se mi pol ne da skos ustajat pa kanale menjat:D
Sem se zdej spomnu, a ima teletexst in stereo zvok?
Pa lepo bi te prosil ce imas URL od te kartice, da mal scekiram...

TheHijacker ::

Ima TXT in Stereo zvok... URL... Hmm. Kot sem jest nazadne gledu na sajtu ni pisal popolnoma nič. Tud podpora je bil v k****. Vpraš pa ti povem vse o kartici...
Pomembern podatek je da ima čip Bt878 s katerem delujejo vsi programi... Od borga do programov za odkodiranje sat kanalov. Aja za daljinec rabiš poseben software(BTRemoter 2000 1.8 uporabljam jaz).

voodoo man ::

Še kar mi ni ratal usposobit zvoka. A kdo ve kje so kakšni forumi na BorgTV temo, ali pa če zna to kdo poštimat.Rabim samo vrednosti:GPIO_EN,Tuner,Mute,Video. Če kdo obvlada to sceno naj mi pliz pomaga.

matevzm ::

Zraven Borga pride Help file, kjer imas razlozeno, kako se nastavi zvok. Imeti moras originalni delujoc program za nastavljanje,pa gre. Jaz sem imel zabavo z Zoltrixovim Geniem, ki ni podprt. Pa se program v w2k se mi je rusil. Pa sem sel lepo v ME, pognal program (v 9x delajo vse kartice, v ME pa tudi vecina) in si prepisal po navodilih tistih nekaj stevilk. Sel v w2k, nastavil in vse lepo dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292543 (1771) Predator
»

TV kartica v Win XP

Oddelek: Strojna oprema
121150 (911) faca9
»

kako lahko ugotovim....

Oddelek: Strojna oprema
6944 (827) eiht
»

PC TV kartice - kvaliteta slike?

Oddelek: Zvok in slika
282219 (1735) PIII850
»

Guillemot TV Video 3

Oddelek: Kaj kupiti
121417 (1216) alien-w

Več podobnih tem