» »

Fly Video 98

Fly Video 98

FrancH ::

Kje bi lahko našel driver za tv kartico Fly video 98 za windows XP?

JanezH ::

http://www.lifeview.com.tw/web_english/...
samo je se beta verzija.
A ti z driverji za Win2000 ne dela?

FrancH ::

Bom probal to.Hvala
Ne,oni za Win2000 mi ne dela.

PhotoBlaz ::

ma to ni res,..jest mam tud FlyVideo 98 pa mam skos skos same probleme z njo, ze v win2k sm jih mel, zdej v winXP pa se bolj!

Drjaver za win2k mi nekak ne dela normalno, tale ta nov za XP(beta) mi pa sikne, da USB naprave(flyvideo) ne zazna,......ja Hvala Bogu da je ne, ce ni USB, pa mu nikjer nisem reku, da je USB!!!!!! in sevede potem se lepo programcek za gledanje TV ugasne......pa smo zaklucil,...

a ma kaksno dobro idejo????
Kksne drajverje?
kej tazga,..ma k jest mam dost tega, da mi ne dela!!
Cau
Hvala!
P.S. Pa sorry k sm bl jezno pisal tale post :-)

slon ::

Jaz mam tud to tv kartico in dela brez problema.Imam W2K in tazadnje NJIhove gonilnike.Najprej sem inštaliral program.pol sem se gonilnike za napravo.Nato sem v configuration nastavil(use primary surface only).POL zaženeš program Fly video za W2k in greš v AV settings,izbereš tv in nastaviš standard pal secam bg pa izbereš ali imaš kabelsko oziroma anteno.Men trenutno dela brez problemov.Upam da ti to kej pomaga.Še nekaj če je tv signal slab potem je slika na monitorju v kurcu.:)
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

Han ::

Včeraj sem imel v eni mašini (Windows 2000)opravka s to kartico in njihovimi famoznimi gonilniki ter uporabniškim vmesnikom. Večje bede še nisem videl, resno. Slika je totalni podn, čez cel ekran sploh ne dela - vmesnik se kar zapre, radijski del programa pa se sesuje že samo če ga grdo pogledaš (lepo ga tako ali tako ne moreš, ker je skoraj neuporaben).

V glavnem: stran od LifeView produktov in njihovih nesposobnih programerjev!!!

joze ::

jest mam to kartico na win xp , uporablajam borgtv in vse dela kot mina.Originalni program za gledanje pa res smrdi.

Borci ::

A lahko napišeš link do BorgTV-ja in katero verzijo uporabljaš. Jaz sem namreč že poskušal z BorgTV pa mi naredi ilegalno operacijo in se zapre.

Han ::

Predno vržem kartico v smeti, bom poskusil še tale Borg. Hvala!

SasoS ::

poskusi se z dScalerjem. Ravno danes je izšla nova verzija. Meni deluje odlično tako v 98 kot v XPjih. Borga pa ne maram, pa še zastonj ni :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV-Tuner

Oddelek: Kaj kupiti
281695 (1308) b0B3k
»

TV kartica v Win XP

Oddelek: Strojna oprema
121151 (912) faca9
»

kako lahko ugotovim....

Oddelek: Strojna oprema
6946 (829) eiht
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277860 (6998) mojsterpeter
»

FlyVideo Software?

Oddelek: Zvok in slika
111237 (1028) Simko

Več podobnih tem