» »

Odkodiranje TV programov

Odkodiranje TV programov

amiha ::

Ojla!
Nabavil bom ATI TV Wonder VE, pa me zanima ali je MOŽNO z računalnikom odkodirati zakodirane satelitske TV programe??? Imam krožnik pa si želim gledati tudi plačljivi FilmNet, Sky Movies...>:D

amiha ::

http://www.neuz.de/
Nasel sem ZLATO JAMO!!!
Vseeno hvala:D

me2rd ::

Kupi si kartico ki ima Brooktree chip Bt878 pol pa si z neta potegneš program in gledaš.
Zoltrix to zadevo podpira.

me2rd ::

Kupi si kartico ki ima Brooktree chip Bt878 pol pa si z neta potegneš program in gledaš.
Zoltrix to zadevo podpira.

miranpozar ::

BorgTV ima tudi neko funkcijo za dekodiranje (tipka F7). Nisem še probal, tako da garantiram.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Mate ::

Hehe.
Miranpozar, poglej kaj si napisu
Nisem še probal, tako da garantiram.

Hehe, mislm da ne garantiraš :))

miranpozar ::

Napača, kot si ugotovil!
Pravtako ne garantiram, da bo BorgTV deloval na tej ATIjevi kartici.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

amiha ::

Katere kartice pa imajo Brooktree chip Bt878 ?

matevzm ::

Prakticno vse, kaj je (in je pod 30K). To kar v trgovinah prodajajo kot TV kartice. Obstajajo sicer se drugi cipi, a se nisem slisal za kartice na njih.

Druga stvar so kartice za zajem slike, kot so Pinnacle DC10 in podobne. Tam pa ne vem, kaj je tocno notri, a tiste zadeve tudi niso vec poceni in niso namenjene gledanju TVja.
In takoj ko kliknem post, vidim se kaksen typo. Bah, a se bom kdaj naucil tipkati.. :)

bojc ::

A mi lahko kdo maila BorgTv.Nikakor ga ne morem pobrat iz interneta

borgtv

Laplace ::

Pojdi na tole stran je v slovenscini.

http://www.sibila.si/telstar/pc-tv/soft/

bbobst ::

Ali kdo ve ,kako odkodirati programe kabelskih distributerjev???
Tele-TV (SCT , for adult only)

Yurko ::

No, po nekaj preiskanih straneh se je našel tudi proggy za odkodiranje ki podpira Atijeve kartice (AIW, Wonder PCI in ISA).
Program ima ime ExoTV (mislim, da je zadnja verzija 4.55). Če dela (s tem mislim, če odkodira) ne vem, ker na našem kablu nimamo nobenega zakodiranega programa. Bi pa prosil lastnike dotičnega hardwera, če lahko zadevo stestirajo. Točne strani, kjer sem pobral program se ne spomnim, ampak je treba v npr. Google vpisat nekaj ključnih besed in stran se bo gotovo prikazala. Pa veliko uspehov!

Uporabnik ::

tele odkodirniki (exotv, moretv,..)odkodirajo nagravision in videocrypt, ki pa sta kolkr jst vem bolj prisotna na satelitskih oddajnikih. kakšne sisteme koderanja majo pa kabelski operaterji pa nimam pojma.

branko_bm ::

in kateri odkodirni program bi bil najbolj primeren za fly video kartico?? premiere mi brez problema odkodira pubs0966, drugace pa je vredu se multi decoder 6.0, zal pa z mojo kartico ne odkodira lepo, ker odreze sliko (zgoraj in spodaj), ja skayi so se tako za 1x problem, a ima mogoce kdo isto kartico in program s katerim gleda skaye?? razmisljam o nabavi nove kartice... kaj pravite katera bi bila dobra?? slisal sem o nekaj novi digitalni tv kartici, ki bi naj vsebovala satelitski sprejemnik, tako da bi kabel iz antene vtaknil direktno v kartico (cena 400 - 500dem)

Znida ::

Link

Tukaj imaš dekoderje za kabelsko...

Uporabnik ::

jep. vsi so za BTxxx čipe, jst mam pa ATI... pa me zanima če komu tole dela, oz pri katerem kabelskem operaterju?

kriss ::

Mene pa zanima dejansko kako tej decoderji delujejo.Imam Standardni TV tuner ( conferance tv).
United Wampires

kriss ::

Meni na win2000 ne deluje niti eden programcek.

Kaj veste kaksnega ki podpira win2000?
United Wampires

vise ::

mene pa zanima se nekaj imam tv tuner ati ki ima cip bt 878. sem pa priklucen na cisto navadno kabelsko omrezje ki pa nimam kaksnih paketov razlicnih programov. zanimam me kateri program bi delal da bi imel se kaksen program na tv. ali potrebujem setalitsko anteno

Quickbeam ::

Kaj je komu uspelo prepričat zoltrixov tv tuner da mu dela v win2000? Je mal tečno da morem rebootat v win98 če hočem tv gledat :'(

MitjaM. ::

A si pobral na Zoltrixovi strani dol driverje za win2k? Ker tam pise da stvar podpira w2k, tako max kot tudi genie, sicer so driverji beta sam baje da bi mogl delat cene jih nebi ponujal na svoji strani:|

Quickbeam ::

Tisti driverji za w2000 so samo za Ameriko - NTSC, lepo piše tam, pa še niso združljivi s starejšim hardverom...
Samo sem probal vseeno mogoče pa bo kej in kaj se je zgodilo? BSoD in reset.

matevzm ::

Zoltrix TV Genie, w2k SP1, gonilniki s strani www.zoltrix.com.
Njihov program mi je nekaj casa delal, v sedanji kofiguraciji se mi rusi ScanTv, ki naj bi nastavil kanale, tako da je neuporabno, dela pa radio.
Delajo pa BorgTV in dTV, jTV (v tem mislim da ni bilo zvoka).

Quickbeam ::

Borgtv sicer dela ampak ko ga zaženem lahko samo gledam tv, nič druga (za nadaljevanje dela morem resetirat ker se obesi).
Rabim pa driver zato da lahko snemam s tvja, z borgtv to ne gre.
TV Genie pa dvomim da bi delal na mojem tunerju ker že en mal novejši TVmax ni instaliral, pravi da mam star hardware ;(
No ja sej mam w98...

Kolk je pa za dl SP1?

matevzm ::

Dvomim, da ti bo pomagal SP1, DL ne vem koliko je dolg, ce vzames kompleten paket, je dolg (70M po spominu). Ce je kartica prestara, je pac smola. Vecina programov se zanasa na driverje. Lahko poskusis z gonilniki za kaksno drugo kartico, samo potem najboljse, da si ghostnes sistem pred igranjem. Ker je registry nemogoce poradirati. Samo z zvokom bos imel verjetno probleme.
Ali ima kdo kaksne uspehe pri programih za snemanje v w2k? Jaz WinVCRja se nisem preskusil, PowerVCR pa ni ravno spreten (manjka tuning, pri preveliki obremenitvi pa ga je na koncu treba killati).

Izak ::

Pri kabelski TV pride za odkodirat samo cifta. Right? Če je tako kje bi dobu samo cifre? |O

mojsterpeter ::

SP1 za W2K je dolg tipična instalacija 13Mb, full pa 80Mb..
ill communication


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Softwear za Genie TV

Oddelek: Sedem umetnosti
171318 (1157) daSKAn
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292529 (1757) Predator
»

kako lahko ugotovim....

Oddelek: Strojna oprema
6940 (823) eiht
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292307 (1834) miha
»

Guillemot TV Video 3

Oddelek: Kaj kupiti
121406 (1205) alien-w

Več podobnih tem