» »

Skate stil in oblacenj ?

Skate stil in oblacenj ?

d3k0 ::

Dejte se tlele razpisat o skate stilu, kuko se vam zdi, ce se oblacita pa kere firme nosite copate, hlace, majce, puloverje, jakne!? Kje kupujete, kok zapravite? Tut ksne fotke bi prsle ql....

lp
!.....Happy new 2005.....!

Trubadur ::

Furam ta stil, ker sem nekoč skejtal na polno (zdaj ne več) in ker mi je to daleč najbolši stil kar se tiče udobja.
Firme? Zakaj je pa to važno? Imam ene hlače za 7k, 3x Fruit of the loom pulover and that's it. Kar imam od teh skate firm je edino Dragon, Dakine kapca (strejdano za 3k :D), SugarSport kapa za pozim, Globe čevlji.

Zakaj te zanima garderoba g33kov?:D
Berite Thomasa!

d3k0 ::

Pa tko me zanima, sem se vkljucil sele v ta stil, stari full mi je zakon, tko udobno, pa enostavno sexy (vsaj kokr vem punce palijo na skejterje)...

razpisite se se drugi :D
!.....Happy new 2005.....!

Trubadur ::

Hehe motš se da punce padajo na skejtarje :)
Zdej je jebać stayl v modi ;)
Berite Thomasa!

iggy ::

Zdej je jebać stayl v modi ;)

Se podpišem pod ta post!

Iggy
Hey, you're fat!

ShowDown ::

Nisi v koraku s časom.:))

Gremo po jebach uniforme vsi. :)

Taras_Bulba ::

đizs!

edit:
Gremo po jebach uniforme vsi. :)
Tole me pa spomni ene 8 let nazaj ko smo hotl zaslužit s prodajo "Punk-kitov". Vseboval pa naj bi: 1 verigo, 1 žlico kot obesek za ključe, 1 netano zapestnico, 1 par starih vojaških hlač, 1 staro JNA srajco, par rdečih vezalk, 5 kom. knofl, 50 odpiračev od piksen. [:D] [:D] Good ol' days...

Zgodovina sprememb…

Doman ::

Mi ne sede preveč občutek prevelikih oblačil. Če pa komu paše pa naj izvoli, čeprav jaz na tem ne vidim nič lepega.(brez zamere-je le moje osebno mnenje).

Nejc Pintar ::

sk8 stil se meni zdi bolj grd kot ne. Pa tudi pretirano udoben ne. Da moram si skos hlače gor držat da mi ne padejo dol:D

Glede udobja še vedno prisegam na jeans + T-shirt:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

iso2000 ::

V mojih časih, ko je bilo še pomembno kako široke hlače nosiš :D smo klicali skejtarje kar smetarji (vsem so se hlače cufale pri čevljih in z njih je vse viselo). Morda je udobno, ampak izgleda pa hudičevo nepraktično. Sexy je pa lih tolko, kot če bi si en žakl od krompirja okrog sebe navlekel. No ja, sem pač že prestar za te fore... Edino supergi so pa res dobri - trpežni in udobni. Pri hlačah se pa zame neha. Ene obične "kavbojke" so mi bolj všeč ali pa kakšne vojaške hlače tudi. Vsaj prav so mi.

LP

Doman ::

@Nejc Pintar
Se strinjam z tabo! "kavbojke&t-shirt" je zakon!

AndrejS ::

Skajterje s(m)o kilcali smetarji zato ker so med hojo s hlačnicami pometali ceste! In to ni nič kaj sexy, umazane hlačnice

Trubadur ::

Hm ne vem no. Pri skate stilu so zdaj bolj popularne bolj ozke hlače, taprave baggy pants majo reparji
Berite Thomasa!

WTF? ::

Mah,jst se tko oblacm ker pac skejtam .. mi gre pa na qrac k je vse svinsko drag .. za dvojne DC ine ene Alien Factory sm dau 48k(Še sreča da ma mama dnar) .. :D ..je pa res da so cote udobne in terpežne ... kar se tice majc nosm vse od Billabong,Dragon,Circa,DC,Element itd..Kar se tice obutve pa nosim All Starke katere Krasi En velik kurac in 3je napisi : Čefurji so mim , Jaz sem kmet in Židi so krivi (feel so l33t while wearing) in en Belo-črn Circa mudel za Skating.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WTF? ()

Doman ::

Meni mama tudi če bi imela denar nebi kupila oblačila za toliko denarja.

Nejc Pintar ::

Ok, zakaj rabiš 3 pare čevljev?
Lahko je biti prvi, če si edini!

|CyGNUS-x ::

Bulerji + kavbojke + lederca... Pa liter vina je pa skor vse kar rabim.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

jRk0 ::

Jaz sem po 3 letih spet zacel skejtat =) Samo furam drugacen stil zdaj:)

DC pateki, bolj ozke hlace ponavadi - cist casual - H&M & CO... - kak pulovrcek, tud ozek, spet cist casual, pa kak skejterski brez kapuce (tu mam najrajsi firmo DUFFS). Vetrovko mam DC, to je ko se ni tko mrzlo, zdaj trenutno nosim RIDE jakno (ki jo mam tudi za bordanje), ko pa je res mrzlo pa Special Blend bunda (ki je tud za bordat, ampak je pretopla skoraj =)).

Suhi so pa ze stari, sam so pac DC dva para, prej sem mel pa se ES, Globe pa kaksne druge.

Pa kapica iz H&M od punce =)


ah ja, cene teh stvari. so predrage.
Recimo v H&M dam za super zametne hlace 6k. pa za res lep pulover 5k. (no, bolj polo majca z dolgimi rokavi). Ce si pa kupis ene "sk8" hlace das pa 15+k.

Recimo, suzi -> DC, eni 27k, drugi 24k
DC vetrovka 20k
Ride bunda - iz 45k znizana na 27k
Special Blend - Znizana iz 70k na 56k.

Jah, znizanja se najbolj splacajo =)
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

WTF? ::

Lol ,pozabu sm napisat da se gre za hlace .. 2XDc in 1X AF

Nejc Pintar ::

Ok, mi ni bilo ravno jasno saj 16k za čevlje je ravno prav:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

OwcA ::

Je pa treba priznati, da so stvari zdržljive. Sam uporabljam sk8 čevlje in hlače za kolesarit in zelo dobro prenašajo padce in podrsavanja. Pri čevljih (trenutno imam ene Circa) je plus še podplat, ki dobro drži pedala in ne zdrsava.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Nejc Pintar ::

Ok, ko gledam frende z DCjkami jim večinoma razpadejo po enem letu pa nobeden ne skejta:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Sba ::

Jaz nosim malo širše hlače (30 ali 32) ter malo manjši t-shirt (S ali M), pravtako puloverji, sicer pa imam večino majc L, pravtako tudi par puloverjev, kar je še iz prejšnih let ... To pač kombiniram tako da dobro zgleda :D

Sicer pa hlače, majice, puloverji ... so kar kvalitetni (tudi mama reče, da se lepše likajo) Padel pa ša nisem v njih, ker so to cune za "tabol"
Superge sem pa ene DC reklamiral, sicer že čez garancijski rok (3 mesece), ker se je z notranje strani podplat začel trgati (pod vložkom) in dobil 30% off ob nakupu novih. Za doma imam 3 leta stare 'es pa nimajo hujših posledic razen strganih vezalk, in pa 4 leta stare Circa, ki imajo zadaj strgano zaradi nezavezovanja... Je pa verjetno razlika, če kupiš šuhe za 16k ali 20k+ ...
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

steev ::

Pintar, potem mene še nisi pogledal.
:|

SaXsIm ::

Zdej ne vem glede DCjk; Circa, Globe pa Etnies dost zdržijo :D
SaXsIm

Nejc Pintar ::

@steev: pol si pa prvi:D (sem 100% da bo jutri že kje kakšna luknja):D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Matek ::

Ok, ko gledam frende z DCjkami jim večinoma razpadejo po enem letu pa nobeden ne skejta

Nja, DCjke majo mal mehkejše podplate, čeprav še vedno niso slabe. Etnieske mi pa recimo že FUL dolgo držijo. Se že začenjajo od znotraj razpadat, podplat in ostalo pa še kul drži.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

d3k0 ::

Fantje, ve mogoce kteri kje je kaki skate shop v Grazu? pa prosimce lahko na zemljevidu kakem al pa vsaj ulico...ker ju3 grem v avstrijo, bolj tocno v Graz po nakupih, ene hlace rabim, pulover pa tko....:))

lp
!.....Happy new 2005.....!

luggy ::

Hjam jst sm furam rolko ze desetletje in pol. Prijateljsko vas poducim da 10x prevelke cunje stil rolkarjev iz leta 95. Mirno lahko zatrdim, da dobra polovica sedanjih sketerjev(svetovne populacije) tripa na retro punk rock look iz leta 75, ostala polovica pa fura casual ali po domaca jst se cist normalno oblacim stil. Ce pa ne verjamete si poglejte page katerekolih rolkarskih firm ali pa ksn novejsi rolkarski film.

Luka

I'm a SKATEBOARDER and I'm proud of it,
no one and nothing can't take that from ME. - Mike Vallely
___________________________________
I'm a SKATEBOARDER and I'm proud of it,
no one and nothing can't take that from ME. - Mike Vallely

Sba ::

Točno tako luggy, samo v naših skatešopih tega še nisem ravno zasledil... Imaš morda kašno priporočilo?
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

d3k0 ::

A je 0bsešn v Celju kaj cenejsi kot Freak Chick nasploh? kok stanejo kej puloverji pa hlace v 0bsešnu?
!.....Happy new 2005.....!

Trubadur ::

približno 15k oboje. Drugače so pa cene povsod iste, še izven Slo je enako.
Berite Thomasa!

tiborrr ::

Sam si kupim ponavadi le Vans copate (ker so bolj ska/punk) ali pa morda Etnies (reees trpezni), hlace ponavadi navadne bombazne za ne kaj vec kot 5kSIT, puloverji pa ponavadi frutke z motivi bendov ali lastno nasitimi patchi. Plain & simple, 5x prevelike cote smo nehali nosit par let nazaj, ko so jih new age hiphoperji posvojili.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

d3k0 ::

veste kako trgovino ki posilja v slovenijo, iz avstrije al pa nemcije pa da ma dost stvari?

lp
!.....Happy new 2005.....!

d3k0 ::

No a veste za kaki dober šop v avstriji? kva pa kej za kavbojke nosite?
!.....Happy new 2005.....!

OwcA ::

Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7521592 (5689) Kvinta
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21137019 (22710) leiito
»

Copati

Oddelek: Loža
263618 (3104) small_f
»

kaj si mislite o skejterjih

Oddelek: Loža
432137 (1551) undefined

Več podobnih tem