» »

Moške hlače - ponovno

Moške hlače - ponovno

1
2
»

njyngs ::

l0g1t3ch je izjavil:

Pas ni problem, problem so stegna kjer so potem hlače tako oprijete da v žep komaj slačim telefon. Zgleda je danes polno takih kot primerek na zgornji sliki :D

Sem mel enak problem ... sploh z kavbojkami me v stegnih vse špana(lo). Zdaj kupujem elegantne hlače in so začuda dosti bolj udobne.

moj_nick ::

Tailor store hlače po meri. Ali pa Luxire za hlače na rob.
110111001001010001010000

Okapi ::

vse normalne kavbojke pa tudi hlače so 100EUR+,
Mimogrede, Levi's 501 so na mandmdirect po 56 evrov. Sicer se cene hlač tam začno pri 10 evrih.

O.

Tilen ::

Tudi v Hervisu, samo vprašanje od kod je ta roba. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

GGGGG ::

Tilen je izjavil:

Levi's 501, kot je že nekdo omenil. Enkrat pomeriš, si zapomniš cifre in potem samo naročaš iz uradne trgovine v UK, ko je free shipping ali kakšna druga ugodna ponudba, če bi te skrbela kvaliteta v naših trgovinah. Je pa res, da pod 100 EUR / komad težko kaj pametnega najdeš. Na Ebay je ogromno fake levisk, tako da ti tam nakup odsvetujem. Enostavno se daj na uradno mailing listo in ko pride ustrezna akcija (1x letno), nabaviš.

Nazadnje sem dal za leviske 12 USD :) Original, v precej znani blagovnici.

V USA se dobi neverjetno poceni oblačila pa res imaš hudo izbiro. Če kupuješ malo dražje zadeve ali več naenkrat se mogoče celo splača kakšen shopping izlet nardit, če dobiš poceni karto in prenočišče.

Tole me je prišlo malenkost čez 70 eur v Kohl'su. 15 t-shirtov, 2 long sleeva, srajca, kratke hlače, 8 sweaterjev in en kup puloverjev, majic in hlač za tamalo. Pa niso neke leve firme. DC, adidas, Zoo york, osh kosh, licenčni t-shirti... Da ne govorim o tem, kako poceni se da dobiti kakšne zimske jakne, plašče itd. Zadeve, ki pri nas stanejo 400, 500 eur, tam pa dobiš za 100 dolarjev.

https://www.dropbox.com/s/7e1fjxwipf4v2...

gruntfürmich ::

če boš tole: http://store-de.hugoboss.com/trenchcoat... videl za 100$ se priporočam.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

francek1 ::

BlackMaX je izjavil:

francek1 je izjavil:

Hlače mi šiva šivilija, ker v trgovinah je užas....sama roba za smrklje in gotovo.

In kok te pridejo hlače?

Jaz imam tudi ta problem. Ampak zadnjič sem imel malo sreče in sem našel za 30 eur v Takko-ju. WIN!

Iz prvovrstnega blaga 45€ z delom vred. Zaradi telefona rad nosim cargo hlače in mi drugega pri mojih 193 cm in 115 kilah ne preostane.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Vajenc ::

Tilen je izjavil:

Tudi v Hervisu, samo vprašanje od kod je ta roba. :)

Piše, da iz Poljske. Tisti našitek okoli pasu je pri teh sicer plastičen namesto usnjen, kroj pa zgleda kar taprav.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Mipe ::

Folk kupuje drage hlače, pol pa jih nosi okoli kolen... :|

Že pet let nisem kupin novih hlač, ker me ponudba kratko malo ni prepričala. Res "užas". Sedaj si pišem seznam omenjenih trgovin in bom naredil nov krog, ker mama že vrti oči, ko mi odpre in vidi iste hlače že pet let zaporedoma...

SkIDiver ::

Gap imajo v Emporiumu?

mcgeek ::

Dobra izbira je v Kastner & Oehler v Lj. Tudi večje številke.
Na ceno nikoli ne gledam. :-)

Jerry000 ::

men ma pa pull & bear dobro izbiro :), sicer tko ne kupujem hlač pogosto ampak ko rabim imajo zame tam :)

1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skinny kavbojke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11523110 (10831) maco-maco
»

Zimske razprodaje