» »

Moške hlače - ponovno

Moške hlače - ponovno

1
2
»

njyngs ::

l0g1t3ch je izjavil:


Pas ni problem, problem so stegna kjer so potem hlače tako oprijete da v žep komaj slačim telefon. Zgleda je danes polno takih kot primerek na zgornji sliki :D


Sem mel enak problem ... sploh z kavbojkami me v stegnih vse špana(lo). Zdaj kupujem elegantne hlače in so začuda dosti bolj udobne.

moj_nick ::

Tailor store hlače po meri. Ali pa Luxire za hlače na rob.
110111001001010001010000

Okapi ::

vse normalne kavbojke pa tudi hlače so 100EUR+,
Mimogrede, Levi's 501 so na mandmdirect po 56 evrov. Sicer se cene hlač tam začno pri 10 evrih.

O.

Tilen ::

Tudi v Hervisu, samo vprašanje od kod je ta roba. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

GGGGG ::

Tilen je izjavil:

Levi's 501, kot je že nekdo omenil. Enkrat pomeriš, si zapomniš cifre in potem samo naročaš iz uradne trgovine v UK, ko je free shipping ali kakšna druga ugodna ponudba, če bi te skrbela kvaliteta v naših trgovinah. Je pa res, da pod 100 EUR / komad težko kaj pametnega najdeš. Na Ebay je ogromno fake levisk, tako da ti tam nakup odsvetujem. Enostavno se daj na uradno mailing listo in ko pride ustrezna akcija (1x letno), nabaviš.


Nazadnje sem dal za leviske 12 USD :) Original, v precej znani blagovnici.

V USA se dobi neverjetno poceni oblačila pa res imaš hudo izbiro. Če kupuješ malo dražje zadeve ali več naenkrat se mogoče celo splača kakšen shopping izlet nardit, če dobiš poceni karto in prenočišče.

Tole me je prišlo malenkost čez 70 eur v Kohl'su. 15 t-shirtov, 2 long sleeva, srajca, kratke hlače, 8 sweaterjev in en kup puloverjev, majic in hlač za tamalo. Pa niso neke leve firme. DC, adidas, Zoo york, osh kosh, licenčni t-shirti... Da ne govorim o tem, kako poceni se da dobiti kakšne zimske jakne, plašče itd. Zadeve, ki pri nas stanejo 400, 500 eur, tam pa dobiš za 100 dolarjev.

https://www.dropbox.com/s/7e1fjxwipf4v2...

gruntfürmich ::

če boš tole: http://store-de.hugoboss.com/trenchcoat... videl za 100$ se priporočam.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

francek1 ::

BlackMaX je izjavil:

francek1 je izjavil:

Hlače mi šiva šivilija, ker v trgovinah je užas....sama roba za smrklje in gotovo.


In kok te pridejo hlače?

Jaz imam tudi ta problem. Ampak zadnjič sem imel malo sreče in sem našel za 30 eur v Takko-ju. WIN!

Iz prvovrstnega blaga 45€ z delom vred. Zaradi telefona rad nosim cargo hlače in mi drugega pri mojih 193 cm in 115 kilah ne preostane.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Vajenc ::

Tilen je izjavil:

Tudi v Hervisu, samo vprašanje od kod je ta roba. :)

Piše, da iz Poljske. Tisti našitek okoli pasu je pri teh sicer plastičen namesto usnjen, kroj pa zgleda kar taprav.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Mipe ::

Folk kupuje drage hlače, pol pa jih nosi okoli kolen... :|

Že pet let nisem kupin novih hlač, ker me ponudba kratko malo ni prepričala. Res "užas". Sedaj si pišem seznam omenjenih trgovin in bom naredil nov krog, ker mama že vrti oči, ko mi odpre in vidi iste hlače že pet let zaporedoma...

SkIDiver ::

Gap imajo v Emporiumu?

mcgeek ::

Dobra izbira je v Kastner & Oehler v Lj. Tudi večje številke.
Na ceno nikoli ne gledam. :-)

Jerry000 ::

men ma pa pull & bear dobro izbiro :), sicer tko ne kupujem hlač pogosto ampak ko rabim imajo zame tam :)

pegasus ::

Pred nekaj meseci sem videl novičko, da se je letos modno kolo zasukalo na široke hlače, kar pomeni, da bom končno lahko spet našel nekaj, kar lahko dejansko nataknem na noge.
Lahko kdo priporoči kak shop, ki se že obrača po tej modi?

Kvinta ::

Široke hlače si dobil nonstop že prej in še vedno se jih dobirazn če zdaj pride spet tista moda na trapez ;((
A.C.A.B

pegasus ::

Za mojo definicijo "široke" se ne dobi nič v običajnih trgovinah. Okrog meč imam 50cm (genetsko, nobenega športa) in če normalne široke hlače uspem spravit nase, se potem ne morem normalno vsesti.
No, sem potem našel nek "superstretch" v Tom Taylor, ki preživijo celo počep, a si jih moram vseeno lupiti dol z nog. Upam da se še malo raztegnejo s časom ...

Zimonem ::

Probaj carhartt.

vnetidebater ::

princevp je izjavil:

Zanima me, kje drugi kupujete hlače? Meni je blo teh trgovin totalno preveč. Ne vem, al sem postal star, ampak zmeraj težje dobim kaj uporabnega.


Wrangler outlet Palmanova.

Udobje je povsem enako kot pri Levis, so pa neprimerljivo trpežnejše.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

vnetidebater je izjavil:

princevp je izjavil:

Zanima me, kje drugi kupujete hlače? Meni je blo teh trgovin totalno preveč. Ne vem, al sem postal star, ampak zmeraj težje dobim kaj uporabnega.


Wrangler outlet Palmanova.

Udobje je povsem enako kot pri Levis, so pa neprimerljivo trpežnejše.


Wranglerja delajo tudi na kitajskem, kot Levis?

vnetidebater ::

Zakon je Wrangler. Leviske se meni stržejo v letu ali dveh vsakodnevnega nošenja. Wrangler je po par letih kot nov.

Edit. ne delajo jih v Turčiji kot sm mislil. V Ameriki delajo najboljše modele, ostalo pa od leta 2019 dalje na kitajskem.

https://www.businessoffashion.com/artic...


Meanwhile, as retailers around the US brace for tariff hits, the company says it's pretty well positioned. Baxter said only 2 percent of its production comes from China, primarily on the accessories side, after it moved most of its output outside of the country years ago to places including Bangladesh and countries outside of Asia.


Kavbojke nosim tudi ko grem v gozd (poceni stretch modeli za 20EUR). Ponavadi kakšne iz C&A ali pa iz kakšne čip šit za 10 EUR.
In prav vse mi zdržijo neprimerljivo dlje kot Levis.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Kitajska je, kar se tiče izdelave oblačil drek. Tudi NIke, če je narejeno na kitajskem je narejeno šlamapasto. Temu se izognem, ker imajo nenormanlo slabo kontrolo kakovosti.

Zimonem ::

bambam20 je izjavil:

Kitajska je, kar se tiče izdelave oblačil drek. Tudi NIke, če je narejeno na kitajskem je narejeno šlamapasto. Temu se izognem, ker imajo nenormanlo slabo kontrolo kakovosti.

Eh spustijo tisto čez kar jim naročijo. Sicer je pa direkt na kitajskem relativno malo končnega šivanja.

bambam20 ::

Zimonem je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Kitajska je, kar se tiče izdelave oblačil drek. Tudi NIke, če je narejeno na kitajskem je narejeno šlamapasto. Temu se izognem, ker imajo nenormanlo slabo kontrolo kakovosti.

Eh spustijo tisto čez kar jim naročijo. Sicer je pa direkt na kitajskem relativno malo končnega šivanja.


Nič Eh. Imam NIke maice narejene na kItajskem in imajo trd bombaž. imam NIKE majice narejene v tručiji, egiptu, tajskem in so vse mehke in udobne.

Pa ne smao do NIKE-a... Tudi od drugih proizvajalcev majice, ki so narejene v Bangladešu, Turčiji, Tajskem.. so mehke, lepo padejo po telesu, se ne mečkajo..

Tisto, kar je delano na kitajskem je kvaliteta nižjega ranga. Že na otip so slabši materijali.

vnetidebater ::

Cool. Katero znamko kavbojk predlagaš?

ps.: ja, vem da je tema o moških HLAČAH, torej ne o jeans kavbojkah. Ampak Wrangler (in tudi Levis) imajo modele kavbojk ki izgledajo dovolj elegantno tudi za kakšne formalne reči. Sploh črni modeli.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Nič Eh. Imam NIke maice narejene na kItajskem in imajo trd bombaž. imam NIKE majice narejene v tručiji, egiptu, tajskem in so vse mehke in udobne.

Eh traparije trosiš.
Iz omenjenih držav praktično ne prihaja ničesar.
https://allamericanreviews.com/nike/

bambam20 ::

Zimonem je izjavil:

Nič Eh. Imam NIke maice narejene na kItajskem in imajo trd bombaž. imam NIKE majice narejene v tručiji, egiptu, tajskem in so vse mehke in udobne.

Eh traparije trosiš.
Iz omenjenih držav praktično ne prihaja ničesar.
https://allamericanreviews.com/nike/


A si ti pogledal tabelo?

vnetidebater je izjavil:

Cool. Katero znamko kavbojk predlagaš?

ps.: ja, vem da je tema o moških HLAČAH, torej ne o jeans kavbojkah. Ampak Wrangler (in tudi Levis) imajo modele kavbojk ki izgledajo dovolj elegantno tudi za kakšne formalne reči. Sploh črni modeli.


Jaz kupujem jeans po občutku in ne po znamki. Vem samo, da te novejše leviske so drek. Imam leviske iz leta 2006 in so kot nove.

Drugače pa je fino, če ima jeans primes 1-2% elastana. Ravno dovolj,da so malce udobnejše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Kvinta ::

Imam leviske iz leta 2006 in so kot nove.


Ja seveda :))

Ravno zadnjič sem kupo to lahke široke malenkost elastične meni super hlače https://www.kibuba.com/oblacila/hlace/p...
A.C.A.B
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134454 (20145) leiito
»

Moške kavbojke

Oddelek: Loža
458877 (7089) gruntfürmich
»

Kavbojke se perejo ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7513253 (9907) Buggy
»

skinny kavbojke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11531671 (19392) maco-maco

Več podobnih tem