» »

Copati

Copati

shuttle ::

Dr_M ::

seveda :)

DC so najboljsi supergi kar sm jih kdaj meu. so zelo kvalitetni in robustni, pa se lepi. temu v prid govori tudi cena :)
trenutno mam globe rodney mullen in so kr hudi, sam pa niso tok kvalitetni...

drugac pa so tej(pravi) "skejtarski" supergi izredno kvalitetni.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BaRtMaN ::

Če bi kje prodajal kakšne dost velike, bi že kupu kakšne. Tako pa sem s 53 številko noge obsojen na random luck.

Dr_M ::

HOLY SHIT! 8-O k otroski grob :) :) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mirage ::

Jaz pa imam z DC shoes čisto drugačne Izkušnje. izgledajo že mogoče lepo, ampak podplat je pa čisto zanič. Če z njimi skejtaš podplat razpade v cca dveh do treh tednih.

|CyGNUS-x ::

@BaRtMaN:
8-O 8-O

Jst pa mislim, da sm drugačen ker imam mogoče malo večjo nogo od drugih (47) in mi vsak rece kako nogo mam. Potem predvidevam, da ti je zelo zoprno.

Ja kolk pa si pol velik? 250 cm >:D

iskra ::

Športne copate za trening nosim 48.5 (14 USA), ostale pa vse 46-47 :\ Potemtakem mi ostanejo samo grdi oz. dragi modeli sk8 copat :'( DCjk še nisem nosil, Globe pa so mi preveč "šminka". Najboljše do sedaj sem nosil skoraj dve leti bile pa so izdelane pri firmi po imenu Lakai. Pa še najlepše so bile, kljub obrabljenosti :)

Za 53 št. čevljev pa je dobolj 206 cm višine -- poznam nekaj takih :D

BaRtMaN ::

No, jaz sem tudi en takih. (Zaenkrat) imam 205 cm.

Caligula ::

Bigfoota, jz mam 49 cifro oz 15 ali 14.5 pr Nike.

Slej kot prej si bosta zazelela kak cevlje pa boda povesenih nosov iskala.
V Peku majo na par mescev odlicne pa poceni-ponavad kr pod 10 jurjev in jz ponavad kr po 3 pare vzamem naenkrat (zaloga raj, ce kdaj nehajo:'( ). Skratka Peko ma do 48 cifre sam so velike. Pr Nike bi blo to 50.
Sam nimajo vedno kul modelov. Je treba parkrat pogledat. Kadar pa majo sta pa dva modela res kul. Cevljev ne superg, da se razumemo.

BArtman v Alpini so vcasih kak cevelj lahko naredili zlo velik, ce si jim faksiral oris noge. Za normalno ceno.

Drugace pa mailaj SLO kosarskim timom kje dobijo cevlje oz, opisi svojo situacijo in ce se da kje oz kje oni to dobijo in ce se da kej,..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

BaRtMaN ::

Ah, way ahead of you.

Čevlje si dam nardit, ampak jih v še ne rabim pogosto, tako da strošek 30k na par ni velik, ker dolgo zdržijo.

Teniske sem si pa že priskrbel pri enem slovenskem košarkašu v Italiji, ker je njegova tašča sodelavka moje mame in ji je moja malo potožila. In tako sem dobil 3 pare Nikeic. So dvoranske, ampak podarjenemu konju se ne gleda v zobe.

iskra ::

Najlepše je gledat face kakih starih prodajalk ko jim rečeš, da rabiš 48.5 copate in se samo prekrižajo "Ježešmarija" :D No, če potrebuje kdo tudi kake malo bolj "jeans" čevlje, sem zadnjič v Leclercu videl v trgovini City Sport ene od and1 iz svetlega semiša pa so zgledale kar v redu. In če je and1, potem mora bit tudi številka ...

Caligula ::

Jz ponavad ko v stacuno pridem sam recem, kolk ma te pa kej najvecjo stevilko moskih cevljev pa ponavad zinejo 46 pa sam lepo pokimam pa recem mal premalo pa grem-in to ponavad vedno tko, da se nog ne vid k so itak za pultom, k se ful stegujejo pol vse boge iz firbca da bi vidle kake noge mam,.. >:D

BaRtMaN ::

Heh, jst mam tud eno tako anekdoto. Ko sem rabil nove teniske, sem cel dan lutal po ljubljanskem BTCju in uganite kaj. V NOBENI trgovini nimajo številke večje od 50, vsaj v vseh tistih ne, v katerih sem spraševal in verjemte mi, da jih ni bilo malo. Ko se potem peljemo domov, se sproti ustavimo še v Leclercu in počekiramo City Sport. In ja, je rekel da imajo stalno zalogo do velikosti 56.

Dr_M ::

sam to more bit res bad, ce mas tok velko nogo. moj kolega ma 46-47 pa ze nima kej dost za zbirat...kaj sele ce mas vec.
na sreco mam jest 43-44 :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tic ::

DC so najboljsi supergi kar sm jih kdaj meu. so zelo kvalitetni in robustni, pa se lepi. temu v prid govori tudi cena

Jaz pa tako. Mel sem en kup cevljev. 2x ES, Circa, 2x Globe, Etnies, DC pa še kaki bi se najdli.

Najboljši: ES (udobni, vdrzljivi)
Najslabši: DC (težki in neprijetni za nosit)

Globe so mel vedno bolj mehek podplat kar je mal bed sploh če furaš rolko k ti gumo pofreza v parih dneh. Zdej mam pa Etnies, low cut model (rdeč bel in črn). Men so res hudi, k so na straneh čis tanki...

A sem zabluzu?
persona civitas ;>

Caligula ::

Mater, sami skejterji? :(

Zabluzil si, ko si skejtat zacel ne zdej :D

Tic ::

Caligula: Ne furam vec.
persona civitas ;>

Dr_M ::

itak, da tisti k majo racunalnik, ne skejtajo vec :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

root987 ::

Uh... Upam da bom počas nehu rastit, ker sem že pri 44-45. [:D]
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Caligula ::

Ko tamle na levi ob tvojem nicku gledam tvojo slikco si mislim, da je velikost noge se tvoj najmanjsi problem >:D :D

Binji ::

hehe jst mam tudi tam okoli 48 pa je ze to problem dobit. Najveckrat sam prasam ce majo, povejo da nimajo, se obrnem in grem drugam. sam lahko tko lutam precej cajta..
Ne vem ce ne morjo narest ene stalne linije teh vecjih modelov. Sej ma pounu ljudi veliko nogo in ne dobijo za obut oni pa tko.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Gandalfar ::

Binji: temu se po domace rece poslovna priloznost... :)

Binji ::

Gandalfar ce bi meu kapital bi ze nardil fabriko sam za ljudi z nogo >46. Po moje bi sluzu ku prasic. Sam glede na to da nimam trenutno niti za struco kruha bo treba na to se en cajt pocakat:D
Se mi pa zdi cudno da nobena firma ne zapopade tega lih zato ker je poslovna priloznost..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

pingec ::

Binji pa prodaj idejo :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Caligula ::

Tipicen debil od slovenskega uvoznika.

Sem nabavljal pred leti bootse za bord in hocem nabavt novembra pa tip rece, da nima vec 48 pa 49 cifre (vseh 6 narocenih parov takoj prodau)-sam tamale se.
Ces da je vse prodau. Ma pa polno 42, 44,.. cifer.

Drugo leto isto..
pa ga jz vprasam zakaj jih tok mal naroci-pa rece, da se boji, da bi mu ostal.

KMET neumen. Vsako leto mu jih prvih zmanjka in debil se boji, da bi mu ostal.

44 cifre pa nabav pol tone pa ma 3 leta stare modele, k jih ni prodal ampak on to naroca na veliko.
IDIOTI. Ma prou res. In to baje ze 5 let tko dela.

pingec ::

pa naroc jih vnaprej mu pa reci da ti zihr kupis
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

small_f ::

ej pa kaj se sekirate,sj vete kaj pravjo za tipe ko majo vlke cifre,ne?;)
drgač so pa copati kr luštni...
globe: hitr šli
dc: še kr
etnies: za zdj še ok


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421052 (2901) gruntfürmich
»

Nike superge

Oddelek: Loža
377541 (4831) bambam20
»

Nakup superg ali kako se prebiti skozi goste izločke oddelka za marketing

Oddelek: Loža
266798 (5980) Penderecki
»

tekaški copati - nike+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5819282 (16636) RejZoR
»

Skate stil in oblacenj ?

Oddelek: Loža
355800 (5091) OwcA

Več podobnih tem