» »

katere slušalke???

katere slušalke???

the_game ::

Lp

mene pa zanima katere slušalke bi mi priporočali za nakup:

TE:
http://trgovina.partners.si/product_inf...

ALI TE:
http://trgovina.partners.si/product_inf...


Rabo bi jih pa za igranje igric prek neta (cod2...) in MSN...

VoX ::

Oba 2 modela nista nevem kaj...oz za tak denar vredu....men osebno druge bolj robustne zgledajo tako jaz bi druge vzel ce bi izbiru med tema dvema....saj pr men je tk da rade poletijo zmize:D

Odločitev pa je itaq tvoja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VoX ()

the_game ::

OK hvala za predlog!za to ceno vem da niso nevem kuga dobre ampak izbiram zaenkrat med tema dvema.

ŠEŠEŠŠEŠE PREDLOGOV PROSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!

the_game ::

no dajte mojstri dajte mi pomagat izbrat katere so boljše

@LOL ::

ŠEŠEŠŠEŠE PREDLOGOV PROSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok, ne kupuj tovrstnih gnilioh slušalk ker tudi tistih par jurjev niso vredne. Če pa že kupuješ za take solde je pa itak vseeno kaj kupiš ker je vse enako zanič. That's my opinion.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

VoX ::

Ja kaj hoces slisat doben ti nebo hvalo teh slušalk ne ene ne druge...ce hoces kaj solidnega si domisli od 40€ naprej...sej sm ti povedo po optiki lahko gledas kaj se ti zdi bols...ker kaj se zvoka tice je oboje v k.... to je sk ziher.

Ce mas moznos pojdi do kake comp trgovine tam kaksne sprobas pa vidis kaj ti za tvoj denar ustreza.

To je moje mnenje...ka bos ti naredo pa...8-)

sweeti007 ::

mogoče poglej za vstopni model od sennheiserja ter namizni mikrofon

mam pmx 60 ki so ble 30€ pa je zvok za svojo ceno odličen

igor0203 ::

Jaz imam KOSS Porta PRO in so za svojo ceno več kot odlične. Če te zanima, ti jih lahko dam za 30€.

Pa da si še malo sposodim temo. Katere slušalke do recimo 130€ bi bile dobre? Lahko so tudi iz tujine. Gledal sem Sennheiserce HD595 in pa AKG K171 al nekaj podobnega, pa me zanima, katere so boljše? Lahko tudi kake druge.

VoX ::

Hm te so nove na SLO tržišču in zgledajo zanimive, povrh pa se razer kar zagotavlja kakovost in užitke pri uporabi.

http://www.razerzone.com/Products/Gamin...
http://www.norastran.com/index.php?hv=1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VoX ()

igor0203 ::

VoX, če se tvoj odgovor nanaša name, iščem stereo slušalke.

delfinus ::

Vox Sennhaiserce so ziher odlicne. Sem jih imel na glavi. Pol sem vzel HD555 ker ni bilo take velike razlike v slisni kvaliteti, je pa bila cena kar precej nizja.

lp, D.

igor0203 ::

No sej jst tud kolebam med HD555 in HD595. Gledal sem tud Grado SR60, samo ne vem kakšni so zvokovno... V SLO pa tud ne vem, če jih majo kje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

urban99 ::

Em, kolikor sem jaz gledal, je Slovenija dežela predragih Sennheiserc... drugih firm tukaj praktično ni. Grado, AKG, KOSS v Sloveniji ni moč dobiti, razen mogoče v eni specializirani štacuni tam nekje na robu BTC (Audipro al kako že?) se dobijo po naročilu, cene so pa itak juhuhuhu. KOSS npr. je celo v drugih EU državah zelo zelo težko dobit. Iz njihove uradne trgovine recimo v EU sploh ne pošiljajo.

Nanthiel ::

Mam HD595, genialna zadeva. V igrah se brezhibno sliši, kje kaj je (razen za gor/dol... pa še pravijo, da mam WallHack), ampak mogoče je to tudi povezano s tem, da mam X-Fi zvočno.
Glede kvalitete zvoka pa boljšega še slišal nisem (nisem sicer probaval nekih dobrih HiFi stvari, ampak si nekako ne znam predstavljati boljšega zvoka, vsaj ne na mp3jih), jaz mislim, da so vredne denarja (V primerjavi s HD650 se sigurno bolj splačajo, saj tiste (verjetno) niso kaj pretirano boljše v kvaliteti zvoka, stanejo pa dvojno.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nanthiel ()

igor0203 ::

AKG imajo v eni štacuni v Šiški(Mirotim d.o.o., če se ne motim), tko da jih bom v naslednjih dneh obiskal, pa videl kake so AKG. KOSS se dobijo na eBayu, ampak samo ene par modelov. :8)

urban99 ::

igor0203, če uspeš najti AKG modele za navadne smrtnike, prosim sporoči semle :)

igor0203 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

@LOL ::

SLUŠALKE AKG K-55

hehe kako znajo trgovci zapretiravati. vrhunske slušalke za 34EUR - "right"
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

urban99 ::

vau, fajn! tnx igor0203

aljazh ::

AKG K-55 uporabljam v službi, pa niso bogve kaj. Osebno se mi zdijo povprečne slušalke, ki bi se zlahka zgubile v množici ostalih povprečnih.

Nekoč sem imel doma AKG K-141 in se z njimi ne morejo niti slučajno primerjati.

No, boljše so le glede udobja, če nosiš očala. K-141 so bile neudobne za daljše nošenje, ker so močno stiskale, zaradi česar so me žulile paličice od očal. Zato sem se jih tudi znebil.

Tic ::

Še eno plus menje za HD 595. Mam jih cca 1 tedn in so nadomestile moje prejšne HD 497 oz potrebujem dvoje. Prikolpil sem jih na Rotel ojačevalec in gramofon zvokovno res 8-O Vzel sm jih pri coolpcju, jih ima na zalogi. Tudi xfi music zvočna leti v pc ASAP. :D


Mam še dvoje 'prenosne' Sennheiserce, MX400 je jajc, so pa vn dali ene nove (zelene barve so) cca 10k sit pa kar kul, bolš od titih, ki sm jih dobil zraven ipoda. En nasvet vsem, ki kupujete slusake, vzemte 70e+ in Sennheser. Za začetek bo to odlicno. Ko se uho razvadi, pa dalje :D
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

igor0203 ::

Ma kolikor gledam, bom najverjetneje vzel Grado SR80 na eBayu. Če me kake druge slušalke ne prepričajo. :D

bluesman ::

lep pozdrav,

tudi jaz potrebujem slusalke pa ne vem kolk se splaca kupovat 5.1 slusalke? a je to res sorround sound? a se ve v igri kaj je vzadaj in kaj desno/levo? Mogoce kaka ideja oz model. Cena je odvisna od tega kolk me bo kdo preprical :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
425455 (2571) Primorec
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376022 (2875) kratos
»

Nakup slušalk do 200€

Oddelek: Kaj kupiti
131873 (1418) delfinus
»

kje kupiti slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
82201 (1860) Opkow
»

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10812483 (10066) Trancedeejay

Več podobnih tem