» »

Kako preveriti chat zgodovino?

Kako preveriti chat zgodovino?

pluto1457 ::

imam velik problem.imam občutek da mi boljša polovica nekaj prikriva..ima kr neki dost posla na netu, pa opazil sem da je instaliran CHAT...ima mogoče kdo kakšno idejo kako preveriti vsebino pogovorov..(če je to sploh možno)

hvala za dobre predloge.

lp

yayo ::

karkoli tvoja polovica počne v chatu je to njena stvar se mi zdi... zaupanje mora bit, povrhu pa v čustvenih zadevah ne obstaja neka preventiva. zgodi se kar se ima za zgoditi...
sedaj ko sem to povedal pa takole: nekateri chat programi imajo možnost ustvarjanja arhiva pogovorov, na primer yahoo. če je tvoja polovica lena in ima aktiviran avtomatski login, potem boš brez problemov lahko pristopil arhivu, če je ta seveda usposobljen
obstajaj tudi takoimenovani keylogger programi, ki beležijo in v skrito mapo shranijo vse mogoče, posnetke chatov, razne datoteke ki jih je kdo dobil ali poslal, posnetke pogovorov preko mikrofona in tudi videoposnetke pogovorov preko spletne kamere . toda odsvetujem inštalcijo keyloggerja ker je neetična in bo v vsakem primeru uničila tvoj ljubezenski odnos, če bo polovica odkrila, da si jo špijoniral....

AndrejS ::

Pusti jo, naj chata z mano>:D

jRk0 ::

Lahk pa gres na televizijo v oddajo Cheaters, pa boste skupaj spijonirali =)
Ni to dobra ideja pomojem. Pa tudi pogovori ... to je krneki. ce bo pa ugotovila da si jo spijoniral, pa bo stokrat slabse...v koncni fazi pa seveda bo ugotovila. tako ali drugace. rajsi se pogovorita malo =)
You fuck up once, you loose two teeth.

pluto1457 ::

hja.vse lepo in prav kot bi mogoče v življenju moralo biti...ampak poleg lepih obstajajo tudi manj lepe stvari..nekako nočem ostati vse življenje z nekom, ki išče izzive preko spletnih klepetalnic.

najbolj zanimivo od vsega je to, da sva se našla preko teh klepetalnic in...zaradi te izkušnje sem v dvomih da je s tem prenehala. osebno je ne bom kontroliral ker se mi ne da.

hvala za odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WhatsApp bo povsem brezplačen

Oddelek: Novice / Ostale najave
2912536 (10521) smihael
»

Vohunjenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
709017 (6648) Mesar
»

nekdo se izdaja za mene

Oddelek: Pomoč in nasveti
101375 (790) wiki
»

seminarska naloga

Oddelek: Šola
61854 (1634) MeGreat
»

Prevaran (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19016113 (9551) Nejc Pintar

Več podobnih tem