» »

DivX filmi z AC3 v WIn XP

DivX filmi z AC3 v WIn XP

eraserr ::

V win2000 mi je uspelo omogčit, da gledam filme divx z ac3 zvokom in gre zvok preko sp-dif outa v zvočnike DTT2500, ki potem zaznajo Dolby Digital in ga odkodirajo.

Podobno bi rad naredu z Win XP vendar mi ne uspeva, saj je Windows Media Player 8 Pain In The Ass...

A je komu že uspelo in kako?

JXS ::

najprej si inastall powerDivx player, dubiš ga tle, z tem playerjem boš dubu tud AC3 kodek pol pa nebi smel bit več težav.

zile ::

Po defaultu ma WMP output za directsound. Ti pa za predvajanje AC3 rabiš directWaveout. Zato upoštevaj zgornji nasvet, ki ti ga je dal Mrxjs.

eraserr ::

sem takoj naložu iviaudio filter, pognal media player 6.4 (ja k sreči je še vedno v xp-jih, 7 in 8 sta tko al tko šit) in nastimal na sp-dif out, pa je lučka DD svetila samo je samo nekaj pokalo, pol sem pa tale player powerdivx naložu pa nekej šaru po njem in pomoje da sem na wave out nastavu in zdej mi lepo dela v media playerju in MicroDVD-ju ki sloni na njem. Presenetljivo je da zadeva dela z vsebovanimi driverji za SB Live in brez liveware-a, rabiš samo iviaudio filter in wave-out nastavitev.

zile ::

Preverjeno in točno :))
Uživaj ob AC3 soundu.

eraserr ::

hvala! bom poskšal uživat :D

ker če tole ne bi delal pol xp-ji nimajo kej na moji mašini počet, tako pa jih bom najbrž zamenjal z win2000

a jih ti zile tud uporabljaš? (in kako si zadovoljen)

zile ::

Mam inštalirane vendar jih ne uporabljam, ker mi tenutno ne dela SB Live (poka iz zvočnikov).

eraserr ::

zakaj ti pa ne dela? meni zaenkrat dela brez problemov mam pa live 5.1 player a maš ti mogoče starejšga pa da zato ne dela?

zile ::

Imam SB Live! value brez 5.1 in iščem rešitev glede pokanja v win2000 in prav tako v win XP.

faca9 ::

Sam imam SB Live! value (brez 5.1) in ASUS A7V133 (VIA133A). Na Win XP in inštaliranim 4-IN-1 mi dela povsem v redu.

zile ::

Faca9: Mi lahko sem noter napišeš verzijo driverja za zvočno kartico. Maš Liveware naložen ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AC3 digitalni izhod na SB Live! Value

Oddelek: Zvok in slika
91082 (938) zile
»

AC3 in SB Live (audigy)

Oddelek: Zvok in slika
7957 (839) grizli123
»

AC3 zvok v DivX? A to sploh dela?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101063 (899) eraserr
»

AC3+WIN2000+POWERDVD=YESSSSS!!!!

Oddelek: Zvok in slika
81498 (1297) eraserr
»

Delovanje SP_DIF Out-a v Win2000 na Live-u

Oddelek: Zvok in slika
121263 (1140) krneki

Več podobnih tem