» »

AC3+WIN2000+POWERDVD=YESSSSS!!!!

AC3+WIN2000+POWERDVD=YESSSSS!!!!

borutzi ::

Deluje!!!!!!!!!!!

Link:http://alive.singnet.com.sg/tech/passth...

Link do fajlov:http://www.angelfire.com/movies/trix/bi...

Service pack ni potreben zadeva pa deluje 100%...sem ze dva dvdja skoz dal:D:D8-O
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Mate ::

SI pa res navdusen... hmm zgleda da si bo treba ubost en player 5.1 al pa se rajs platinuma :)

Sergio ::

Mate, tvoj soundblaster ma ze digital out... naj ti razjasnim problem: sp1 za win2k je onesposobil digital out na SB Live karticah. Na tem linku je popravek.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

borutzi ::

Tocno! To dela na navadnem sblive (tistim z digital out) ali unim brez (kako naredis digital out sem napisal clancic v enem Jokerju).
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

eraserr ::

Kupujem Live Player 5.1 in DTT2500 in sem uporabnik win2000. Zanima me, če SP_DIF out deluje le v PowerDVD-ju ali tud drugje. Gre se mi zato, da lahko ves zvok(muzka pa to) prenašam preko SP_DIF-outa, zato da ni šumov, ki so pri analognih povezavah. Zanima me tud če lahko preko SP_DIF-outa izvoziš AC3, ki ga špila Media Player, a dela samo v PowerDVD-ju ki uporablja tist poseben driver.
Hvala za odgovore!
Aja pa še to, ali je kombinacija Player 5.1 in DTT2500 najboljša glede na kvaliteto in ceno?

undefined ::

Kupovat Live! (5.1 ali kerga koli) Platinum za neprofesionalne namene je popolna bedarija!

TESKAn ::

Ok, zej ne vem točn, ma če ma DTT2500 DD dekoder, je brez veze kupvat kergakoli live - a 5.1, k finta teh kartic je to, da ti same odkodirajo DD zvok in ga pošljejo vn prek treh stereo izhodov.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BigFoot ::

ej, splača se ti kupit kerkol SB Live (brez veze kupovat 5.1 verzijo), samo da ma SPDIF izhod (če ga nima si ga lahko tud sam narediš), DTT 2500 je pa cool izbira, ima tako DD dekoder, pa še kar močan je (proti osnovnemu DD kompletu od CLa (gun k je sive barve))

eraserr ::

Če dobim playerja 5.1 za 3 čuke več kot navadnega se zadeva pomoje izplača, nikoli ne veš kdaj ti kaj prav pride, zaradi zvočnikov se mi pa zdi, da so DTT2500 zato najboljša izbira, ker jih res lahko kamorkol priklopiš, ker majo DD dekoder in so nasploh še kar močni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363068 (2616) ciper
»

Nujno,kratko in jedrnato: 5.1 live + 2500 =kompatibilno ali ne?

Oddelek: Strojna oprema
61116 (1013) twosocks
»

AC3 zvok v DivX? A to sploh dela?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101071 (907) eraserr
»

Creativovi zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
472311 (1651) Mate
»

Delovanje SP_DIF Out-a v Win2000 na Live-u

Oddelek: Zvok in slika
121273 (1150) krneki

Več podobnih tem