» »

Dizajn X-Boxa!?

Dizajn X-Boxa!?

Brody ::

Mislm, vsakemu logical-thinking modelu, bi blo lahko jasno, da fejms silver X sploh ni možen za masovno proizvodnjo, je pomoje predrag in sploh nepraktičen (tud za vgradnjo komponent v X sam). Torej, zdej vsi v jok pa na drevo, sam mene zanima zakaj niso uporabili raje tega dizajna, ki je prišel iz neuradnih virov ven pred kakimima 2 mesecema:

  • spremenilo: Brody ()

--Switch-- ::

Ja ta dizajn na sliki je kr dober!Tisti x res ne bilo mogoce prodajati kam bi sploh dal cd...pa prikljucki!
Meni se se zdi playstation2 kr lep crn,malo violcast...edino game-pad,je enak(namesto siv je zdej
crn)!

Belac ::

go fako,go fako,stari dobro ga rolaš!sm reku da ti ne bom povedal ma res zdej pa moram priznat resno ga dobro rolaš!!:\:\:\

--Switch-- ::

Kr zajebavaj me!!!Bos vidu jutri v soli ko bos sol s crnim ocesom domov!!!:D:D:D
Ne brez zajebancje rajsi mi poslji kaksne slike na mail!!

Belac ::

o ti mulc pa bi že kr slike hotu od mene al kaj.sm ti poslal tiste lepe(zlo lepe)slike pa še vedno ti niso ble všeč,zgleda da si res mal levo usmerjen.0:)0:):D:D>:D>:D

andrej ::

mogoce bo pa tudi kaksna limited edition serija s kaksnim posebnim designom - to bi blo cool:D
Drugace pa mislim, da bi blo mogoce spravit vse v tisti X - samo dosti drazje bi blo. Vecina folka tak ne bi htela placat vec samo zaradi designa.

roro ::

Jaz pa mislim, da bi z dobrim designom prodali MINIMALNO vsaj 20 % dodatnih boxov. Z reklamo in superlativi tako ne bodo varčevali, zato bi bil uspeh zagotovljen.

Primer kako dobra inovativna oblika pomaga tržiti nek izdelek je iMac. Jasno zadeva mora tudi solidno delovati in po možnosti še zapolniti kako tržno nišo. :D

andrej ::

da design veliko pripomore se pocebej se to kdo kupuje, ki ni prevec v tem. recimo gre babica po trgovini nekaj kupit za vnuceka - na izbiro ma dve skatli -> eno ki zgleda svetsko in drugu, ki je cudno - kaj bo kupla?

luni ::

hm meni je ta design se grsi od crnega :)
Artificial Intelligentia

Flash2000 ::

Finalni designe je 10x boljsi od vseh konzol.. :D:D

Zadeva preprosto rullaaa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744055 (25921) Ziga Dolhar
»

Kaj mislite o tem ?

Oddelek: Izdelava spletišč
321530 (1076) webfreak
»

Kaj menite o Slo-Techu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
655397 (3912) Primoz
»

Preliminarni design za majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
915325 (5325) MiHec
»

Prve slike dejanskega XBoxa

Oddelek: Novice / Konzole
141935 (1935) andrej

Več podobnih tem