» »

Problem s Samsung 193p+

Problem s Samsung 193p+

Kato ::

Pred kratkim sem kupil nov monitor, Samsung 193p+ črn, imam problem s programsko opremo Magic Tune 3.6, zadeva mi noče pustiti kontrole nad ostrino slike in tonom barv. Delala je samo na začetku, takoj po inštalaciji, nastavi se priporočeni osvežilni čas, osvetljitev, itd, po tem pa nisem več imel kontrole nad nekaterimi funkcijami. Potegnil sem si dol nove šoferje za grafo Nvidia GeForce 2 MX/MX 400 (vem stara ampak potprta), uninstalliral in ponovno installiral Magic Tune in ostale programe (Magic Color, Magic Rotate), ampak to ni pomagalo v Magic Tunu še vedno nisem imel dostopa do teh kontrol, novi šoferji imajo neke kontrole( kontrast, svetloba,..) a ostrine ni med njimi. To mi gre pa zdaj kr precej na jetra imam nov monitor za 110 k. pa ne morem nastavit ostrine (tudi monitor sam zaradi zelo elegantnega dizajna nima niti enega gumba)
Aja pa še to, pisal sem na Samsung pa so mi takole odgovoril:
˝ I think you may use DVI signal source. If right, you could not adjust those functions but only brightness. In case of DVI signal, our monitor has only to display the singal inputted from Graphic card because DVI Signal has no loss of the original one. However, if you use Analog singal source, you could adjust those functions to revise some singal loss.

If you update Magictune, please downlod Magictune 3.6.˝


Vsak nasvet je dobrodošel, hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung 971P - "Not Optimum Mode, Recommended Mode 1280 x 1024 60 Hz"

Oddelek: Zvok in slika
82184 (2040) nosk8fx
»

Topel LCD zaslon in pekoče oči

Oddelek: Strojna oprema
403750 (2345) Hux
»

Magictune 3.6 zablokira računalnik

Oddelek: Programska oprema
151426 (1224) e-marko
»

Samsung 193P ALI Samsung 193P+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1329469 (6165) Person
»

"Problem" z Samsung SyncMaster 193P?

Oddelek: Strojna oprema
51387 (1317) boštjan

Več podobnih tem