» »

GF2 problem!

GF2 problem!

mjereb2 ::

Imam inno3D TORDNADO GeForce 2 MX400 64mb TV OUT
Problem je sledeč: v vsaki igri se mi grafika zatika, tudi pod resolucijo 800*600, kar po mojem mnenju nebi smelo. kaj je vzrok tega? Najprej sem pomislil, da je to zaradi tega, ker sem imel
že full zabasan disk, zato sem ga sformatiral. Prej sem imel Win98, potem pa sem naložil WinME, a ni razlike.
V 3DMark2000 imam za resolucijo 800*600, 32 bit color, (durgo vse na high), rezultat 3171. Je to dobro ali slabo?
Imam pa računalnik: Celeron 700mhz, abit BH-6, 256mb RAM
Se to da kaj naštelati v biosu?
LP
Miha:(

chucki ::

poglej mojo konfig. spodaj!!! pa imam pri res. 1024.....xxx 3400 pik! dobre rezultate imaš!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

soory! sm mislu 3dmark 2001! v 2000 imam 7230 pik!!!! nekaj imaš narobe z gonilniki!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

kuglvinkl ::

Ne vem, kako hiter AGP podpira tvoja plata (dvomim, če 4×).

Da, v BIOS-u se da precej nastavti (v Googlu uheblaj GeForce FAQ).

Snemi si zadnje detonatorje (npr. 21.85).

Poglej na kolk ti laufa sploh Kartica. Da vidiš to v Winsih (Display options), rabiš CoolBits, ki ustreza OS-u.

To za začetek.

Plus obvezno si snemi 3dMark2001 in preglej oz. primerjaj rezultate drugih na netu (Online result broeser).
Your focus determines your reallity

mjereb2 ::

Pomojem je res problem z matično ploščo, saj je najnovjši bios iz leta 99, in ne podpira 4x AGP.

Shadowman-x ::

Morda brcam v temo, vendar preizkusi temperaturo grafike med delovanjem, saj se mi zdi po fotografiji sodeč, da je hladilnik pretirano majhen, pa preglej, kakšna je kvaliteta stika med grafičnim procesorjem ter hladilnikom. Nekatera podjetja temu ne posvečajo pozornosti.

mjereb2 ::

Grficno se prijel, a se niti malo ne grejo,.... kot da nebi delovala. Prav tako rami in procesor. v 3DMark2001 sem dobil rezultat pod resolucijo 1024* 32bit color, 771. Zelo slabo se mi zdi, saj 1 poizkusz pri medium detail ze zelo šteka.

Simko ::

uh, tomaš pa res nekaj narobe...imaš gor detonatorje sploh?

Hladilnik bi moral bit vsaj malo topel, vsaj če ventilator izklopiš. Če ni ,potem je možno, da ni v redu stika med procom in rebri. Ampak če stika ne bi blo, bi po moje grafična že rakom žvižgala...

Po mo je imaš z gonilniki nekaj narobe...

_Mortal_ ::

Mogoče je dobil mal sfukano grafično
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

mjereb2 ::

Bomo videli v kratkem, saj moram itaq kupiti novo plato, ker sem kupil disk s 7200 obrati, kar pa pravtako plata ne podpira,... :O
No, sej drgač je pa grafična stara 2 tedna, tko da ma garancijo čist ok :),... Pa še kupu sm jo za 20k
LP
Miha

Senitel ::

Na kolk maš pa naštiman AGP aparture size v biosu? Če nimaš na 128MB daj na 128MB...

_Mortal_ ::

kaj mu bo še tok če ma že 64MB na kartici dej vsaj AGP 32-64
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

mjereb2 ::

Sem dal na 128mb. Drugace pa imam tako star Bios in plato, da opcije 2x AGP Mode in 4x AGP Mode sploh ni, oz drugih opcij o AGP sploh ni, tako da je samo opcija AGP Aperature size.

Senitel ::

In nič ne pomaga?? Kere driverje maš?

mjereb2 ::

Čisto nič. V 3DMark2001 sem dobil potem še za par točk slabši rezultat. Driverje sem potegnil najnovejše, trenutno nevem točno katere, ker sem znova formatiral PC, in sm tud vse driverje k sm jih downloadow,.. tupo dete jest. Pogledati morm še glede detonatorjev.

_Mortal_ ::

kaj pa z bios-om a si download-u novga če nisi ga dej
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

VASkO ::

ej, med AGP2x in AGP4x ne bi smelo biti take razlike, ti imas nekaj drugega narobe nastimano, kaj mu to ni noben ze prej povedal, zaj bo clovek brezveze plato menjal.

pomoje sploh ni instaliral gonilnikov... ker zgleda da je popolni novinec, ce tupi o agp2x in 4x pa da rabi novo plato zaradi diska s 7200 obrati:\

pojte se solit vsi skupaj

in sm tud vse driverje k sm jih downloadow,.. tupo dete jest. Pogledati morm še glede detonatorjev.


ce ne vidite, kake oslarije pise - driveri pa detonatori so ista stvar, potem ko jih downloadas, se jih moras instalirat, butc

mjereb2 ::

... all i need is help...
kar se tiče driverjev, sem downloadal najnovejse driverje (v21.83), iz strani nvidia.com, jih inštaliral (tak butec spet nisem), a ni bilo razlike glede na driverje priložene zraven grafične. ,... kar se tiče plate, ne podpira AGP 4x, tako kakor nove plate, katere so posebno označene z 4x. prav tako moja plata podpira le UDMA 33, disk pa lavfa na UDMA 100. Tako, da glede tega kdo je novinec:|, raje ne pametuj.
Driverje pa sem zbrisal, ker sem jih imel na particiji C:, prav tako tudi windowse, kamor so se driverji inštalirali, saj sem to praticijo formatiral, ker sem imel naložene WinME.jasno?
zdej pa dej raj povej kej bl pametnega, kar bi lahko pomagalo rešiti problem! ;((

Binji ::

Menjej grafo pod garancijo kaj pa druzga8-)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

_Mortal_ ::

še najbolj pametna ideja (razen samomora)joke
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

mjereb2 ::

ravno to imam v planu. zanima pa me, zakaj ni uveljavil garancije tisti, ki mi je grafično prodal. kajti zdej mam jest na drug stran slovenije uno trgovinco ;)
katero grafično, mislim kateri GeForce2 se najbolj splača kupiti?
LP

_Mortal_ ::

Če maš denrja ti še najbolj priporočam GF2 od Yuan-a pri Mlacomu 40k
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraz grafe Asus FX 5900? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1337405 (5204) rap3r
»

radeon 9800Pro problem-i

Oddelek: Strojna oprema
221668 (1306) VASkO
»

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
573028 (2318) Blizz
»

Bi se fest poznalo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
421697 (1026) Marabela
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
261979 (1597) boko34

Več podobnih tem