» »

XP in ISDN modem I-Surf

XP in ISDN modem I-Surf

BojlerTM ::

A samo meni ne dela ta modem pod win XP???
Grem se stavit da ne..;(
A je kdo to zrihtu?
:D ce je: thank buda.. KAKO???
;(( ce ne: jeba.. kdaj pa bo to simens zrihtu??
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

JLP ::

Ja tud kle pr frendu ne dela in verjetn nobenmu ne dela. Če daš drajverje od Win2k gor dobi en kup enih BSODjov od drajverja. Ja Siemens bo kr lepo mogu se pomatrat pa dat vn drajver k bo delov lepo u WinXP.
Live long and prosper!

Shershen ::

Meni tudi ne dela !!! ;(
Sicer dela, vendar se meni nič, tebi nič kar naenkrat resetira !

Majku jim...
Kje pa se sploh da dobiti driverje za ta modem.
Jaz jih niti za win2k, al pa win98 nisem našel.
.: zero and zero is nothing but zero :.

grizli123 ::

Najprej lepo nadgradi bios modema, potem pa odstani stare gonilnike in naloži najnovejše gonilnike za Siemensov modem... pa na talk & surf 5 ne pozabi.

Stvar meni lepo deluje pod WIn ME, Win 2000 in Win XP....
Some people... they call me GRIZLI... :)

motorola ::

A lahko napišeš kje se dobi BIOS.

Hvala in lp, Marko

grizli123 ::

Na siemensovi strani, ampak nemški, ne slovenski...

Poglej v priročniku za naslov strani, kajti naslov strani je kar malce zakompliciran....

Še bolje, pa če greš na internet na osnovno siemensovo stran in se nekako prebiješ do gonilnikov za modem... Imam sicer gonilnike za 4070 in ne za 3070 kot je modem, ampak stvar lepo deluje. WIN prepoznajo modem kot Siemens Gigaset 3070. Nadgradnja biosa traja kar nekaj minut, je pa obvezna če se želiš priklopiti z 128K in ne samo s 64K....


LP
Some people... they call me GRIZLI... :)

Shershen ::

Gigaset 3(4)070...to je isto kot i-surf USB 2 modem.
Mislim da ni...gigaset bi naj bil tisti ki ima zraven še analogne izhode,...
Na http://www.fsc-pc.de/support/ sem zdaj našel driverje (piše da je 1.0 verzija, tak da mi nič ne pomaga), ampak update biosa pa nisem nikjer videl.
.: zero and zero is nothing but zero :.

urosbe ::

No da še jst svoje mnenje povem. Trenutno sem na faksu, dons zjutri so mi montiral ISDN, seveda mene ni blo doma in sem dobil klic od doma, klicu oči, hotu vedet kje naj zalaufa Win98, ker mu je pač tist k montira reku da v WinXP to ne dela. Oki, mu jst razložim kako naj drug disk priklop z Win98 - seveda prejle kličem, pa sem vprašu če je uštimu - seveda ni znal:) Oki bom pa sam.
Sam zdej pa ugotavlam, da res ni driverjev za XPje. Pa mislite da jih "še" ni al jih ne bo?
A v WIN2000 dela normalno - če drugač zaenkrat ne bo šlo, a mi lahko kdo naslov do Win2000 driverjev pove?

LP! Uroš

urosbe ::

Pozdravljen!

Kje na internetu najdem najnovejše driverje za Siemens I-surf USB 2.1? Sicer mi v XPjih deluje, vendar se mi dogaja, da se kar naenkrat ko kaj prenašam resetira oz. tudi povezava včasih deluje ful slabo. V Win2000 dela brezhibno.
Iskal sem driverje po internetu, vendar zamanj.. mi lahko pomagaš?

Kaj mi pomaga, če naložim TALK & SURF - kaj je to zaen program in kje ga dobim?

Lep pozdrav in hvala!

Uroš Benedičič

IeXp ::

Ko XPji najdejo novo napravo, nastavi I-Surfov plošček in povej XPjem, naj kar sami najdejo voznike na tem ploščku. Če XPji zajamrajo, da gonilniki niso za XPje, jih prepričaj v nasprotno. Še vedno se je stvar lepo inštalirala.

Dela mi na Me, XP RC1, XP RC2, le občasno mi hitrost povezave občutno pade - ako ima kdo rešitev, naj jo sporoči.

Aleš

Shershen ::

LeXp: Jaz sem naredil tak kot praviš, vendar imam podobne (iste) probleme kot UROS19.
.: zero and zero is nothing but zero :.

ijatebi ::

Če še kdo potrebuje je link na nove gonilnike za I-Surf tukaj:

I-Surf

:)
" Gods loves black sheeps ! "

Shershen ::

ijatebi: Hvala za link.

Sporbal sem, vendar v Xp-jih še vedno ne deluje (še vedno se mi comp resetira). No ja....w2k rules :).
.: zero and zero is nothing but zero :.

JohnyB ::

Hvala enako !
Tud jest sm dal XP gor se celo uspel povezat na net za sekundo pol pa blue screen in restart !
V Win2k delajo BP.
Tko da sm zdej naroču en Asusov PCI modem pa da vidmo :D
Apple iMac


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens I-surf USB ISDN modem problem...

Oddelek: Strojna oprema
141482 (1268) amigo_no1
»

Siemens I-surf ISDN adapter in WIN XP

Oddelek: Strojna oprema
101803 (1418) pchelpsi
»

XP in I-surf USB

Oddelek: Pomoč in nasveti
71140 (1038) sinicka
»

I-SURF ISDN & WIN XP - Končno

Oddelek: Strojna oprema
61206 (1052) grizli123
»

Nov BIOS za I-surf

Oddelek: Strojna oprema
131020 (808) JohnyB

Več podobnih tem