» »

A mi nagaja nod32 al pa se mi meša???

A mi nagaja nod32 al pa se mi meša???

dado75 ::

Mislm kej tazga pa še ne...
Vžgem računalo in, ko se mi sistem postavi mi po parih minutah nod32-AMON javi, da je našel virus. Ok, ni panike...
zalaufam In-depth analysis in ko konča s skeniranjem po celotnem sistemu mi javi da na računalniku ni nobenega virusa.
Vs hepi madaljuje, z delom in spet mi amon javi, da imam trojanca???? In če spet poženem virus check mi zopet ne najde nobenega virusa...prav tako ne najde virusa nit ad-ware nit BSP spyware...V čem je fora???A se komu kej sanja kje tiči zajec...če sploh kje

Širajzl ::

Kolikor je meni znano, ko nod32 prepozna virus ga neutralizira in odstrani.
http://s2.bitefight.si/c.php?uid=29086

dado75 ::

A se pravi, da potem nimam virusa...je samo možnost vdora v moj comp ampak ga nod blokira?
No sej to bi blo potem logično, da ga dep scan ne zazna.

Širajzl ::

Ja, sej antivirus je narjen predvsem zato da ne dobiš virusa. Jest mam vsaj takšne izkušnje z nod-om.
http://s2.bitefight.si/c.php?uid=29086

smrekca ::

Ja jst sem mel pa tak problem da sem virus pobrisal, pa se mi je čez pol ure že spet obnovil in mi je antivirus napisu da mam isti virus kot ga je pred pol ure zbrisal. Tko da ga lahko nod32 zbriše, pol se ti pa virus spet obnovi.
Pr men je bla rešitev format. Lahko pa probaš skenirat disk preko druzga računalnika...pr men je blo to do zdej še najbolj učinkovito za brisanje virusov. Če pa hočeš bit 100%, je pa format najboljša rešitev.

farko ::

Prepričaj se z online antivirusnim programom.Če pa nisi 100% pa naloži adware . Sicer pa iz lastnih izkušenj ti povem da če ti nod odkrije virus ga tudi zbriše dobro pa je pogledat tudi v karanteno in tam popucat kar je noter.
farko

Samson ::

Dobro je tudi precekirat sistem restore, ker tudi tam ostane spyware in virusi. Najboljsi nacin je da izklopis sistem restore in scekiras pa ponovno zopet uklopis nazaj.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621317 (20055) mat xxl
»

CPU 100% - računalnik blokira - POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
121833 (1612) sandi125
»

virus

Oddelek: Informacijska varnost
161683 (1380) PINki
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619363 (8159) fitipaldi
»

varnost,hitrost in urejenost računalinka

Oddelek: Pomoč in nasveti
362009 (1466) flipflop

Več podobnih tem