» »

Americas Army 2.3 - Drugi training

Americas Army 2.3 - Drugi training

Kami ::

Lp,

Jaz sem že na začetku naletel na težavo :P

Če hočeš špilat online pač moreš met dovolj exp. točk, zato pa moreš na začetku naredit vse treninge.

Meni se zatakne že pri drugem treningu in sicer tam, ko moreš preskakovat, hodit z pogledom naprej plezat itd.

Prvo lepo napravim vajo kao, potem drugič ko pa grem na čas pa lepo grem vse skozi tak kot treba ampak po grem pod ono bodečo žico, ko naj bi bil konec se nena nič zgodi ampak čas se še lepo naprej odšteva in ko pride do 0 napiše, da nisem opravil.

Kaj predlogov?

Gorth ::

sem igrala .. res hud špil:) Sam že zdavni .. mal več kot pol leta nazaj ... in vem da sem imela enak problem sam se ne spomnim kak sem ga odpravila ;( ne vem no ... probi na novo zagnat špil al pa kj, k to more bi kak bug


LP

Kami ::

Bom probal z novim računom, ker je tečno ko nemoreš tega naredit potem pa nemoreš nikjer online špilat :\

Gorth ::

čaki mal ... a teb se cajt odšteje predn prideš do cilja, a ti noče trening končat? jst vem da sm pršla do konca, pa ni hotl narest treninga

Gorth ::

aja sej si reku :)

aja pa še neki ... če hočeš postat ostrostrelec, potem lahko v 1. treningu samo 2 al 4 tarče (se ne spomnem več:( ) zgrešiš... če to nardiš, dobiš neko medaljo, in lahk nadeljuješ treniranje v Advanced marksmanship, kjer moraš v 1. treningu zadet 3 tarče, u drugem pa sesut eno vozilo... So pa čist izi teningi.

najbl mi je biu zajeban special forces trening, k ti en predava tm o tankih pa to ene 10 minut pol pa iz tega test pišeš :D pa morš orožja razlikovat, pa neke tanke imenovat pa to... sm 52% pisala :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gorth ()

Loki ::

nova verzija je 2.5.
pri meni je bilo drugace to, da sem eno lestev kar preskocil (dol), namesto da bi se obrnil in se spuscal pocasi.

Kami ::

Sem že probal najmanj 15x lepo počaso "po navodilih" pa je enako :P

Aja drugače mam 2.3 zato ker še ni novejše za Linux veni

Ty vsem

Gorth ::

aja zdej je puno novih patchov s tem pa gora novosti, jst sm to zdavni špilala,tko pred ene pol leta :)) od takrat se je tut glede treningov mogl dost stvari sprement ...

KraP ::

Ko bos prisel do konca idi cist do gozda!

LP KraP

Zajeban ::

prvo kot prvo, če hočeš sploh igrat si pod nujno downloadej 2.5. razloga sta dva: 1. če boš že naredil trening ne boš mogel igrat ker mislim, da ni več serverjev za 2.3
2. če pa že boš našel server za 2.3 in boš potem prešaltal na 2.5 te bo čist zjebalo(vsaj mene je) pa sem šel iz 2.4. na 2.5 tako kot vsi ostali. razlog je, da je tolk novih stvari, da glava peče, samo igranje je sedaj bistveno bolj teamsko in zahtevnejše.

p.s. mislim, da je bil v 2.3 pri tem treningu celo bug in treninga nisi mogel opraviti in ga shraniti v svoj personal jacket. lahko, da se motim, ker jaz sem začel pri 2.2 in sem mel v 2.3 narejene vse treninge.

Kami ::

Jah za Linux ni 2.5 ...

Zajeban ::

ja govori se, da pride kmalu in upam, da res, ker uporabniki linuxa so zviseli že ob izzidu 2.4. in so prisiljeni še vedno preigravati 2.3. so pa rekli, da bodo šli iz 2.3 direkt na 2.5.

Kami ::

Upam da, kler serverjev je okoli 100 od tega jih je like 80% praznih..

asdfghj ::

eno uprasnje: pr 2. treningu kadar moras tect n skakat ku neka gazela,ko prides do nekega lesenega "amfiteatra" in zadaj je mreza in ti clowk rece: up that wall, across the (sm pozabu ki) and down the net. jst nrdim use n ko hocem se spustiti po mrezi na tla mi rece: maybe that's your way, but's not the army way.. kaj moram narediti tam da bo pravilno, saj kot zgleda da po mrezi navzdol se ne da?????sprasuvm k ce mi rece se enkrt tw bom dozivu zivcni zlom

Vantage ::

Kami kot so ti ze povedali je v 2.3 bil bug s treningom, tak da se bzv trudis ker ti ne bo updetalo Personal jacketa (probaj pri kom ki ima se 2.4 al pa 2.5 nardit trening).

asdfghj glede tega treninga pa nardis kot ti pove. Up the ladder, cross the bar, down the net (seveda po beli liniji, ker ti to tocno pove).

zvery1 ::

poslušte kaj vam govori na treningu!!!Samo po beli liniji do konca!...pa z mreže se gre dol tako da se na vrhu okol obrneš pa greš ritensko dol po po mreži.

Hint: Special Forces test answers:
Information in this section was contributed by [Apex]Pyro.

First set: B, B, C
Second set: A, A, A
Third set: A, C, D
Fourth set: A, D, B
Fifth set: B, C, B

Hint: Medic test answers:
Information in this section was contributed by SNIPER HEAD and Lee Sobczynski.

Airway management: A, A, A, C, C, B, A, B, D, B, A, E, A, C, C, A, A, D
Control bleeding: B, B, A, B, C, D, A, C
Treat shock: B, D, B, C, B, B, B
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matematika - trapez

Oddelek: Šola
228648 (5651) Yacked2
»

America's army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775895 (3646) Lama
»

Maxximum shop (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7910950 (9103) BlazP
»

Ime Priimek v Ime_Priimek (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
554734 (3694) Doman
»

kozji test (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1036685 (5792) jeti

Več podobnih tem