» »

Ne prepozna Mp3 playerja

Ne prepozna Mp3 playerja

leinad ::

Torej danes sem dobil Mp3 player pa mi ga sploh ne prepozna, ne da bi javil kako napako, vtaknem ga not v usb port pa nič, sploh se mi poleg diska ter cd-roma ne pojavi kakšen removable disk, ki bi označeval mp3-playerja. Drugače mi pa Mp3 player na LCDju javlja znak, da je uspešno povezan. Imam Creative Muvo 200 TX FM.

leinad ::

Ok zdaj sem pogruntal, da je trebalo v BIOSU omogociti USB, pa ga prepozna. Da pa stvari ne bi bile tako enostavne se pojavi nov problem, ko porinem not playerja mi javi, da je visoko-hitrostna USB naprava na nizko-hitrostnem hubu, kar je normalno saj je ta player USB 2.0, hubi na matični pa 1.0. Potem pa ko si zapisujem mp3je gor mi ga zapiše do 29% pol pa javi napako med snemanjem. Kolikor so mi povedali USB 1.0 in 2.0 sta kompatibilna, tako da tukaj problem naj ne bi ležal ali?

leinad ::

Ok doživel sem že marsikaj čudnega ampak tisto je vsaj imelo vsaj malo logične podlage... ampak to pa gre preko vsega. Po uri in pol jebanja s neuspešnim prenašanjem mp3jev, mi na pamet pade nora misel, da če bom razrezal mp3 na manjše kose, ki sem jih shranil v novo mapo, da bom mogoče lahko prenesel fajle, super stvar mi uspe, v skrajnem primeru bi tudi pač tako poslušal mp3je, ampak...na pamet mi pade še bolj nora zamisel brez kakršne koli logike, kaj če bi pa probal cel fajl prenesti v to mapo pa od tu na playerja in stvar uspe potem še tudi s celim kupom fajlov naenkrat.
Tu pa res ne vidim nobene logične podlage, datoteka iz katere sem sprva skušal kopirati je bil download file za LimeWire, isto ni šlo kopirati direktno iz BitLordovega download fileja. Posredno preko tega fileja pa vse komot.
Svašta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175630 (31328) M.B.
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707801 (5840) frikec()
»

Lastniki teac mp3 playerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272167 (1383) e-marko
»

motorola v 360!

Oddelek: Mobilne tehnologije
482868 (1476) schranzek
»

Usb disk problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101704 (1358) nokia6310

Več podobnih tem