» »

Msn messenger 7.5 in logiranje emaila/gesla

Msn messenger 7.5 in logiranje emaila/gesla

Hardstyle ::

Danes sem si na novo inštaliral WinXP in s tem tudi msn messenger 7.5 . Ko sem se imel namen vpisati sem vpisal napačno geslo pri tem pa sem uporabil funkcijo remember me, remember my password... in sedaj, ko se hočem vpisati z istim emailom in seveda z pravilnim geslom me zmeraj hoče vpisati z napačnim geslom (tistim ki si ga je zapomnil!). Sem že spoklikal na "Forget me" vendar ne deluje! Kako vem da uporablja napačno geslo? Ker je preveč ******* !

Mogoče kdo ve kje msn hrani te podatke da bi jih izbrisal in tako začel uporabljati msn? ker sedaj ga namreč ne morem!

Hardstyle ::

Ker nisem videl druge rešitve sem še 1x posnel windowse ... vendar msn še vedno logira napačno geslo torej je napaka nekje v msnju na netu! :S

Damjan Jagar ::

Logira napačno geslo? Pomoje si pa ti geslo pozabil al pa si se zatipkal (Caps lock, Num lock?).
http://jagar.si

Hardstyle ::

Ob prvem vpisu sem vtipkal napačno geslo (vidim po številu *) ob tem sem vklopil funkcijo remember me in si je zapomnil tisto geslo! Ko pa kliknem na forget me pa izbriše sign in informacije vendar ko se hočem vpisati z istim istim mailom mi da nazaj napačno geslo! Dobim pa naslednji error "Signing in to MSN Messenger failed because the service is temporarily unavailable. Please try again later."

Damjan Jagar ::

Ta error ti ne na javlja napačnega vpisa usn in passa. Servis trenutno ne deluje, pozkusi kasneje.
http://jagar.si

bastadu ::

In on je šel na novo winse gor dajat, LOL:D

Včasih je dobro tudi prebrati, kaj pomeni kak eror ki ti ga javi in ne samo kliknat na OK:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

SkIDiver ::

Jz imam podoben problem. Pred devam urama sem posodobil MSN Messenger na 7.5 in sedaj se noče logirat. Sestra ima na svojem PC-ju predhodno verzijo pa se lahko normalno logira. Tudi jaz sem se logiral brez težav s predhodno verzijo preden sem namestil 7.5.

Kot napako mi omenja naj preverim nastavitve mojega firewalla. Ta je izklopljen oz ga ne uporabljam. Igra mogoče kakšno vezo, da je moja internet povezava ICS preko drugega PC-ja?

V katerem grmu zdej tiči zajec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal - vdor v račun - pomoč!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
429566 (5936) Ales
»

Microsoftov Messenger se poslavlja 15. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5013000 (10214) energetik
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675372 (16013) tilinho20
»

Nedelovanje Windows Live messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272091 (1404) rikta33
»

messenger

Oddelek: Programska oprema
141723 (1382) vrtnyka

Več podobnih tem