» »

Tv kartica sapphire ati theatrix 550 pro

Tv kartica sapphire ati theatrix 550 pro

makita33 ::

Ne vem ali imam samo jaz tako težavo ali kartica res dela tako bedno.
Problem imam v prikazovanju slike in sicer zraven imam prižgano navadno tv in če imam na obeh isti kanal, se vidi da na računalniku slika cca 4-5 sekund zaostaja, tudi preklop med programi traja kar nekaj sekund predno preklopi in prikaže sliko. (pc je dovolj hiter p4 2. 8 ghz, 512ram, tudi prostora na disku je dovolj).
Ali tudi vam tako dela ta kartica? Hvala za odgovore

Alexius Heristalski ::

Tukaj UNIVERZUM pravi, da je to normalno pri tej kartici. Nihče pa ne ve, zakaj je tako, možno, da je kriv priložen program (Cyberlink PowerCinema 3), ki je izjemno zanič.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

MEDENA ::

Probaj PowerCinema 4 :D

Alexius Heristalski ::

Na žalost PowerCinema 4 stane 80usd, za lastnike trojke pa 50usd.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Dejancek ::

Alexius Heristalski :

V trgovini tud ne jočeš, da kruh stane vedno več sit, ampak ga kupiš, ker veš da ga potrebuješ ;)

Alexius Heristalski ::

Se mi je zdelo, da eni ne marajo Bomfunk Mc's. :D
Jah, nič bo treba demo sprobat (če obstaja). Kanadčane bi pa najraje na gobec, kakšen klump od programa gredo priložit sicer zelo napredni tv kartici. Blame Canada, heh. (razen, če je kriv Sapphire)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

MEDENA ::

Zdej jo imam doma pa imam probleme z njo...nikakor mi ne uspe dobit TV slike.....scan channels wtf ?

Alexius Heristalski ::

Če imaš kolikor toliko soliden signal, bi moralo delat.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

MEDENA ::

Itak kabelska...

Sprobal sem oba PCI slota, vse možne driverje in oba POWERCINEMA 3&4...Pa nič.

Alexius Heristalski ::

Capture source imaš na Cable?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

MEDENA ::

tok neumen pa spet nisem :P

alioni ::

Tudi sam sem pred kratkim kupil to kartico. Žal nimam nobene ideje, kaj bi bilo lahko narobe, želel pa bi opisati svoj problem kar tu, da ne odpiram nove teme.
Že ko sem kartico instaliral sem imel velike probleme, ker mi je računalnik takoj resetiral, čim sem poskušal naložiti gonilnike za kartico. Gonilniki so bili zadnja verzija z uradne strani ATI-ja. Ugotovil sem, da je bil problem v SP 2, sistem je XP. Zdaj imam gor SP1 in kartica deluje ok.
Zdaj pa k bistvu. Muči me naslednje, nikakor ne morem določiti mapo v katero bi želel shraniti posnete programe. Poskušal sem vse možne nastavitve, vendar mi dovoljuje samo tisto, ki jo program sam določi, to paje pri meni particija c, ki je rezervirana samo za OS+driverje, program Power Cinema 3 pa je naložen na particijo d. Naslednji problem, kako naj posneti film, ki ga je program sam razdelil na štiri dele pripravim v primerno obliko, da bi ga lahko zapekel na DVD. Film je dolg 11GB, jaz bi ga rad spravil na 4,7 GB. Pretvoril sem mpeg v vob file, vendar mi ni uspelo zapeči na dvd niti s Clone dvd2, niti z Nero recode, edino z Make dvd, ki je sestavni del Power cinema 3 sem uspel zapeči dva dela filma, ki sta bila skupaj manjša od 4,7 GB, ker kar je več mi je tudi ta program zavračal.

Jan987 ::

ja itak da ti gre na dvd sam 4,7 Gb. probi prej skompresirat

Alexius Heristalski ::

Mislim, da v PC3 ne moreš nastaviti mape, v katero naj snema. Poskusi štirko, v njej se da.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

alioni ::

kako pa naj skompresiram film, ki sem ga posnel, velik je 12GB. Poskusil sem z dvd shrink, nero, clonen dvd2, povsod javlja da manjka ifo file, ki ga pa film, posnet preko tv kartice nima.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iz video na DVD in kvaliteta zajema TV tunerjev

Oddelek: Zvok in slika
162439 (1942) zcetrt
»

AMD najavil nova TV Wonderja

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
93333 (2672) Vlady
»

Windows Media Center in TV kartica ATI Sapphire Theatrix 550 PRO in Windows Media Cen

Oddelek: Strojna oprema
61171 (1104) jahtba
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918923 (11963) Izi
»

Torej: Sapphire teatrix 550 ali Leadtek PVR2000

Oddelek: Kaj kupiti
272761 (1955) Izi

Več podobnih tem