» »

TI 92, 89 programi za download

TI 92, 89 programi za download

delucia ::

Pozdrav.
Danes sem kupil kabel za povezavo kalkulatorjev(TI) z racunalnikom, sedaj pa bi prosil da mi kdo pove s katere strani dobit programe. Sem iskal po googlu, sam ni nic kaj pametnega. Ze sem dal na 89 najnovejsi OS, na 92 pa rece, da se ne da update-at, ker nima flash memoryja.

Najbolj me zanimajo programi za:

-lastne vektorje matrik
-laplaceovo trensformacijo
-kakšne operacije z vektorji (vektorski produkt....)
-div, grad, rot, laplace..



Pa za TI 92

-sistemi enačb
-diferencialne (desolve)

Za vse odgovore se ze v naprej zahvaljujem...

PS:

Ce slucajno kdo se isce kabel za povezavo, kot sem ga jast.... dobi se ga v LJ v centru na miklosicevi. Moj je USB srebrn, ter je stal 11 600.


Lp

delucia ::

aja pa se kako te programe natankas na kalkulator... Zvlekel sem ene programe ki imajo koncnico .89f. Odprem TI connect, pa nikjer ne najdem prave stvari. Za zbrati je samo home ali content tools v katerih so ikone. Poskusil sem ze vsako, pa ni nobena prava...

neoto ::

Odpreš TI Connect, potem pa klikneš TI Device Explorer. Če ti prepozna kalkulator preko kabla, ti bo izrisalo mape. Nato pa v željeno mapo enostavno povlečeš datoteko programa.

Smorny ::

delucia: to ti vse kalulator že po defaulti omogoča. Mogoče ne bi škodilo prebrati priročnika!
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

delucia ::

delucia: to ti vse kalulator že po defaulti omogoča. Mogoče ne bi škodilo prebrati priročnika!


Lastnih vektorjev ni, so samo lastne vrednosti, div grad, rot... tudi zagotovo ni. 92 desolve nima v katalogu prav tako ne solve( and .{y,x}), ki je namenjen resevanju sistemov enacb, lahko tudi vec kot dve...
Brezskrbi sem imel v rokah prirocnik, pa tutoriale pa...

Neoto: hvala za odgovor. Celo deluje :)

Nasel sem dosti progtamov na

http://www.ticalc.org.

delucia ::

a se da kako tako naredit, da bi te ukaze recimo div() premaknil tja kjer so drugi programi, ter da bi jo nasel v catalog-u med tovarniskimi?

neoto ::

Drugače pa si potegni program TIGCC in si napiši v C-ju svoj program za reševanje poljubnih problemov.

delucia ::

A ves ce obstaja kje kaksen program za racunanje lastnih vektorjev? Vse ki sem do zdaj nasel ne izrscunajo prav, pa tudi dajo le numericne rezultate.i npr eigVc()... racuna samo numericno.

neoto ::

Žal ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so v Sloveniji sploh še kakšni developerji? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
28057930 (27527) LeQuack
»

Kalkulator

Oddelek: Kaj kupiti
284817 (2462) cobrastar
»

Znanstveni kalkulatorji

Oddelek: Kaj kupiti
288041 (6338) matichy
»

Kalkulator: HP ali TI?

Oddelek: Kaj kupiti
122002 (1835) Eru
»

Kaj so tenzorji?

Oddelek: Znanost in tehnologija
52654 (2495) OwcA

Več podobnih tem