» »

obnovitev zbrisane particije?!

obnovitev zbrisane particije?!

Nejko23 ::

Pozdrav!

Po lastni krivdi imam sedaj hud problem, namreč formatiral sem disk c:, na d: particijo pa prekopirat vse datoteke, ki jih rabim. Ko sem naredil novo particijo (quick format NTFS) in naložim na c: windowse xp, sem ugotovil, da sem pred formatiranjem pozabil prekopirati dokumente na d: disk. Skušal sem že z raznoraznimi programi obnovit izgubljeno particijo in priti do izgubljenih dokumentov, pa brez uspehov.
Ali obstaja kakšen odličen program za obnovitev formatiranega diska ( gre se mi samo za wordove dokumente, ostalo me ne zanima) oziroma če lahko sploh še pridem nazaj do podatkov?

hvala za odgovore

lp, Nejc
  • spremenil: Nejko23 ()

gumby ::

file scavenger je pri meni resil vecino sesute particije

Nejko23 ::

hvala za nasvet. Najde mi dokumente, ko jih pa obnovim pa želim odpret, mi pa word vrže vn sporočilo, za pretvorbo dokumentov, nakar se pokažejo samo eni znaki, nobenega teksta. In to pri vseh, pri nekaterih mi zahteva še makre. A obstaja kakšna posebna varianta obnavljanja, da bodo dokumenti berljivi?

gumby ::

če se ti to zgodi, je datoteka verjetno ze "povožena" in ni šans, da jo dobiš nazaj

takoj po formatiranju bi verjetno dobil 100% nazaj, ko pa enkrat začneš instalirat stvari na disk, se stare datoteke prepišejo in je rešljivost teh stvar loterije

mrbungle ::

poskusi z GetDataBack, jaz sem dobil večino datotek nazaj, če pa si jih že povozil, potem pa bož težko dobil nazaj povožene datoteke.

Uspešno reševanje ti želim.

Nejko23 ::

poskusil vse živo, a našel nič. Očitno nimam sreče da bi dobil dokumente nazaj. Bo treba bit pa v prihodnje bolj previden. Pa vseeno hvala za pomoč.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvarjena particija - nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
232440 (1988) 69charger
»

Program za pridobitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
356559 (6016) T_F_7
»

Pri urejanju ne pokaže vseh particij

Oddelek: Operacijski sistemi
303335 (2816) Malajlo
»

Windows 7, težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
281664 (1209) solatko
»

kako formatirati visto

Oddelek: Operacijski sistemi
91928 (1752) Okapi

Več podobnih tem