» »

zvezdice!!

zvezdice!!

sifu ::

jest imam par predlogov...ce ze razmisljate o preoblikovanju slotecha....za zacetek odpravite vse te zobate ovce in gnoje...kazn za neprimerno obnasanje bi biu kaksen znak zravn imena( recimo $$), ne pa privlacne slikce in podobno...tako bi vsi vedeli, kdo je gnoj, in tudi noben si ne bi zelel postati gnoj, ker ne bi blo vec privlacno...

nazaj uvedite zvezdice in ne tako da bi se stevilo zvezdic stopnjevalo z vsakim postom, ampak bi zvezdice dodeljevali moderatorji vsakemu posamezniku, kot bi se jim zdelo primerno.....tako bi največje število zvezdic imeli tisti, ki bi največ vedeli o posamezni stvari v določenem forumu , ter imeli največ znanja ter bi največ pisali.....
tako bi lahko takoj ocenil težo v odgovorih ce bi ti recimo odgovoril nekdo ki ima 5 zvezdic ali nekdo ki ima 1 zvezdico pa se $$ zraven imena

glede wareza pa tole...ce ze folk tolk sprasuje po warezu pa tem...lahko mirne volje ustanovite nov forum oddelek: warez...in to je to...

eeeeee....to je vse kar sm hotu povedat:D

aja pa se to...zakwa to pisem...zato k je slo-tech zgubu na kvaliteti...vsem se gre da bi mel te slikce zravn imen itd...clankov ni nbenih,....edino kar se laufa je forum...pa se to gre vse u ppeeezzzddooo

Tomi ::

Lahko bi rekel, da imaš kar nekaj telepatskih možnosti.
Debate o nekaterih od teh zadev potekajo v adminskem delu, tako da nekaj od tega bo izpolnjeno.
Zvezdice so bile samo za zgago, in če bi jih hoteli uvesti na novo, potem bi bilo preveč dela, da bi bile pravične, pa tudi veliko moderatorjev bi rabili.
Warez oddelka NE BO.
metrodusa.blogspot.com

Elemen_T ::

Dodeljevanje zvezdic vsakemu posamezniku posebej...hohoohoh. To bo ja.

Ideja z owcam v tekstovnem formatu pa ni slaba ideja.
Naj piše samo "Zobata Owca™", brez slikce >:D

_Mortal_ ::

Ma puste slikce k so prov hude
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Primoz ::

Zakaj ne bo zvezdic:
Vsako neavtomatsko dodeljevanje zvezdic bo avtomatsko pripeljalo do upora (v stilu.. jaz sem car, hočem več). Vsako avtomatsko dodeljevanje zvezdic pa do zlorabe sistema (pač probavate kaj vam da zvezdico ... in potem to nabijate). Torej.. stvar nima smisla.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Loki ::

kaj imas pa namen narediti glede spremembe kaznovalne politike, o kateri "vpijete" te dni?
I left my wallet in El Segundo

sifu ::

ma hotu sm rect sam to da je treba neki pogruntat v stilu zvezdic al kej podobnega in sicer da bomo vedl kdo je resn uporabnik, kdo daje uredu odgovore in kdo kr neki nabija....

prej (to cist na zacetku se) ko sm vidu da mi je svetovau model k ma 4 zvezdice, mi je blo takoj jasn da model neki ve oziroma da dost obiskuje slo-tech ter mi tako lahko da kar dobr nasvet recimo glede nakupa in podobnega ker je pac dost v tem ane....zarad tega bi jest uvedu zvezdice...lohk pa kej druzga namest zvezdic....

sej ne pravm da bi moderator vsak dan gledu kdo je ql in mu dau zvezdico vec....pac moderator itak skos preverja kaj dogaja in vid kdo je res pametn in kdo ne ter tistemu doda nek naziv...

kazen namest gnoja (primer):
recimo da pise tole zravn imena:

nickname (neresen uporabnik)

to bi blo cist zadosti...nbenih slikc ali cesa drugega kar bi privlacilo naziv

pa admini tudi ne bi meli slikce ampak:

nickname (admin)

al kej podobnega...odlocitev je vasa

Binji ::

Tisto da bi pisalo zraven imena se jst cist strinjam. Ima vecjo tezo kot te slikce zdej. Za admine mi je vseeno, zvezdice pa bi blo lepo spet met, iz tocno tistega razloga, kot je povedal sifu. En tak sistem kot prej ce bi bil, edin da bi bli posti enakovredni komentarjem, stevilo zvezdic pa odvisno tudi od tega, kolko cajta si ze registriran in postas.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

tha_man ::

Jaz se ne strinjam z dodatnim nazivom poleg imena! Odpravite Owce in to je to.

Prav tako se ne strinjam s ponovno uvedbo zvezdic v kakršnikoli obliki. Lahko pa bi uvedli nazive v stilu 'hardware master' ali 'software master', ki bi ga moderatorji podelili samo osebam ki po njihovem mnenju *res* obvladajo določeno področje. Moderatorji itaq vidijo kdo ima kaj pojma in kdo ne, prav tako kot vidijo kdo je sposoben za Pisuna(tm) in kdo ne. Pravzaprav bi lahko bili tud kriteriji podobni, sm da uporabnik ne bi rabu prosit za naziv. Moderatorji bi ga podelili na osnovi njihovega mnenja o osebi, kot nagrada za aktivno in koristno sodelovanje na forumu. Teh 'Masterjev' seveda ne bi smelo biti preveč.

To bi tudi pomagalo dvigniti kvaliteto postov, saj bi uporabniki sprevideli da z brezveznimi posti ne bodo nič dosegli. Kaj pravite?

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

sifu ::

pravim da si dobr govoril....ceprou bi uvedel tudi to, da moderator tistim k res pocnejo neumnosti dodeli tud nek naziv, tako da ga nebi resno jemali...:\

tha_man ::

No ja, tistim ki *res* počnejo neumnosti, lahko. Ampak ne tako kot so se sedaj podeljevale owce, kar za vsak warez post pa to... Uporabnik bi se moral res potrudit za to. Če bi se preveč trudil pa mu preprosto izbrišejo account, brez vsakega naziva. Ampak obvezno s predhodnim finalnim opozorilom, kaj ga čaka.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Sodom ::

Ha, jaz bi rad mel narobe obrnjeni križ pa napis "I killed messiah" ;>
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

chucki ::

Jst bi pa imel slikico od enga pastirja + kako hrani zobato ovco!:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Tomi ::

Saj se zadeve debatirajo, tako da nekaj bo.
Samo je pa težko, glede na to, da je trenutno 2200 userjev, in prilagoditi se je treba večini, samo pri vseh to ne bo šlo..
Tako da bo res treba najti sprejemljivo rešitev, in če imate kaj pametnega, kar na dan z besedo.
chucki: jaz pa vilo na Azurni, Porsheja v garaži in še kaj..
metrodusa.blogspot.com

Jolando ::

zdej k smo lih pr zvezdicah bi lahko povedali kasn naziv bi dubu tisti s 5 zvezdicami
God save the Queen, she ain't no human being...

Aljo1 ::

Dolgo je bil mir o zvezdicah, pa se je en spet spomnil ;(
Glede wareza ali ni nobene možnosti da se tudi kaj o tem pove. Kaj pa kakšen private forum.

Tomi ::

Kolikokrat je potrebno povedati, da wareza na Slo-techu v nobeni obliki ne bo.
Nihče vam pa ne brani, da se lahko zmenite po mailu, če imate nos>:D
metrodusa.blogspot.com

_Mortal_ ::

Pizda zakj noute nardil Warez-a
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Predator ::

ker ga ne smejo; in ne spet začet sej majo druge strani to tud; lepo naj majo ampak 1. to je nelegalno 2.če imate na drugih straneh ne vem zakaj rabite to tudi tukajpreveč dela je bilo že vloženega v to stran da bi jo na koncu izubili zaradi ene par warez obsedencev; naredite si svojo stran že enkrat:\:\:\

_Mortal_ ::

>:Dwhat's your point >:D:D>:D:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Primoz ::

Wareza ne bo, ker smo tako pač rekli. Če ga rabite, si ga poiščite drugje. Razlog: ker smo se tako odločili. Konec razprave o warezu.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

luni ::

Primoz te besed bos moral izrect se nickolikokrat.

_Mortal_ ti pa ne razumes zelo preprostih stvari. Hodis v posebno solo? Ce ne, bi ocitno moral...
Artificial Intelligentia

_Mortal_ ::

Luni al si ti neumen al ne vidš da se mal zajebavm


p.s. sori za tisto neumen
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

sifu ::

mortal : ce si ze napisal -->p.s. sorry za tisto neumen --> to pomen da si imel cas da bi zadevo pobrisal se predno si jo poslal --> iz tega sledi da tvoje opravicilo ni opravicljivo --> to rej po mojem se vedno mislis da je neumen

vsaj tko sm to jest dojeu :D

Tomi ::

Ne, jaz pa to razumem kot foro.
Ker je bilo mišljeno s tema namenom, da to izreče, potem se pa opraviči.
Malo psihologije je treba poznati.
metrodusa.blogspot.com

_Mortal_ ::

Look at the big brain on Tomi
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

_Mortal_ ::

Mal zajebancije mora bit
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medsebojno ocenjevanje uporabnikov

Oddelek: Slo-Tech
372301 (1526) Jebiveter
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076869 (5202) lordgreg
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694598 (3743) Tomi

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947500 (5488) Sergio
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645120 (3998) OZZY

Več podobnih tem