» »

Nova podoba slo-techa

Nova podoba slo-techa

R0K ::

Po mojem mišljenju bi lahko s-t počasi dobil kakšno novo podobo saj je stara ze prec in se več ... tudi stari slo-tech je bil isti sam ste samo barve malo spremenili in dodali nekaj funkicj tako da imate ze ta dizajn zelo dolgo .... predlaga da bi na s-tju objavili razpisl za najboljšo stran pa bi se vsak pošten HTML programer/freak potrudil ni nekaj nardil vi pa bi se odločili če vam je kaj ušeč in morda celo zamenjali.

No to je samo moje mnenje ....

Lunik ::

Hm. Jest sem se kar nekako navadil tega izgleda...
Sicer pa ideja ni slaba... :)

bastadu ::

Jaz pa mislim, da je stran kar vredu. Ni preveč načičkana in je lepo urejena. Postala je že dobesedno zaščiten znak slo-techarjev:D

ChiefThunder ::

se strinjam... mogoče kakšno malenkost, nč drastičnega...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Jebiveter ::

Pa sej dizajn ni tko star! Sele eno leto! Po mojem mnenju je izgled strani kr uredu!
Fantje, ne spreminjat nic!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

R0K ::

jebiveter : stran je 6.11.2000 doživela samo tako "pomladitev" drugače pa je oblika ze precej stara 1-2 leti (mogoče še več) ...

Loki ::

pomladitev?
kaj pa je zate sploh drasticna sprememba izgleda?
I left my wallet in El Segundo

BlackHole ::

Glavno, da je stvar pregledna. Edino kar bi lahko dodali, je funkcija SEARCH pa morda bolj zanesljivo delovanje foruma.

Tomi ::

Search bo, ko bo "pomlajen" server.
Samo po moje je nesmiselno drastično spreminjati izgled, glede na to, da je stari poznan in ni težaven za vse nesrečnike, ki se še mučimo po dial-upih. Kaj lepšega pomeni več nalaganja.
metrodusa.blogspot.com

Binji ::

Men je tko kukr je cist vsec.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

sash ::

No tud jaz sn mnenja da zadeve dok dela ne bi blo pametno kaj bistveno spreminjat, ker če pol ko bi jo spremenili neke časa nebi stvar delala tak ko treba bi spet vsi jamrali. >:D

tha_man ::

Men je trenutni izgled Slo-Techa zelo všeč, pa tud funkcionalen je dovolj. Kar se olepšav tiče, bi lahko mogoče dodali možnost sprembe barve ozadja (kot majo na kiss-u), pa avatarje v forum, ki bi se jih moralo dat izklopit. Definitivno pa najprej zrihtajte server.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

darh ::

Tomi: sj mislm da je lih to problem... lohka bi se stan mal dodelal, da bi se na dial upih hitrejs odpirala.. an ? naprimer da se edn lot pregledovat HTML in ga skric na najmajso mozno obliko ipd...


aja... pa se nekej mi ni jasno... zakaj pri testih ne polinkate se slikice zraven texta, k se nekak lazje klikne na vecjo povrsino, pa ne da bi bil kaj motoricno zavrt pa kej.. sam je res :DDD
Excuses are useless! Results are priceless!

Sodom ::

Hm... če boste strani kaj dodali bo prekičasta. Če jo boste spremenili bo isto tako prekičasta. Dobra je! Temne barve so najboljše
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

rc-car ::

xbite: slikce so po novem tudi polinkane :D

Drugace pa jest predlagam samo malo prilgoditev Netscapu, ker ne dela vse cist lepo, posebej v forumu ne. Pa pod dodajanje posta ne dela gumb za Link, sicer ne vem, če v IE dela, ampak vseeno, to je treba popravt..

Aja, pa zelel, bi si malo vecje okno za pisat noter poste
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

[t502] ::

Dela v IE-ju :D

Mogoce ti JavaScript ne dela ker ga Link gumb uporablja se mi zdi :)

[t502]

darh ::

rc-car: jah vem an... le od kod mu ideja >:D

a drugi gumbi pa drugac delajo ? :)
Excuses are useless! Results are priceless!

rc-car ::

Vsi gumbi razen "Link" delajo.

Najbrz je JavaScript mal slampast napisan, tko da dela v IE, v Netscapu pa ne....
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744058 (25924) Ziga Dolhar
»

Firefox 2.0.0.12 z resno varnostno luknjo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7510766 (6574) Loki
»

IE odpira strani v novih oknih

Oddelek: Izdelava spletišč
151517 (1484) Zzzzzzz
»

Komentarji & Kritike

Oddelek: Omrežja in internet
301716 (1171) SLOWWWeb.net

Spreminjanje podpisa ne deluje...

Oddelek: Slo-Tech
251158 (919) undefined

Več podobnih tem