» »

Miss Slo 2005

Miss Slo 2005

1
2
»

BigWhale ::

Pa ne, da se pocutis osebno prizadetega... ;) Meni gre pa zaenkrat kar dobro, hvala... :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

TESKAn ::

Veš, kaj je še bolj hecno, BW? Da so si te teme vsako leto tako hudimano podobne, da lahko že vnaprej napoveš komentarje:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OldSkul ::

Tale naše miss, sem slišal, da je mela plastično operacijo na nosu. Je kej resnice na tem. Nos mi je res neki čudn.
Drugače, pa čisto preveč fasade. Pa se grejo neko lepoto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

64202 ::

Ja, samo je ze kdo tocno izracunal lepoto misice? I pwn you all :))
I am NaN, I am a free man!

64202 ::

> Tale naše miss, sem slišal, da je mela plastično operacijo na nosu. Je kej resnice na tem. Nos mi je res neki čudn.

Naceloma je po operaciji nos lep, ne? :D
I am NaN, I am a free man!

BigWhale ::

Mogoce se se ni zarastlo vse tako kot bi se moral. ;)
Recovery kr traja... :P

Bo na kitajskem glih lep nos imela... No, meni se sicer ne zdi nic kaj posebno grd. Dokler nima take kumare, k jo mam jest, je vse ok. :P

CWIZO ::

BW: zame se ni treba bat. Ce mas ti bejbo, se ne pomen, da se mors kle neki vec delat pa ostale v nic dajat. Lahko odpres temo: Jest mam pa punco, pa das notr sliko da bomo vsi vedel da mas punco, ne pa kle smetit z brezveznimi komentarji.


kar se pa topica tice; men je bejba usec.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

hruske ::

A je kdo debatiral z njo prek rtvjevega klepeta?
Rad imam tole državico. <3

OwcA ::

Dolgočasno. A take pogovore dejansko moderirajo/cenzurirajo, ali lahko postavljaš spotakljiva vprašanja?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Lex ::

Neki selekcije je že pomoje. En jo je pa vprašo če bi se dala dol z njim za miljon € :D

pa ka je s tistima tatoojema nad trtico, da je taka skrivnost? K da se ne da objavt fotke na kitajsko-angleškem forumu pa ti povejo ka pomenta ;>

Calligula ::

A nisem pred kratkim napovedal izbora kjer bodo vse tekmovalke grse od najboljse zenske na Copovi v eni minuti vrveza?
Pa da bo izbrani obup OBVEZNO sebe videl tudi v podobi bodoce pevke?

Mislim ta sablona... bljak:'(

Lex ::

Calligula: ka je narobe s to šablono? Sj drugje po svetu tut ni lih kj drugač. Glavno da je lušna, dobra po duši (da bi pomagala vsem po redu), pa da zna še kj druzga k sam lepo zgledat, pa čeprav je to sam žongliranje s kumaro. Pa da bojo vse grše od najlepše na čopovi. lol no, itak da lah v tisti gužvi najdeš eno res ultimativno. Sam ka pa povprečje? Nek nenapisan standard?
To kar si ti predvidel je tak k da js zle rečem da bojo slotechovi hrčki v prihodnosti večkrat štrajkal k googlovi, pa da bo nova verzija KDEja grša k nov MacOS. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lex ()

krho ::

Calligula: Ona je ŽE pevka. www.radiobelvi.si maš objavljena oba njena komada..
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Calligula ::

Ja, pevka ja:(

Lih tolk kokr sm jz pevec. 8-O

AlienGT ::

Tomaž Humar: Kaj bi ti naredila, če bi bila ujeta v razpoki 6 dni, premakniti se pa ne bi mogla niti za meter, sneg bi te pa vsako uro zasul?

Kandidatka: Poskusila bi nahraniti lačne v Afriki, naredila bi mir na zemlji, končala bi vse vojne ...
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

DOOM_er ::

dej kr neki ta miss usake oči majo svojga malarja men pa še marsikermu ta ženska ni ušeč sploh ker je naivna grda, dehidrirana in podhranjena, pa še glas ma kt ena žaba k jo odirajo s kože in ji razširjajo grlo (ene par ljudi na tem forumu bo vedlo kaj mislim)
Robots will steal your job. But that's OK

BigWhale ::

cwizo,

Moral bi bit cmizo... K sam jokas... Sej ti noben nic noce, no... :P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952983 (5254) Poldy
»

Miss Anglije je - Muslimanka - po rodu iz Afganistana[:D]

Oddelek: Loža
212246 (1609) Calligula
»

Ti(p)čki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18910955 (6621) SebaR
»

Izbor za MISS Slovenije 2003 in Matrix predloga?!

Oddelek: Sedem umetnosti
473037 (1840) Ziga Dolhar
»

Najlepša slovenka! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11617568 (13001) ripmork

Več podobnih tem