» »

Kako naj naročim mešalko?

Kako naj naročim mešalko?

nokia6310 ::

Odločil sem se, ker se ukvarjam z dj-stvom, da si bom kupil zunanjo mešalko, ker je s tem delo veliko bol enostavno in preprosto pa še z računalnikom se jo lahko preko USB porta poveže.
Zanima me če kdo pozna kako trgovino v tujini, kjer bi se dalo to naročit plačal pa bi, ko bi jo dostavili v slo po povzetju ali kako se žee to imenuje?
Nimam kreditne kartice zato me to zanima, kako bi stvar izvedel?
Mešalka ki me zanima pa je Ecler nuo5.
To vam bo morda pomagalo kot podatek pri iskanju.
Vglavnem hvala vsem za pomoč.
Seveda pa se nebi branil tudi tega, če bi mi jo kdo pripeljal če ravno gre v našo evropo.
Lp Vsem

iso2000 ::

Ponavadi firme nočejo pošiljat na tak način, da plačaš po povzetju - vsaj takšne so moje izkušnje, vsaj iz tujine. Večinoma pa se lahko dogovoriš in plačaš z nakazilom na njihov bančni račun. Od njih moraš pridobiti podatke kot so IBAN, BIC in ime banke. Na osnovi teh podatkov lahko nakažeš denar v tujino. Banka ti bo zaračunala še nekaj provizije za storitev (ca. 1000 sit) in potem samo še čakaš na dostavo.

LP

Tic ::

Po povzetju odpade.
persona civitas ;>

Moonman ::



Tic ::

Ce se prav spomnim, sem tukaj narocil dve ortofon glavi, pa so rabile več kot 1 mesec da so prišle. Okrog novega leta. Naročil sem črne, dobil srebrne. Tko da nimam dobrih izkušenj.
persona civitas ;>

farko ::

Tako mešalko lahko kupiš tudi v velenju drži jo trgovina m4 to je glasbena trgovina pa kolikor vem tudi na obroke.Kako si si pa zamislil da ti nekdo da kartico da boš ti naročil je pa malo smešno kajti to se ne dela in sploh škoda vrašvat.
farko

nokia6310 ::

farko:
Nisem rekel nikjer, da bi rad od koga kartico seveda pa se je nebi branil, če bi mi jo žee kdo ponujal.
Jaz sem samo rekel, da nimam kartice in da bi jo zato naročil po povzetju.
Drugače pa hvala za info bom jutri vprašal kako je s v to trgovino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612732 (4332) vilonja
»

Katere "koncertne" zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
81605 (1299) einstein :P
»

Studijski mikrofon -pomoč

Oddelek: Zvok in slika
61692 (1576) Zvezdica27
»

Opremiti prostor z komponentami za predvajanje glasbe

Oddelek: Kaj kupiti
91384 (1170) t-slav
»

Nakup iz tujine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608263 (4906) Dr_M

Več podobnih tem