» »

Izbor za MISS Slovenije 2003 in Matrix predloga?!

Izbor za MISS Slovenije 2003 in Matrix predloga?!

bastadu ::

Mislim BOLANO! Ali smo res lahko slovenci tako neizvirni?! Komentarji?

ganzi ::

lol-kratko in jedernato..

Damjan Jagar ::

Slišim uvodno špico in pogledam na TV - jupiiii The Matrix na POP TV. :))

Potem se pa prikaže napis Miss Slovenije za miss sveta. :'(
http://jagar.si

Zgodovina sprememb…

msmiha ::

Em zakaj se sploh gre ?0:)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

bastadu ::

Scenarist izbora za MISS 2003 je vzel rdečo tabletko:D

ank ::

Ja čisto mimo so vdarli:P

OmegaBlue ::

Sramota...
Saj zame, usako leto je nekaj tko neumnega.

Moj komenatar: What The F**k are you thinking!!!!
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

undefined ::

Zdaj mora le še voditelj oddaje kako missico prašat: "You think that's air you're breathing now?" :D

TylerDurden ::

Agent Smith jih pa pretipuje v zakulisju.
Let\'s make some soap ...

MI_KO ::

:D :D :D

BTW
Katera se vam dopade?

OmegaBlue ::

LOL a ste vidl prvi game over (metal scena), pliz dejte rečt da je kdo posneu u .mpg/.avi :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mirage ::

LOL neki metalec je kar vleto na oder. :D :D

MI_KO ::

Meni gre vedno bol na smeh!

MI_KO ::

:D

Nemoten potek glasovanja...:D :D

Pejđ je že v minuti crkno!

OmegaBlue ::

LOL tole vas bo zanimalo.

Grem iz radovednsti na www.miss-slovenije.com in lejte kwa dobim:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tomi ()

MI_KO ::

OmegaBlue ::

Ja sm poj vidu :8)

Useno funny :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

jRk0 ::

mislim, kaj takega.
slovenci s(m)o primitivni.

pa keri glasbeni vlozki, aaaa.

;(
You fuck up once, you loose two teeth.

undefined ::

> pa keri glasbeni vlozki, aaaa.

Če niso avseniki al pa slaki, pol je itak brez veze. ;)

OrkAA ::

loooool jest sm crknu od smeha pr tisti metal sceni :D :D

flipflop ::

A ma kdo začetek? Mal sem prejle pogledal,pa bi bilo boljše,če ne bi. Upam,da fašejo tožbo zaradi uničevanja ugleda:8)

mrTwelveTrees ::

mislim SRAMOTA !

http://www.miss-slovenia.com/default.asp


še zmeraj niso napisal kdo je zmagovalka > 2 dni stare novice gor... jaoooo


;((

BigWhale ::

Tisti 'Metal' vlozek na prireditvi je bil eden boljsih... Boljsi od originala... :P

frenk ::

teli organizatorji pa res nimajo nč domišljije;((...pizda so kekci

ssokec ::

men je blo pa full zakon, vsej neki novega, zelo so se potrudili pri sceni in Cavazza je dobro vodil to prireditev, najboljša prireditev za izbor miss pri nas do sedaj!
še miss-ica je dobila 206 CC, lansko leto pa 206 SW.

pin29 ::

vsako leto bolj debilni, le kako se lahko še bolj izkažejo v tej smeri kot so se že? Mogoče jim rata drugo leto:\ :D

pin29 ::

ka pa je blo novga? No ja mogoče za tiste ki niso gledal Matrice in njenega nadaljevanja...
vsak ma svoje mnenje, ampak neki izvirnosti bi pa le lahko mel (organizatorji)..

netko ::

JZ lohk samo recem za bruhat , to naj bi po moje bil vesel dogodek ne pa pogreb ..naj si mal pogledajo kako to italjani al pa nasi sosedi hrvati to nardijo...
kreteni ...

Soldier ::

PA ka ste tak kriticni no! A niste vidl gor NEO-ta. To je blo res iz matrice no. .....ce sodim po izbranki>:D

undefined ::

Sploh nisem gledal. Mogoče še bom, če bo arhiviran posnetek na spletu. Je bilo res tako slabo? ;)

Imortales ::

Jaz tega nisem mogo gledat. Popteve sem všaltal dva al trikrat pa me je minlo.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

M&M ::

A vam še ni jasno, da kar dobi v roke POP-TV je vse v K***

samo poglejte SP v fuzbalo, ki so ga tolk sfukali poptvjevci, da me je minilo, da bi gledal.

O miss pa je itaq škoda zgubljat besed, ker zamga pač tista, ki večim da .... >:D

Toliko lepih slovenk, za miss pa vsako leto večji šit izberejo ! ;((
M&M

CaqKa ::

a ma kdo arhivirano.. sem že na 3delavnici namreč spraševal pa noben ničč.. ker to bi pa res rad videl tole našo neizvirnost :)

Dusko ::

@caqka:
Ponovitev miss slovenije 2003 bo to soboto. Ure na žalost nevem.Ampak verjetno bo že držalo.

CaqKa ::

bo treba snemat.. da bomo meli arhivo za smejat enkrat v poznih letih :)

BigWhale ::

Ah, missica je cist fletna punca... Se je sploh ne bi branil... ;> Pa se ekonomistka/pravnica/... ni :P

undefined ::

> Pa se ekonomistka/pravnica/... ni :P

Kar je res, je res. ;)

M&M ::

Proti misici nimam nič,... ni si sama kriva, da so jo izbrali, samo hočem povedat, da se po slovenskih ulicah sprehaja na stotine bejbik, ki so 100 X voljše od vseh SLO misic skupaj!

Če je kdo slučajno gledal izbor za Miss Italije, si je lahko napasel oči,... čeprav tam so pa voditelji potrebni starčki,.. ki preveč govorijo,... samo kako imajo pa miss!!!




Presodite sami!
M&M

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

undefined ::

Hja, se strinjam, da je dosti lepših od te izbranke (tudi po mojem okusu). Ampak kot vedno, je to stvar okusa posameznika. Pa mene niti ne moti katero določijo, ker to prav nič ne vpliva na moje življenje. :)

M&M ::

Ta odgovor je pa najboljši od vseh! :))

... Boli nas, katera zmaga,... na finalni prireditvi nas tako ne bodo opazili, pa če naša misica naga po odru skače!
M&M

Arrivo ::

Pri teh izborih za Miss Slovenije se vedno spomnim nagrade, ki jo je dobila prva uradna Miss na še države; to je bil 2 leti star Opel Kadet...

Popeye ::

Men so ble se najbolse une tri k so nastopale za Game Over. Milsm da so BBT. Ena je bla bolsa od druge. Bolj sm si tm napasu oci k pa na useh missicah.......:D

tomash ::

..... X|, god damm it!
Groza pa ta POP tv!

1. Prireditev so bile ene same reklame
2.Scenarist je prireditev organiziral tako, da je voditelj izpadel super pameten, misice pa neumne.
3.Take komisije nocem nikoli vec videt. Kolikor se spomnim je bila noter samo ena ženska, ki se spozna na modo (kreatorka iz Beti), ostali pa so bili sami neki čist x.
4.Zakaj kradejo sceno iz Matrike? A jim ni jasno, da ni nic slabse kot to ce nimajo lastne ideje za sceno. Za zgled bi si lahko vzeli zadnji Evrosong.
5.Kanditatke za miss smo tako malo videli od blizu, vsega ostalega je bilo vec.

Prireditev sem gledal zato, ker poznam Vesno V. in mislim da je bila vsekakor bolj lušna od ostalih, ki so doble lento. Sploh ne vem kako je lahko recimo Jasna Vukašin dobila kak glas, kam je folk gledal !
Miss bi dal v zadnjo tretjino 1. in 2. spremljevalko pa nekam na polovico med primernimi za miss.

CaqKa ::

jaz sem današnjo zadevo snemal na dvd... grem zdaj pogledat kaj so ušpičli :)
mogoče bom še kakšen rip prispeval.

OmegaBlue ::

CaqKa o pliz dej mi sj un odlomk ko so kao "metal" game over :D

morem met to :\
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

iskra ::

ta lepše punce meraj izpadejo u regijskih tekmovanjih ... groza. In usako leto zberejo bol grdo - ena ima zobe u offsideu, druga je cela grda, Rebeka je bla široka za obe spremljevalki, ... še najbol mi je bla ušeč una iz leta 98 (al ne vem kirega) k je dobila Alfo Romeo.

Scena od Matrix je bla še kr solidna ampak useeno malo preveč robotska. Če bi hotli bi jim jst nardil scenarij (dva maturantska plesa u grand hotelu Emona sm že speljal :D )

Miss italije pa je bla špica - škoda mi je edino une bjonde k je bla med šestimi k je dobila majco od Tottija - je bla prow kokola (dobre izjave in lepe očke).

CaqKa ::

če je toti matrix začetek bil vredi.. potem sem jaz pecikl... pa z trepalnicami gonim :)
skakali so s trampolinom.. one ženščete so ble belo oblečene... pa daj no.. kot so na 3delavnici povedali... če kopirajo naj kopirajo dobro.. ne pa taki ščiš :) grem dalje gledat... mam komaj prvih 6 minut za sabo.

Ziga Dolhar ::

IceMan, dovoli, da malce izkoristim eno tvojo izjavo, ki si jo sicer namenil meni:

Kaj meniš, si dekleta, ki gredo na tekmovanje za Miss Slovenije, s tem pustijo žaliti svojo inteligenco? 0:)
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

miss slovenije 2007

Oddelek: Loža
222068 (1290) AndrejS
»

Miss Slo 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
665065 (3255) BigWhale
»

Miss Slo 2004

Oddelek: Loža
222207 (1458) whatever
»

Miss sveta 2003

Oddelek: Loža
252402 (1796) Tomi
»

Miss Slovenije 2002

Oddelek: Loža
302586 (1883) BlackHole

Več podobnih tem