» »

Logitech G7

Logitech G7

tec ::

A ve kdo, kdaj jo lahko pricakujemo v sloveniji?
Moja mx1000 ze sepa in bi jo rad zamenjal.

EvilDare ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

frenk ::

preveri kakšen bigbang ali bof...v bigbang kranj smo že dobil g5, za g7 pa ne vem...morm jutr pogledat:)

Moonman ::

Danes sem malo probal G5. Fletna miška.:)


zbogi ::

G5 carska miš, jo uporabljam že kaka 2 tedna

tec ::

Po slikah sodec je tole tocno tak mis, ko si ga jest zelim. Ocitne izboljsave glede na mx1000, ki je cist porazen..razen laserja. Me veseli, da ima sam en stranski gumb in da nima tilta, ki cist unici obcutek kolesckanja. Koncno so zacel delat polnilce, kjer lahko mis med polnjenjem se vedno uporabljas. Cena je sicer huda, ampak to je verjetno zaradi dodatne baterije. Vsekakor jo moram pred nakupom sprobat.

Moonman: dej mal vec povej o sami obliki in legi roke. Kako drsi po navadni mizi, brez podloge, kaksni so gumbi..trdi al mehki, glasni al tihi,...in podobno. Kaksen ima kolescek, je stopenjski al ne? Ce je, kako trde so stopnje..a je bolj ko mx700 al ko mx1000.
itd,....

zbogi ::

on jo je mal sprobal, jst jo pa že 2 tedna optimiziram, vredi, pa naj on pove!

Moonman ::

Drsi zelo lepo, kliki so podobni kot pri moji MX510, na nobeni površini ni preskočila, ...
Kaj več bo napisal ta ki jo dlje uporablja.
Prepuščam besedu kolegu zbogorgonu;)


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Moonman ()

zbogi ::

iz principa ne!!

tec ::

zbogorgon: Hehe....tvoj odgovor se je pojavil potem ko sem mojega oddal. Se mi dogaja, da med tem ko pisem odgovor, pride kaj vmes in je vmes potem polno novih sporocil, ki jih se nisem videl. Torej, se ti iskreno opravicujem, se pretepem s koprivo in povaljam v pepelu...ter upam, da bos podal svoje mnenje.

zbogi ::

okey, uglavnem, same pohvale, miš je res odlična.
bom začel pa z grajami, scroll je ena izmed njih, omogoča 3 nastavljive gumbe, sam je premehek, tak da ko hočeš stisnat kir gumb, komot premakneš.
Sistem z utežmi je carski, omogoča milijon nstavitev, men prov sede mal bolj težka miš, tak da mam zdej kr neki uteži not.
drsnost kot je že povdeal moonman odlična. Skoda sicer, ko ni dveh gumbov obstrani, samo ma celokupno 1 gumb poljubno stavljiv več.
sistem z sensitivity on fly je odličen, splača se mal več časa posvetit optimizaciji, še posebej ker lahko nastavljaš za x in y posebej.
sem eksperimetniral in mi bolj sede da mam za odtenek na gor/dol manjši sensitivity.
oblika je identična ostali MX seriji (razen 1000), mal je hrapava ob strani, kar sam še pripomore, kabel ni več gumjast, ampak neki tazga kot vezalka, bolj drsi in manj moti.
kar se tiče same natančnosti, prva liga.
drugač sem pa prebral včeri tale članek na tomu
http://www.tomshardware.com/consumer/20...

in so dobr napisal del za G5 miš in se strinjam z vsem kar so napisal, sam manjša graja je scroll.

tec ::

No, jest sem danes nabavil G7 in je zlo fajn. Malce me moti, ker je lahka (proti mx1000) in ima manjsi lok, ampak so pa tipke in kolescek dosti boljse narejene. En velik minus je ta, da ne dela na PS2. Verjetno je ps2 prepocasen, al kaj? Uglavnem sem zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test Logitech MX Revolution

Oddelek: Novice / Ostale najave
455781 (3172) djordjevic
»

Novosti na področju računalniških mišk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
979959 (7268) Nejc Pintar
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172094 (1640) tec
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811968 (9948) Xplicit
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1088068 (5429) SnakeBite

Več podobnih tem