» »

nakup zvocnikov

nakup zvocnikov

primozek ::

rad bi kupil zvocnike pa se ne morem odlocit katere naj kupim.izbiram pa med CREATIVE INSPIRE 5300, in GENIUS SW-5.1 Home Theater,leseni.kaj priporocate?
LP

classic ::

Simpl:
Genius - cena
Creativ - kvaliteta

Ethan ::

Napačno.
Cretive ni več tako dobra kvaliteta.
Izberi Genius pa boš plačal manj ter boljši kvaliteta.
Test v jokerju 115.
Tako ta brez dilem kupi Genius.

LP, Andrej.

Airskull ::

jst bi vzel creative, ker sem zadnje čase opazil velik testov na keri so geniusovi zvočniki totalno pogorel
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

ganzi ::

Creative so super!
Js sm meu priložnost slišat oboje, k ma kolega genius pa se mi zdi da so moji creative mal boljši.
Pojdi v eno trgovino kjer jih lahko sprobaš pa se odloč.
Pa a se ti ne zdijo genius mal prevelki?

goku :) ::

Kako so močni teli Creative zvočniki?????????? Zanima pa me tudi kako se priklopijo (kakšno vtičnico imajo? Ali so to prav zvočniki za računalnik?)
:8)

Bumbar ::

Normalno da so to zvočniki za računalnik. Prklopiš jih na zvočno:D (joke). Kupi si 5.1 zvočno pa bo šlo. 5300 ima cca. 50W rms.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bumbar ()

Bumbar ::

Pa še to: najboljši so itak Logitech

primozek ::

nekdo je omenil da se mi splaca Genius kupit,pa da so celo cenejsi.pa niso.creative 5300=cca 28000 sit,genius so pa 33000.pa tudi po opisu na njihovi donaci strani so genius kao full mocnejsi,vsaj pise tko.zdaj ne vem kok se to res opazi?
tako da bi prosil se za kako mnenje ki je mogoce slisal oba sistema.
lp

ganzi ::

Men se zdijo creative boljši.Pejt jih nekam poslušat npr v big banga al pa v harvey normana.
Na domenci(cyberstore) jih lahk kupš za 25600 sit.

goku :) ::

A mogoče kdo od vas proda zvočnike za kaj manj denarja k dijaki ravno nismo bogat. S tem mislim kakšne rabljene zvočnike ki so kljub temu v dobrem stanju.

ganzi ::

Sej js sm tut dijak pa sm kumi skup spravu ta dnar za zvočnike..

Lahk ti prodam dva moja 150w aktivna zvočnika ki sta mi prej dobr služila..joke:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

redspeed ::

Jaz sem 100% za Creative.

Sam sem imel najprej FPS1000( 4.1), potem inspire 5300(5.1) in zdaj inspire 6700 (6.1).

Z vsemi sem bil ful zadovoljen in so bili vedno najboljše razmerje cene/kvalitete in idealni v kombinaciji z SB live, slednji z audigy 2-ki še ga bom kupil ko ne bo tako svinjsko drag ;)

Že kar nekaj časa je na voljo veliko drugih opcij kot so genius, altec,... in razni "noname" boxi.

Sprobal sem marsikaj in se mi zdijo creativovi daleč najboljši.
Najlepši basi, visoki in srednji toni...
Sicer niso najglasnejši, a dovolj razen če imaš sobo veliko kot kinodvorano ;)

No, to je moje mnenje.

Sicer pa res, idi prej poslušat pa se odloči.

!Pazi, da ne zamenjaš inspire 5300 z inspire 5100(5100 sux)


goku :) ::

Redspeed praviš, da imaš sedaj inspire 6700, torej ne potrebuješ inspire 5300(5.1) ali FPS1000( 4.1), ali si pripravlje kaj od tega prodati?


Sej vem da s tem mogoče že mal najedam!!!:)

redspeed ::

:))

Sorry. Nimam vseh treh. Zdaj imam še samo 6700.

FPS 1000 ne kupuj. Če že hočeš met v redu sound za filme si moraš kupit 5.1 sistem. 6.1 je zaenkrat brezveze. No, ni čist brezveze. Meni zadnji center lepo popravi situacijo glede na to, da nimam glih opt. postavitve zvočnikov. 6700 majo malo močnejši SUB in satelite in center je 21 W RMS. Razlika je očitna. S temi se res ful zadovoljen. Pa še slušalke lahko končno priklopiš gor.

Glede na tvoj budget se odloči. Mislim, da OEM 5300 ni slaba izbira.



buhica1 ::

Radspeed: Po tvojih postih sodeč imaš še vedno SB Live 5.1 zvočno ??? Zanime kako deluje s temi 6.1 zvočniki. Ali zadnji center sploh dela s to zvočno?? Če ja kako imaš ta sistem zvočnikov priključen na 5.1 zvočno ?? Hvala vnaprej za nasvete.

LP Buhica

LunKi ::

Prodam 2 mesca stare Megaworks 510d(hehe tole bo 500w sinusa) za 85.000sit(130.000sit novi)8-O

goku :) ::

Zakaj pa prodajaš? A niso vredu, a kaj?

LunKi ::

Niti približno ne rabm tolk močnih, pa še keš rabm.

Zvočniki so pa prfektni, bas je globok in dolg. Sateliti so odlični in precizni. Sploh nism bil v koloseju od takrat k sm jih dubu. Odlični so za vse, sam kaj k mi težijo sosedje pa ta stari za vsak decibel posebi. Za znort...žalostno:'( Bom že pol ene bl cheap za ene 20k kupu pa bo ql. Drugač so pa teli glede glasnosti vrh glave, enkrat sm jih prseku do 3/4 pa je blo že svinsko naglas, zvok pa še zmer čist. Bo že:\

Frend ki ima z-680 prav da so moji boljši, sploh sateliti, v bistvu je reku, da majo moji: "bolj topel zvok":D .

lundenberg@siol.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LunKi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 ali 6.1 ali 7.1

Oddelek: Zvok in slika
192979 (2667) sash
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472301 (1598) boštjan
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232291 (1619) jest10
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332702 (2012) partysound
»

zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
361671 (1169) FANATIK

Več podobnih tem