» »

monster sound mx300 + xp= problem!

monster sound mx300 + xp= problem!

_keks ::

Imam zvocno kartico diamond monster sound mx300 in windowsi xp mi nocejo naloziti gonilnikov prilozenih zraven windowsov. Please help!

Tr0n ::

Kak mislis prilozenih zraven Windowsev? Ti WinXP ne prepoznajo zvocne ze ob instalaciji?

_keks ::

ja driverji prilozeni zraven windowsow. Zvocno mi win prepoznajo sam driverjov nocejo instalirat.

_keks ::

...napise mi "the data is invalid"

BlackHole ::

Pizda, kaj te nobena zvočna ne dela v teh Xp-jih al kaj. Kak so te testirali sistem. Sam razmišlajam da bi nagradil sistem, pa so v vsakem novejšem sistemu od Win98 neki problemi z zvočnimi, sploh kar se tiče AC3 (kar mi je nuja).

TinkaPinka ::

faca, si pogledal mogoče na spletni strani proizvajalca, če že ima morda nove gonilnike?
Sicer bo uradno prišel WinXP šele konec oktobra na trg, tako da bo več gonilnikov na voljo po tem datumu...
I am easy to please as long as I get my way.

ABX ::

Če se ne motim Diamond Monster ne obstaja več in je Creativ odkupil patent. Tako da na update driverjev lahko pozabiš.

Upgrade na WinXP je bila XPametna odločitev.

Iz nijove strani:
Version: 1.02
Release Date: 2/11/99
File Size: 14.4MB
Supported Systems: Windows 95/98/NT


Kaj to pomeni? Da se lahko, po domače povedano, jebeš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jeb ::

res je, firma Aureal je sla po gobe, in ze dolgo ni podpore za MX300, ki uporablja Vortex cip. Obstajajo menda tudi MX300 kartice, ki imajo nek drug cip (nism zihr).
Nasploh se ta kartica cudno obnasa, celo v sistemu, ki mu je primarno namenjena (Win'98).
Ko sem recimo hotel uporabljat A3D pri Q3, stvar ni delala z original Diamond gonilniki, ampak sem moral nalozit Aurealove. Ko sem jih, ni vec pod nobenim pogojem deloval equalizer, media player pa se prikaze samo v polovicnem oknu, in sploh ne dela.
Zanimivo, pri Win2K pa so gonilniki ze notri, seveda brez media playerja.
Skratka, podpora v kurcu totalno.
V bistvu mi je zal, da sem nabavil to kartico (ki tudi ni bila poceni - 18K SIT pred letom in pol).
Ker ze za uveljavljene sisteme ni spodobne podpore, mocno dvomim, da bos kaj spravil iz te kartice pri xp-jih.
Hehe, me prav zanima, ce ima kdo izkusnje s to karto pod linuxom. :))))))))

JanezH ::

Zivjo,

meni so WinXP cisto normalno prepoznali MX300 in tudi deluje mi vredu / nobenih problemov. A imas finalno verzijo WinXP?

jeb, MX300 sem instaliral tudi pod linux-om (Red Hat 7.0) in dela vredu, le da je postopek instalacije malce kompliciran, to pa je itak standard za linux :))8-)

_keks ::

Sem ze resil problem. Na novo sem instaliru windowse :):):)
tnx for help anyway


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318275 (11791) Ursus
»

Problem pri dveh zvocnih karticah

Oddelek: Zvok in slika
7803 (732) Gh0st
»

Win XP[ za/proti ] (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
754828 (3630) CaqKa
»

Odstranjevanje XP-jev

Oddelek: Operacijski sistemi
111160 (998) andrej
»

Instalirani Windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
131252 (1061) andrej

Več podobnih tem